2

@Emhyr Fajny kandydat. Bardzo dobry trener i zna nasza lige

16

Zibi jaki był taki był ale Kulesza zrobi z PZPN burdel podobny jaki był za kadencji Lato...

3

https://tiny.pl/w5988

Erupcja wulkanu Lascar z 10 grudnia.

11

@esem91 Lovren to idiota. Nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora. Chorwaci na ogół nie lubia sie z Ruskimi

0

@Hosh Fuszerka i zbyt duze obciązenie.

0

@kynio302 Kto zabuli za to xD?

1



Nie dosc ze nuta kozak i teledysk swietny to jeszcze kasa zbierana na szczytny cel. Jako fan Simple Plan dorzuciłem juz kilka zł :D

8

Za niecały miesiac wszystkie 3 czesci Lotra beda miec min 20 lat.

Niesamowita jest ta trylogia a jeszcze bardziej zadziwia fakt ze efekty w trylogi Jacksona nawet dzis robia wrazenie. Wychowałem sie na tych filmach a potem dorwałem sie do ksiazek.

Niesamowia muzyka i klimat Lotra to cos nie do podrobienia co niestety udowadnia Hobbit i Parodia w postaci Ring of Power.

Uwielbiam wersje rezyserkie bo im dłuzszy lotr tym moim zdaniem lepszy.

Ulubione sceny to Bitwa o Helmowy Jar,Bitwa na polach pelennoru i Nazgule w ruinach wiezy Amon Sul.

3

@Deviler Kazdy by z tej grupy wyszedł

0

@gumaz Nie no znowu musze odsniezac balkon i parapety xd

0

@gumaz Udaje ze mnie nie ma

1

Cza ino łopotowac :)

0

Niedziela 11 grudzien godzina 22.09 a Czesiek nadal trenerem Polski :/

12

Jest tu jeszcze jakis obronca Czesia? Ten trener to smierdzace jajo.

Tak wyszedł z grupy ale piarowo to jest totalna kompromitacja i wstyd jak uj miec takiego trenera

0

@Prorokk Głupi czy głupszy?

2

@Przemek2323 Musze se Misia obejrzec xD

1

@Ptasior U mnie nadal zapier :/

1

Kur balkon odsniezałem 1h temu i znowu cały zaje sniegiem...

0

@Rust_Cohle I co z tego? To mamy płakac ze Kubacki sobie dobrze radzi w tym sezonie? Mamy płakac ze to niszowy sport?

Kur nie rozumien takiego podejscia. Moze i skoki nie sa za bardzo popularne ale to nie znaczy ze nie mozemy sie cieszyc z sukcesow polaków

0

@Herato Tottenham lubi to

0

@Kessie Ale chamówa xD

1

@Kengo Ale dzicz xD

0

@Explode Mam az za duzo. Chcecie troche? Balkon cały zasypany. Bedzie sporo roboty

0

@siuuu Czyli jeden uj

0

@Emhyr Lublin. U mnie sie zamiec zrobiła

3

@barcelonaLM Serbia to kolejny spier naród.

0

No fajna ta burza sniezna xd.

2

Obowiazkowe czipowanie zwierzat to cos co w prawie powinno byc od dawna.

1

@FcPortoFan1999 Lublin potwierdza

0

@msmsms Zwłaszcza ze od lat mało było sniegu w okresie swiatecznym

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?