Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Trzeba sie oczu pozbyc na CzesioBall o 16.
7
Marciniak powinien finał dostac. Swietnie sedziuje póki co
18
Ilosc Higuainow w Argentynie musi sie zgadzac.
Lautaro Placek Martinez to dramat.
0
Zamiast Lautaro Lewy i byliby duuzo grozniejsi
1
Martinez ty placku v2
0
Lautaro ty placku
1
@masq To gowno powinni zakonczyc na 1 sezonie. Sauron jako człowiek to profanacja.
0
Ciekawostka
Pierwszy raz od 1984 wybuchł wulkan Mauna Loa na Hawajach :)
https://tiny.pl/wfc4f
0
@TheNekro94 Prawda ale to jest młoda ekipa. Potrzebuja czasu by złapac ogłady troche
1
Szkoda Jankesów. Ale oni chociaz probowali grac w piłke nie to co CzesioBall
6
Gol turnieju. Przebił Richarlisona moim zdaniem
5
@Kondziubarca Chłopie oni i tak graja z 10x lepiej niz my. Maja młoda fajna ekipe. Nie ma sie co ich czepiac
2
Loui to jednak stary Lis. Holandia moze nie gra zjawiskowo ale dobrze punktuje rywala.
2
Trzeba docenic Holendrów. Graja madry wyrachowany football.
2
Hymn USA top :)
1
Komentarz usunięty
10
@Coutinho007 Nadal lepsze to niz Serbia która jest pucybutem ruskich
3
@Coutinho007 Lepsze to niz serbowie
5
Pauleta by dał wiecej od krystyny
4
@fart Transformersi sie skonczyli na 3 filmie
0
Magia flicka szybko została zweryfikowana ;)
0
@takisobiektos Przeciez to zart ze to uznali w 90% piłka poza boiskiem
0
Sedziowie to imbecyle. 2 gol dla Japonii nielegalny...
0
@Deviler A bilans bramkowy?
0
Balde gra wow :D
0
@kuz Musieliby grac po 22 ;]
1
@avanes Ta jak oni z austria 40 lat temu?
1
@agaFCB Pełka Lasek i Podolinski topka
0
Belgia i Dania najwieksze rozczarowania.
2
@Mario96w Nie wiem choc sie domyslam