Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@tomek8756 Wołej go ino roz
13
@ranger3120 Damski odpowiednik @VegetaPolska
2
@MesQueUnClub96 Dzieci,ryby i @MesQueUnClub96 głosu nie maja
2
@Zoker Telewizyjna jest meh. Tylko rozszerzona!
1
@Albatros Ładna buzie
3
Rychło w czas sie obudzili.
Ta patologia ciagnie sie od lat.
2
@Jakub1513 Wyginaj smiało ciało
3
@escarabajo Dajesz xd
7
Ciekowstki z Ardy
Numenor wyspa podarowana Edainom po wojnie gniewu miała kształt pięcioramiennej gwiazdy.
Najwyższym szczytem Numenoru była Meneltarma i była w swego rodzaju swiatynia gdzie oddawano czesc Eru. Podobno widac z niej było wyspe Tol-Eressea.
Pierwszym królem Numenoru był Elros brat Elronda który wybrał życie ludzkie. Przybrał on imię Elros Tar-Minyatur.
Ostatnim królem był szaleniec który wypowiedział wojne Valarom którego uwiódł Sauron. Szaleniec owy zwał się Al-Pharazonem.
Za rządów Al-Pharazona zaczęto przesladowac wiernych Valarom mieszkanców i postawiono swiatynie ku czci Morgotha.
@TheNekro94 @macio_944 @Jakchcesz @AssisMoreira @Szreko @Vitoo
0
@TheNekro94 Zawsze bunkier robiłem przed uzyciem :)
0
@TheNekro94 Ja to osłem rzucałem xd
4
@TheNekro94 Alleluja!
9
Dziwne nicki
@Masturbinho_Gaukho
@Waginator9801
@majonezowe pierogi
@Wyjadaczmasla
@PlemiennySzaman
@mojeimperiumtorap
@PijanyFarmer
@dredowawrozka
@Analfabeta
@siedemkup
3
@Jakchcesz Eurobiznes zawsze w serduszku xD
3
@escarabajo A dobra xDDD.
Masz zielonego bo parskłem.
6
Ciekawostki z Ardy
Najwyższym szczytem Ardy jest Taniquetil na którym stoi pałac Manwego i Vardy
Pierwszym wychodowanym smokiem był Glaurung lecz w przeciwienstwie do pózniejszych nie potrafił on latac i bardziej przypominał jaszczurke.
Ancalagon Czarny był najpotężniejszym ze wszystkoch smoków. Było to tak wielkie bydle ze upadajac rozbił 3 szczyty Thangorodrimu.
Pierwsza forteca Morgotha była twierdza Utumno. Po jej zburzeniu zamieszkał on w Angbandzie
@TheNekro94 @Jakchcesz @AssisMoreira @macio_944 @Szreko @Vitoo
2
@Sensible Co beniza przewietrzył to jego
1
@Kondziubarca A co to dom starców? Litosci...
1
@Rust_Cohle Żebym większej depresji dostał?
5
Barca i Repka skutecznie mi ostatnio piłke obrzydzaja :/
0
@VegetaPolska to taki LaBambowy odpowiednika Buda Bundy?
2
Podajcie tlen Busiemu.
0
@macio_944 Niestety to Xavi wpuscił sabotazyste. Alonso po Espanyolu nie powinien wyjsc w tym meczu
0
Zaczynam watpic czy jest ratunek dla tego klubu xD
2
Dembele byłby dobrym piłkarzem gdyby miał mózg i precyzje.
Dramat jak on nie potrafi celnie podac w kluczowych momentach
1
@LewoSkrzydlowy11 Dembele xDDDD
Co post to głupszy
0
Ferran to chociaz zagrozenie robi. Osama i Depay to hanba w tym meczu
2
Bardzo dobry Torre i beznadziejny Osama z Oldboyem
2
@LewoSkrzydlowy11 Juz widze jak Eric taka brame ładuje :]
3
@LewoSkrzydlowy11 Taki najlepszy ze zawalił mecz z Interem razem z Pique. Eric to pchełka przy Araujo a optynalny duet na srodku to Araujo Kounde