0

Jaja jajami ale teraz mogliby sie pokusic o Di Maryhe

0

@BorzyKrzys no to niezłe te twoje Juve... Wieksze wały jak za Bartomeu

1

Co jest? Calciopolli v2?

1

@Michu94 Mam DVD z dodatkami z kulis krecenia i polecam :)

1

@osa91 Prawda ale ja sie wychowałem na polskiej wersji i raczej zawsze tak bede ogladac

2

@osa91 Akurat polska wersja trzyma poziom w moim odczuciu.

0

@Kgorecki2500 40 min filmu wiecej w kazdek czesci.

W TV usuneli kilka dobrych scen m.in jak Nazgul w Minas Tirith rozwalił laske Gandalfa itp. Sceny Aragorna z Palantirem,Merrego i Pippina uwiezionych w drzewie.
Sceny picia piwa przez Eomera Legolasa i Gimliego czy leczenia Eowiny z czarnego dechu przez Aragorna

4

Lotr w Tv jest jak bigos bez chlebka. Niby można ale nie jestes do konca zadowolony.

Zawsze bede promowac wersje rezyserskie

0

@Kgorecki2500 Nie lubie wersji telewizyjnej

1

@arsenallondyn0 Znam to z dodatków :D

0

@333tricampeones333 Ale jest klauzula Carrasco a Depayowi konczył sie kontrakt

0

@barcelonaLM Problem w tym ze ich nie wygrywa a z rozegrania sa efekty

5

Raphinha ostatnio przyzwoita forma. Co prawda drybling słaby ale umie asystowac czy strzelic czego niestety o Ferranie nie mozna powiedziec.

0

@Pedri16Future Nie lubie batmana. Z dc tylko Aquaman mi sie podobał i Zielona Latarnia z Reynoldsem

0

@yzyr To chyba nie powinno sie wyznaczac do sedziowania tej druzynie takiego typa nie?

0

Szkoda sie denerwowac ide obejrzec ten Legion samobójców.

Ps bedzie s2 Peacemakera?

1

@AmigoBlancos I w większosci dostaje prezenty od sedziow

0

@Peciak Przypominam ze czesc tych imbecyli nie kryje sie nawet z tym komu kibicuja xD

2

@El dominatore No przeciez nie od dzis wiadomo ze czesc sedziów nawet nie kryje sie z tym ze sa kibicami Realu a ci durnie i tak wyznaczaja ich na ich mecze. Smierdzi to na kilometr.

Zreszta zobac karne jakich nam nie gwizdano a jakie real dostaje.

Wali korupcja na kilometr

7

@Mixtape Szacun dla sedziego chyba ze ich jawnie popchał w strone awansu

7

Cała ta zgraja imbecyli od Tebasa po sedziów jeat do wyjeb.

Nic sie w tej Hiszpanii nie zmieniło. Wiekszosc sedziów jest za Realem i to jest fakt a i tak ich wyznaczaja na ich mecze.

Potem przyjdzie jeden bezbek z drugim i pisza ze wszystko gra i nie ma mowy o stronniczym sedziowaniu.

1

@JordiAlbion To sobie obejrzyj powtórke i zobacz co pajac wyprawia

5

I niech mi jeszcze kibic Realu powie ze nie beda gadac o sedziach... Faktycznie nie beda skoro taki wał idzie na ich strone.

5

Szmata Manzano to i tak łagodne okreslenie na ten wałek.

1

@Encore No kur gdzie byłby teraz Real gdyby nie Manzano?

2

A var to kur po co jest?

0

Emilia z Peacmakera sztos babka :)

0

Podobał mi sie Peacmaker a jak to jest z Suicude squad? Warto sprawdzic?

0

Fajny ten Real xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?