0

Lubicie posrane filmy? To polecam obejrzec 2 czesci pt Pan Wypadek :)

31

@Vintee Wez rozbieg i zrob baranka w sciane

0

@Sysia11 A kto im kazał szydzic z Argentyny?

0

@cold_play Niestety dało to 2 gole xd

15

20 pare lat brazylia czeka na medal a tymczasem Leo z 2 szansa na finał :)

Karma szybko wrôciła do Brazylii

1

Uff mamy to panowie mamy to!

0

Dobrze dobrze :)

3

Stawiac domy na Holandie te sytuacje sie zemszcza

9

Pezzela oddawaj obywatelstwo i adios i zabierz Lautaro ze soba

0

Pezzela Impostor

0

@PsychoFanBlaugrana2 Adekwatny nick masz

1

Pezzela duren jak odpadna to do kraju moze nie wracac xD

Jak mozna byc tak tepa dzida i faulowac w takim miejscu i czasie.

0

Argentyna broni honoru Ameryki południowej :)

3

Paredes to burak i po raz enty to udowadnia. Ale ludzi troche ponosi bo graja tu duze emocje i adrenalina.

0

@pluszek Dobrze sie czujesz?

0

Poka ktos co odwalił ten kretyn Paredes

1

Komentarz usunięty

1

Messi ZP loading xD

1

Zabawne były komentarze po meczu Brazyli z Korea a tu Faweli nimo a Leo i ekipa prowadza w w 1/4

1

Ale assistazo Leo :o

3

@John_Doe Najlepszy komentator

2

Szkoda ze Holandia akurat trafiła na Argentyne. Obie ekipy lubie ale no dla mnie to przedwczesny finał :/

@arasz1819 Messiaczek czy ekipa Van gaala

1

@Transu96 Moge postawic twoje?

1

Ja mam wrazenie z problemem Kanarkow to nie jakosc piłkarzy a po prostu mierny trener.

1

Brazylia podobnie jak Barca to w ostatnich latach przegrywy :/

1

@cchesterr43 W żałobie xd

1

A tak sie smiano z Argentyny xDDD

1

@koksik2700 Ano mieli ale gra nie porywa. Mecza sie mocno

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?