0

@Pitinho No i kto wyszedł na tym lepiej? 4-0 to juz lekki blamaz

2

Mimo wszystko to tylko Korea. Dopiero mundial sie dla tych druzyn zacznie od 1/4 i tam bedzie weryfikacja.

Strasznie sie oglada ten mecz bo to co wyprawia Korea to zart. Australia wczoraj sprawiła wiecej problemow a i tak powinni dostac z 4 bramki.

0

@KlonaZepan Nudna bo pragmatyczna? Chłopie Brazylia nie raz tak grała i problemu nie widziałes? Jestes tak ograniczony ze myslisz ze Argentyna i kazdy inny zespół topowy zostawi tyle miejsca im? Miej ze litosc

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@KlonaZepan Kur czy ty jestes tak głupi jak twoje posty czy o co chodzi? Mecz meczowi nie równy. To ze wysoko wygrywaja nie znaczy ze sa lepszym zespołem. Juz raz ich Argentyna wyjasniła

Z całym szacunkiem z tak słaba Korea to i Argentyna by sie zabawiła. Ilosc miejsca jakie zostawiaja to jakis niesmieszny zart. Australia duzo lepiej broniła

2

@KlonaZepan Pite było? Ta Brazylia w czape dostała w CA. Czemu mieliby tego nie przezyc ponownie?

4

Najlepszy trener w Barcy po Pepciu. Zajefajna persona i szacunek za to jak po tragedii podniósł sie

1

Co oni odwalili w tych karnych...

3

Halo telefon zaufania? Rzucił Cię chłopak? A to pech!

Johny Bravo w pigułce xD

0

@Rewolucja123 Ostatnia deska ratunku dla tych imbecyli z LL

3

@Survier Nie nudzi ci sie bycie głupim?

1

No Anglia robi wrazenie na tym turnieju. Fajne połaczenie młodosci i doswiadczenia

0

@BulaKG Zgadza sie

9

Byle portugalia nie wygrała MS. Kazdy inny wygrany moze byc

0

Brawo Anglia :)

1

@barcelonaLM Lepiej nie. Anglia Francja to hit

0

@AFA90 Paszoł won z nim

2

@macio_944 Nie zgadzam sie. Powinien zostac zwolniony bez wzgledu na wynik.

Troche wstyd miec trenera za którym ciagnie sie smród korupcji

2

@MrPGG Duma!!!!

0

@Deviler Zgadzam sie

0

Komentarz usunięty

14

Lewy przylazł do Barcy i nagle karnych strzelac nie umie xD

1

@DaPidejpi Gratulacje za błyskotliwy komentarz. Gdzie gra Haaland a gdzie Mapet.

Łatwiej o gole we Francji niz w Norwegii

0

3-0 To juz przesada. Za wysoki wynik

0

Ale jak odpadac to chociaz po dobrej grze

0

Tak jak pisałem nie chwal dnia...

0

@GeneralXavi Ale to jest przygłup xD

4

Szczesny bramkarz turnieju

0

Nie chwal Orłow czesia po 30 minutach.

2

@Pawel13sz Polska USA Hiszpania

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?