Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jaja jajami ale teraz mogliby sie pokusic o Di Maryhe
0
@BorzyKrzys no to niezłe te twoje Juve... Wieksze wały jak za Bartomeu
1
Co jest? Calciopolli v2?
1
@Michu94 Mam DVD z dodatkami z kulis krecenia i polecam :)
1
@osa91 Prawda ale ja sie wychowałem na polskiej wersji i raczej zawsze tak bede ogladac
2
@osa91 Akurat polska wersja trzyma poziom w moim odczuciu.
0
@Kgorecki2500 40 min filmu wiecej w kazdek czesci.
W TV usuneli kilka dobrych scen m.in jak Nazgul w Minas Tirith rozwalił laske Gandalfa itp. Sceny Aragorna z Palantirem,Merrego i Pippina uwiezionych w drzewie.
Sceny picia piwa przez Eomera Legolasa i Gimliego czy leczenia Eowiny z czarnego dechu przez Aragorna
4
Lotr w Tv jest jak bigos bez chlebka. Niby można ale nie jestes do konca zadowolony.
Zawsze bede promowac wersje rezyserskie
0
@Kgorecki2500 Nie lubie wersji telewizyjnej
1
@arsenallondyn0 Znam to z dodatków :D
0
@333tricampeones333 Ale jest klauzula Carrasco a Depayowi konczył sie kontrakt
6
Dziwne nicki
@Kosmobagieta
@GangCycani
@AHujCieTo
@Niemoralnykot
@Cycuszek78
@ArgentynskiKaktus
@tenconielubirealumadryt
@RajskiKokos
@bekazkoniowalcow
@januszpracodawca
0
@barcelonaLM Problem w tym ze ich nie wygrywa a z rozegrania sa efekty
5
Raphinha ostatnio przyzwoita forma. Co prawda drybling słaby ale umie asystowac czy strzelic czego niestety o Ferranie nie mozna powiedziec.
0
@Pedri16Future Nie lubie batmana. Z dc tylko Aquaman mi sie podobał i Zielona Latarnia z Reynoldsem
0
@yzyr To chyba nie powinno sie wyznaczac do sedziowania tej druzynie takiego typa nie?
0
Szkoda sie denerwowac ide obejrzec ten Legion samobójców.
Ps bedzie s2 Peacemakera?
1
@AmigoBlancos I w większosci dostaje prezenty od sedziow
0
@Peciak Przypominam ze czesc tych imbecyli nie kryje sie nawet z tym komu kibicuja xD
2
@El dominatore No przeciez nie od dzis wiadomo ze czesc sedziów nawet nie kryje sie z tym ze sa kibicami Realu a ci durnie i tak wyznaczaja ich na ich mecze. Smierdzi to na kilometr.
Zreszta zobac karne jakich nam nie gwizdano a jakie real dostaje.
Wali korupcja na kilometr
7
@Mixtape Szacun dla sedziego chyba ze ich jawnie popchał w strone awansu
7
Cała ta zgraja imbecyli od Tebasa po sedziów jeat do wyjeb.
Nic sie w tej Hiszpanii nie zmieniło. Wiekszosc sedziów jest za Realem i to jest fakt a i tak ich wyznaczaja na ich mecze.
Potem przyjdzie jeden bezbek z drugim i pisza ze wszystko gra i nie ma mowy o stronniczym sedziowaniu.
1
@JordiAlbion To sobie obejrzyj powtórke i zobacz co pajac wyprawia
5
I niech mi jeszcze kibic Realu powie ze nie beda gadac o sedziach... Faktycznie nie beda skoro taki wał idzie na ich strone.
5
Szmata Manzano to i tak łagodne okreslenie na ten wałek.
1
@Encore No kur gdzie byłby teraz Real gdyby nie Manzano?
2
A var to kur po co jest?
0
Emilia z Peacmakera sztos babka :)
0
Podobał mi sie Peacmaker a jak to jest z Suicude squad? Warto sprawdzic?
0
Fajny ten Real xd