Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pitinho No i kto wyszedł na tym lepiej? 4-0 to juz lekki blamaz
2
Mimo wszystko to tylko Korea. Dopiero mundial sie dla tych druzyn zacznie od 1/4 i tam bedzie weryfikacja.
Strasznie sie oglada ten mecz bo to co wyprawia Korea to zart. Australia wczoraj sprawiła wiecej problemow a i tak powinni dostac z 4 bramki.
0
@KlonaZepan Nudna bo pragmatyczna? Chłopie Brazylia nie raz tak grała i problemu nie widziałes? Jestes tak ograniczony ze myslisz ze Argentyna i kazdy inny zespół topowy zostawi tyle miejsca im? Miej ze litosc
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@KlonaZepan Kur czy ty jestes tak głupi jak twoje posty czy o co chodzi? Mecz meczowi nie równy. To ze wysoko wygrywaja nie znaczy ze sa lepszym zespołem. Juz raz ich Argentyna wyjasniła
Z całym szacunkiem z tak słaba Korea to i Argentyna by sie zabawiła. Ilosc miejsca jakie zostawiaja to jakis niesmieszny zart. Australia duzo lepiej broniła
2
@KlonaZepan Pite było? Ta Brazylia w czape dostała w CA. Czemu mieliby tego nie przezyc ponownie?
4
Najlepszy trener w Barcy po Pepciu. Zajefajna persona i szacunek za to jak po tragedii podniósł sie
1
Co oni odwalili w tych karnych...
3
Halo telefon zaufania? Rzucił Cię chłopak? A to pech!
Johny Bravo w pigułce xD
0
@Rewolucja123 Ostatnia deska ratunku dla tych imbecyli z LL
3
@Survier Nie nudzi ci sie bycie głupim?
1
No Anglia robi wrazenie na tym turnieju. Fajne połaczenie młodosci i doswiadczenia
0
@BulaKG Zgadza sie
9
Byle portugalia nie wygrała MS. Kazdy inny wygrany moze byc
0
Brawo Anglia :)
1
@barcelonaLM Lepiej nie. Anglia Francja to hit
0
@AFA90 Paszoł won z nim
2
@macio_944 Nie zgadzam sie. Powinien zostac zwolniony bez wzgledu na wynik.
Troche wstyd miec trenera za którym ciagnie sie smród korupcji
2
@MrPGG Duma!!!!
0
@Deviler Zgadzam sie
0
Komentarz usunięty
14
Lewy przylazł do Barcy i nagle karnych strzelac nie umie xD
1
@DaPidejpi Gratulacje za błyskotliwy komentarz. Gdzie gra Haaland a gdzie Mapet.
Łatwiej o gole we Francji niz w Norwegii
0
3-0 To juz przesada. Za wysoki wynik
0
Ale jak odpadac to chociaz po dobrej grze
0
Tak jak pisałem nie chwal dnia...
0
@GeneralXavi Ale to jest przygłup xD
4
Szczesny bramkarz turnieju
0
Nie chwal Orłow czesia po 30 minutach.
2
@Pawel13sz Polska USA Hiszpania