1

Jestesmy dziadami

0

@spacer Wyglada tragicznie

1

Czesioball w pełnej krasie

1

Przydałby sie tej kadrze jakis 2 porzadny stoper. Glik i Bednarem to proszenie sie o wylew

0

Nic sie nie stało!

1

Lubie placki lubie placki

2

W ktorej minucie piszemy?
Czesio out
Jestesmy dziadami
Krychowiak dzban
Czesioball711
Jeszcze tylko mecz o wszystko i honor

2

Wlecimy w Meksyk jak dzik w pasnik

1

@czosnekfcb Dawac go za Czesia

1

2

@macio_944 Kazdy jest hipokryta. Przynajmniej raz w zyciu :)

1

Beda niezłe jajca w tej grupie.

Oby to nie była powtórka z 2012

16

Tak swoja droga to przepraszam za to jak nazwałem piłkarzy Arabii. Wyszedłem na buraka i frustrata

Mea culpa.

0

De Paul to parodia piłkarza w tym meczu. Nie rozumiem fenomenu tego grajka. Straszny kloc. Rusza sie jak woz z weglem

0

@Emhyr Pycha kroczy przed upadkiem

1

Szkoda Jankesow...

3

USA az chce sie kibicowac :)

3

Szczerze nie sadziłem ze tak fajnie sie rozwija repka i ogolnie soccer w USA.

0

Wow niezle graja ci jankesi :o

1

@Kengo Pokaz ten kabaret xd

1

@Andi18 Zaopatrz sie w maske przed smogiem xd

2

Frenkie ma uderzenie a w ogole z tego nie korzysta... Szkoda bo gra przyzwoity mecz

0

Macie komentarz na tvpsport?

0

Dramat ten Iran.

Ale oddac trzeba ze Anglia sie ładnie bawi z nimi

0

@regatta52 Na piwno xD

0

Kto gorszy Iran czy Katar?

0

Ale opuchniety nochal :0

0

@DonAndresFCB USA Walia tez w pyte

0

Fajni ci Włosi,tacy nie za mocni :)

Alez oni zjazd zaliczyli od Euro

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?