Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Emhyr Fajny kandydat. Bardzo dobry trener i zna nasza lige
16
Zibi jaki był taki był ale Kulesza zrobi z PZPN burdel podobny jaki był za kadencji Lato...
3
https://tiny.pl/w5988
Erupcja wulkanu Lascar z 10 grudnia.
11
@esem91 Lovren to idiota. Nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora. Chorwaci na ogół nie lubia sie z Ruskimi
0
@Hosh Fuszerka i zbyt duze obciązenie.
0
@kynio302 Kto zabuli za to xD?
1
Nie dosc ze nuta kozak i teledysk swietny to jeszcze kasa zbierana na szczytny cel. Jako fan Simple Plan dorzuciłem juz kilka zł :D
8
Za niecały miesiac wszystkie 3 czesci Lotra beda miec min 20 lat.
Niesamowita jest ta trylogia a jeszcze bardziej zadziwia fakt ze efekty w trylogi Jacksona nawet dzis robia wrazenie. Wychowałem sie na tych filmach a potem dorwałem sie do ksiazek.
Niesamowia muzyka i klimat Lotra to cos nie do podrobienia co niestety udowadnia Hobbit i Parodia w postaci Ring of Power.
Uwielbiam wersje rezyserkie bo im dłuzszy lotr tym moim zdaniem lepszy.
Ulubione sceny to Bitwa o Helmowy Jar,Bitwa na polach pelennoru i Nazgule w ruinach wiezy Amon Sul.
3
@Deviler Kazdy by z tej grupy wyszedł
0
@gumaz Nie no znowu musze odsniezac balkon i parapety xd
0
@gumaz Udaje ze mnie nie ma
1
Cza ino łopotowac :)
0
Niedziela 11 grudzien godzina 22.09 a Czesiek nadal trenerem Polski :/
12
Jest tu jeszcze jakis obronca Czesia? Ten trener to smierdzace jajo.
Tak wyszedł z grupy ale piarowo to jest totalna kompromitacja i wstyd jak uj miec takiego trenera
0
@Prorokk Głupi czy głupszy?
2
@Przemek2323 Musze se Misia obejrzec xD
1
@Ptasior U mnie nadal zapier :/
1
Kur balkon odsniezałem 1h temu i znowu cały zaje sniegiem...
0
@Rust_Cohle I co z tego? To mamy płakac ze Kubacki sobie dobrze radzi w tym sezonie? Mamy płakac ze to niszowy sport?
Kur nie rozumien takiego podejscia. Moze i skoki nie sa za bardzo popularne ale to nie znaczy ze nie mozemy sie cieszyc z sukcesow polaków
0
@Herato Tottenham lubi to
0
@Kessie Ale chamówa xD
1
@Kengo Ale dzicz xD
0
@Explode Mam az za duzo. Chcecie troche? Balkon cały zasypany. Bedzie sporo roboty
0
@siuuu Czyli jeden uj
0
@Emhyr Lublin. U mnie sie zamiec zrobiła
3
@barcelonaLM Serbia to kolejny spier naród.
0
No fajna ta burza sniezna xd.
2
Obowiazkowe czipowanie zwierzat to cos co w prawie powinno byc od dawna.
1
@FcPortoFan1999 Lublin potwierdza
0
@msmsms Zwłaszcza ze od lat mało było sniegu w okresie swiatecznym