2

Kastania,Tony Alderweireld xDD

0

Nie da sie szpaka słuchac...

1

@Antimadridista_WR Lucho gigachad

4

https://www.meczyki.pl/newsy/jasny-gwint-karny-jacek-laskowski-niesamowitym-talizmanem-polskiej-kadry-az-trudno-w-to-uwierzyc/201379-n

Nie dosc ze Cules to jeszcze talizman naszej kadry. Jeden z najlepszych komentatorow w polsce. Uwielbiam go słuchac a i poczucie humoru ma swietne

2

@Emhyr Nie dziwie sie xd

1

@okiemtypera_lucaxx95 Mozna łaczyc jedno z drugim. Na pewno mozemy grac lepiej niz syf jaki grany za Czeska

2

@Janiama Ktos odpowiada zw mentalne i fizyczne przygotowanie zespołu.

48

Awansowali i chwała za to.

Ale zdania nie zmienie. Michniewicz przebił Wuja pod wzgledem syfu jaki gramy. Marnujeny spory potencjał.

Ci piłkarze z normalnyn trenerem mogliby awansowac przy fajnej grze.

Oby Czesio poleciał po mundialu

0

Dzieki ci Allahu xD

14

Komentarz usunięty

0

@barcelonaLM Niedorozwiniety sedzia

1

@Pawel13sz Co bedzie potem mnie nie interesuje

5

Uj mnie styl interere. Niech polska wyjdzie z tej grupy

0

Ten sedzia to retard.

0

@Aragorn33 Nie da sie byc gorszym od Franklina

2

@P33ck Pola pelennoru mówi to panu cos?

0

@Emhyr Mózg przepity ale bawi w uj

0

Kangury gurom hehe!

2

@Danny Gaucho Trafiłes w sedno. Moja siostra radzi sobie z jedzeniem bez problemu. Problem w tym ze nie mogła tej kosci sama wyjac i tyle. Babka powinna podejsc i pomoc a nie drzec morde.

0

@LS Zawsze mozna nagłosnic takie zachowanie zwłaszcza ze to juz którys raz.

1

@MysticCat To nie pierwszy incydent tego typu. To ze miała gorszy dzien nie znaczy ze ma sie wyzywac na bogu ducha winnym dziecku.

Szkoła ma uczyc i pomagac a nie straszyc dziecko gdy te prosi o pomoc.

0

Swoja droga te starsze babki co pracuja w szkole to naprawde patologia.

Moja siostra poprosiła o pomoc podczas obiadu by pomoc jej wyjac kosc z kurczaka. To ta picz wydarła na nia morde ze powinna sobie sama radzic. Ale to trzeba byc suka zeby nie chciec pomoc 8 latkowi.

Siostra cała zapłakana przyszła i przestraszona. Mama pojdzie do dyrekcji i oby straciła prace stara ropucha

0

@Emhyr Betancour moze

2

https://www.meczyki.pl/newsy/rezygnacja-zarzadu-juventusu-andrea-agnelli-przekazal-list-pracownikom-klubu/201196-n


Uuu czyzby juve faktycznke zanizało kwoty transferów i oszukiwało skarbówke?

2

Brawo jankesi dobrze ze ich wybombili xd

0

Fajnie graja ci Jankesi

0

@PatrychoO Nie. Raz w zyciu wszystkie czesci obejrzałem. No i nie bardzo mnie bawiły te filmy

0

@PatrychoO Ja szczerze nienawidze Shreka. Moze to wynika z tego ze tak czesto go puszczaja

0

@Medium No Gladiator top. Zimmer geniusz

0

Z ciekawosci jakie sa wasze ulubione soundtracki z filmów?

Nr 1 Lotr Howard Shore
Nr2 Transforners Jablonsky
Nr 3 Harry Potter John Williams
Nr 4 Star Wars John Williams
Nr 5 Pojutrze Harald Kloser
Nr 6 Filmy oparte o ksiazki Dana Browna i sciezka dzwiekowa autorstwa Hansa Zimmera
Nr 7 Piraci z Karaibów i Gladiator ponownie Hansa Zimmera
Nr 8 Ian Eskheri Gwiezdny pył
Nr 9 Król Artur Hans Zimmer
Nr 10 Soundtrack z Aquamana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?