Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jestesmy dziadami
0
@spacer Wyglada tragicznie
1
Czesioball w pełnej krasie
1
Przydałby sie tej kadrze jakis 2 porzadny stoper. Glik i Bednarem to proszenie sie o wylew
0
Nic sie nie stało!
1
Lubie placki lubie placki
2
W ktorej minucie piszemy?
Czesio out
Jestesmy dziadami
Krychowiak dzban
Czesioball711
Jeszcze tylko mecz o wszystko i honor
2
Wlecimy w Meksyk jak dzik w pasnik
1
@czosnekfcb Dawac go za Czesia
1
@okiemtypera_lucaxx95 @masq lubi to
2
@macio_944 Kazdy jest hipokryta. Przynajmniej raz w zyciu :)
1
Beda niezłe jajca w tej grupie.
Oby to nie była powtórka z 2012
16
Tak swoja droga to przepraszam za to jak nazwałem piłkarzy Arabii. Wyszedłem na buraka i frustrata
Mea culpa.
0
De Paul to parodia piłkarza w tym meczu. Nie rozumiem fenomenu tego grajka. Straszny kloc. Rusza sie jak woz z weglem
0
@Emhyr Pycha kroczy przed upadkiem
1
Szkoda Jankesow...
3
USA az chce sie kibicowac :)
3
Szczerze nie sadziłem ze tak fajnie sie rozwija repka i ogolnie soccer w USA.
0
Wow niezle graja ci jankesi :o
1
@Kengo Pokaz ten kabaret xd
1
@Andi18 Zaopatrz sie w maske przed smogiem xd
0
https://www.meczyki.pl/newsy/media-byly-sekretarz-generalny-pzpn-zatrzymany-przez-cba-jutro-ma-uslyszec-zarzuty-w-prokuraturze/200615-n
Ale jaja xd
2
Frenkie ma uderzenie a w ogole z tego nie korzysta... Szkoda bo gra przyzwoity mecz
0
Macie komentarz na tvpsport?
0
Dramat ten Iran.
Ale oddac trzeba ze Anglia sie ładnie bawi z nimi
0
@regatta52 Na piwno xD
0
Kto gorszy Iran czy Katar?
0
Ale opuchniety nochal :0
0
@DonAndresFCB USA Walia tez w pyte
0
Fajni ci Włosi,tacy nie za mocni :)
Alez oni zjazd zaliczyli od Euro