Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Neuer złamał noge :0
https://www.meczyki.pl/newsy/koszmarna-kontuzja-manuela-neuera-zlamal-noge-w-tym-sezonie-juz-nie-zagra/201986-n
0
Lubicie posrane filmy? To polecam obejrzec 2 czesci pt Pan Wypadek :)
31
@Vintee Wez rozbieg i zrob baranka w sciane
0
https://www.meczyki.pl/newsy/leo-messi-wybuchl-po-meczu-z-holandia-klotnia-z-van-gaalem-sprzeczka-w-trakcie-wywiadu-wideo/201966-n
Ale tam dymy były nawet po meczu xD
0
@Sysia11 A kto im kazał szydzic z Argentyny?
0
@cold_play Niestety dało to 2 gole xd
15
20 pare lat brazylia czeka na medal a tymczasem Leo z 2 szansa na finał :)
Karma szybko wrôciła do Brazylii
1
Uff mamy to panowie mamy to!
0
Dobrze dobrze :)
3
Stawiac domy na Holandie te sytuacje sie zemszcza
9
Pezzela oddawaj obywatelstwo i adios i zabierz Lautaro ze soba
0
Pezzela Impostor
0
@PsychoFanBlaugrana2 Adekwatny nick masz
1
Pezzela duren jak odpadna to do kraju moze nie wracac xD
Jak mozna byc tak tepa dzida i faulowac w takim miejscu i czasie.
0
Argentyna broni honoru Ameryki południowej :)
3
Paredes to burak i po raz enty to udowadnia. Ale ludzi troche ponosi bo graja tu duze emocje i adrenalina.
0
@pluszek Dobrze sie czujesz?
0
Poka ktos co odwalił ten kretyn Paredes
1
Komentarz usunięty
1
Messi ZP loading xD
1
Zabawne były komentarze po meczu Brazyli z Korea a tu Faweli nimo a Leo i ekipa prowadza w w 1/4
1
Ale assistazo Leo :o
3
@John_Doe Najlepszy komentator
2
Szkoda ze Holandia akurat trafiła na Argentyne. Obie ekipy lubie ale no dla mnie to przedwczesny finał :/
@arasz1819 Messiaczek czy ekipa Van gaala
1
@Transu96 Moge postawic twoje?
1
Ja mam wrazenie z problemem Kanarkow to nie jakosc piłkarzy a po prostu mierny trener.
1
Brazylia podobnie jak Barca to w ostatnich latach przegrywy :/
1
@cchesterr43 W żałobie xd
1
A tak sie smiano z Argentyny xDDD
1
@koksik2700 Ano mieli ale gra nie porywa. Mecza sie mocno