Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Etoo im starszy tym głupszy. Stwierdził ze Mundial wygra Kamerun pokonujac Maroko...
1
https://www.meczyki.pl/newsy/lech-poznan-wchodzi-na-wyzszy-poziom-kulisy-wtorku-we-wronkach-sam-musialem-drukowac-kontrakt/199792-n
Ooo kur Rutek co zmajstrował Lechowi. Wow. Lech naprawde idzie w bardzo dobrym kierunku ;D
7
Balde po czy lo a i tak gra na bardzo wysokim poziomie. Kolejny diamencik :)
18
Raphinha mordo ty moja!
0
Manzano frajer wczesniej przy golu faulu nie widział?
0
Byle po 3 pkt. Vamos
21
@Deviler Gdzies to juz słyszałem.
A tak w 2002 czy 2021 lub 2012
0
Ale Zebo został podsumowany przez drugi kanał Imaginarium :o
0
@Medium Gdzie Carlitosowi do Ishaka. Bez jaj. Juz prędzej Ivy Lopez chociaz to nie 9.
Poza eklapa Ishak trzyma tez wysoki poziom w pucharach czego o Carlitosie powiedziec nie mozna
0
@kynio302 Najlepszy napadzior w eklapie od czasów Rudnevsa? Ivy tez top ale to nie 9.
0
@kuz To dwie osoby prowadza. Z czego jedna dostała perma. Wiem nawet kto to prowadzi
0
Komentarz usunięty
0
@Rewolucja123 Tak. Koniec koncow trenera topowego rozlicza sie za trofea
1
@macio_944 Era Huncwotów i relacja James Lily Snape byłoby cudownie.
1
@macio_944 A no cierpliwosc to ogolnie nie jest cnota polaków.
Zmienianie trenera co sezon do niczego nie doprowadzi. Potrzeba jest Barcelonie stabilizacja.
3
@macio_944 Najgłupszych kibiców w Polsce ma Real MU i Liverpool.
Kafejka? Rynsztok
Devilpage? Jeszcze wiekszy rynsztok
LFC? Bezbeki.
La Bamba ma swoje problemy ale tutaj da sie podyskutowac xd
0
@Rust_Cohle No bede. Bo codziennie pojawia sie tego typu post. I za nim znowu wyciagniesz argument o serialu spójrz na odstep czasu moich narzekan a ilosc głupich lub hejterskich postów ww marudy,które pojawiaja sie niemal codziennie i nie dotyczy to tylko jego. Dla mnie to koniec dyskusji.
1
@Rust_Cohle Oczywiscie ze marudze na temat Ropa bo to zmarnowany potencjał. Ale nie zwracaj mi uwagi bo sam spamisz swoimi bezbekowymi postami do @MesQueUnClub96 lub @Luciano99 ew do @Bocheno1 ew wdajesz sie w dyskusje gdzie @Transu96 robi cie jak chce.
Wiec nie zwracaj mi uwagi na to co robie bo moze nie zauwazyłes ale post o pierscieniach wrzucam dosyc rzadko i zawsze mozesz je zignorowac. Nie kieruje ich do ciebie tylko do waskiej grupy uzytkowników.
0
@tristan87 No to prawda. Wieczna maruda. Blizniak @Survier
1
Lech moze byc zadowolony. Rywal do ogrania. Moze byc to znakomity sezon w pucharach dla polskiej piłki.
1
Komentarz usunięty
0
Po co zrobili R I P D 2 bez Reynoldsa? Kolejny syfiasty sequel nie warty czasu...
0
@Kondziubarca Bayern 2x Inter 2x a zobacz kogo w grupach dostaje city lub real.
0
To nawet zabawne nie jest. Większosc naszych losowan tak wyglada...
Jakies fatum czy o co chodzi?
3
@Rust_Cohle A moze po prostu sa ludzie którzy nie lubia Kloppa lub ogólnie Liverpoolu? Wszystko musi sie sprowadzac do remontady?
Żałosne doprawdy
0
Hahaha jaka rzeznia w GD xD
1
Brakuje tylko mordobicia w GD. Przy takiej grze sa na to spore szanse xD
0
Ma ktos powtórke co Montiel odwalił?
3
Przyznaje ze dzis sedzia pomógł Lechowi. Korona przy 2-2 powinna dostac 3 karnego... Widziałem powtórke i var dał dupy. Sedzia powinien podejsc i zobaczyc to sam.
2
Szymczak daje 3 wazne pkt. Skutecznosc Lecha to jakis ponury zart