Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Kgorecki2500 Fajny :)
3
@Mario96w A co jak martwy to juz immunitet?
1
@ranger3120 Zapomnieli i usuneli
3
@Encore Diego z góry dał im chyba działke xDD
5
Rozmawiają dwa koguty:
- Po co gonisz za tymi kurami?
- Dla jaj.
A propos jaj :]
3
Jaja jak berety
2
@fart Ale odklejeiec xd
1
@kuz Spokojnie cyc w jedna czy druga strone niewiele zmieni
14
@kynio302 Niezłe bimbały
1
@Emhyr Benzyna im tylko wszystko rozdupcał a pożytku prawie zero
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Dembouz1899 Messi Jordan Bolt i Phelps.
Ale zacne grono :o
0
Jest juz na netfliksie dokument o wulkanie whakari z nowej zelandii który hydrerupcja zabił ok 20 osób?
0
@El dominatore Vivaldi lub telegazeta
1
@Rewolucja123 Szkoda ze przygłup ale nie mozna miec wszystkiego
3
Sledzik z cebulka i kielon i mozna zaraz w kime isc.
Zdrowie Goata i LaBamby :]
3
@kynio302 Ale pierdziawa :0
0
https://nonsa.pl/wiki/Rule_34
Piekna definicja rule 34(Jak cos w necie istnieje to jest z tego porno)
1
@DonCarletto Za free z niska pensja czemu nie?
1
@Jakchcesz Ha tfu ;/
3
@Kgorecki2500 Spokojnie jest na rule34 :]
4
Fajny materiał podsumowujacy to co zrobiła Argentyna
2
@wojopancer Debil
0
Nawet kot ma dupe :]
https://pobierak.jeja.pl/images/c/1/e/889245_piekno-natury.jpg
0
@DonCarletto No temu tez sie odkleiło.
Martinez Paredes De Paul i Aguero co sie odkleili to ich xD
9
@Kgorecki2500 W czarnej dupie :]
2
@LS Ludzie chca zobaczyc jak broni swojej opini po tym jak Leo zdobył ostatni skalpel.
Po tym jak prowokował ludzi na forum nie ma sie im co dziwic.
3
@masq Przypominam ani Pele ani Maradona nie wygrali Copa,Mundialu i Igrzysk.
Czego ty kur chcesz jeszcze by Leo był Goatem dla ciebie?
2x został MVP Mundiali. W katarze to on ciagnał druzyne do triumfu.
Ty jestes serio ograniczony jesli myslisz ze jestes wysmiewany z powodu odmiennego zdania.
Szkoda ze taki wyszczekany nie jestes jak wtedy gdy prowokowałes ludzi celowo np o synu Neynara itp gówno posty.
Rece opadaja jak sie ciebie czyta
Współczuje choroby żony ale dla mnie jestes strasznie odklejony a wszystko przez ten faks bo od tego sie zaczeła twoja nienawisc do Leo
1
@KIBIC198920 Kto pytał?
0
@AlexDark00 Mimo wszystko klasy mu brakuje