1

Trzeba sie oczu pozbyc na CzesioBall o 16.

7

Marciniak powinien finał dostac. Swietnie sedziuje póki co

18

Ilosc Higuainow w Argentynie musi sie zgadzac.

Lautaro Placek Martinez to dramat.

0

Zamiast Lautaro Lewy i byliby duuzo grozniejsi

1

Martinez ty placku v2

0

Lautaro ty placku

1

@masq To gowno powinni zakonczyc na 1 sezonie. Sauron jako człowiek to profanacja.

0

Ciekawostka

Pierwszy raz od 1984 wybuchł wulkan Mauna Loa na Hawajach :)

https://tiny.pl/wfc4f

0

@TheNekro94 Prawda ale to jest młoda ekipa. Potrzebuja czasu by złapac ogłady troche

1

Szkoda Jankesów. Ale oni chociaz probowali grac w piłke nie to co CzesioBall

6

Gol turnieju. Przebił Richarlisona moim zdaniem

5

@Kondziubarca Chłopie oni i tak graja z 10x lepiej niz my. Maja młoda fajna ekipe. Nie ma sie co ich czepiac

2

Loui to jednak stary Lis. Holandia moze nie gra zjawiskowo ale dobrze punktuje rywala.

2

Trzeba docenic Holendrów. Graja madry wyrachowany football.

2

Hymn USA top :)

1

Komentarz usunięty

10

@Coutinho007 Nadal lepsze to niz Serbia która jest pucybutem ruskich

3

@Coutinho007 Lepsze to niz serbowie

5

Pauleta by dał wiecej od krystyny

4

@fart Transformersi sie skonczyli na 3 filmie

0

Magia flicka szybko została zweryfikowana ;)

0

@takisobiektos Przeciez to zart ze to uznali w 90% piłka poza boiskiem

0

Sedziowie to imbecyle. 2 gol dla Japonii nielegalny...

0

@Deviler A bilans bramkowy?

0

Balde gra wow :D

0

@kuz Musieliby grac po 22 ;]

1

@avanes Ta jak oni z austria 40 lat temu?

1

@agaFCB Pełka Lasek i Podolinski topka

0

Belgia i Dania najwieksze rozczarowania.

2

@Mario96w Nie wiem choc sie domyslam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?