18

Etoo im starszy tym głupszy. Stwierdził ze Mundial wygra Kamerun pokonujac Maroko...

1

https://www.meczyki.pl/newsy/lech-poznan-wchodzi-na-wyzszy-poziom-kulisy-wtorku-we-wronkach-sam-musialem-drukowac-kontrakt/199792-n


Ooo kur Rutek co zmajstrował Lechowi. Wow. Lech naprawde idzie w bardzo dobrym kierunku ;D

7

Balde po czy lo a i tak gra na bardzo wysokim poziomie. Kolejny diamencik :)

18

Raphinha mordo ty moja!

0

Manzano frajer wczesniej przy golu faulu nie widział?

0

Byle po 3 pkt. Vamos

21

@Deviler Gdzies to juz słyszałem.

A tak w 2002 czy 2021 lub 2012

0

Ale Zebo został podsumowany przez drugi kanał Imaginarium :o

0

@Medium Gdzie Carlitosowi do Ishaka. Bez jaj. Juz prędzej Ivy Lopez chociaz to nie 9.

Poza eklapa Ishak trzyma tez wysoki poziom w pucharach czego o Carlitosie powiedziec nie mozna

0

@kynio302 Najlepszy napadzior w eklapie od czasów Rudnevsa? Ivy tez top ale to nie 9.

0

@kuz To dwie osoby prowadza. Z czego jedna dostała perma. Wiem nawet kto to prowadzi

0

Komentarz usunięty

0

@Rewolucja123 Tak. Koniec koncow trenera topowego rozlicza sie za trofea

1

@macio_944 Era Huncwotów i relacja James Lily Snape byłoby cudownie.

1

@macio_944 A no cierpliwosc to ogolnie nie jest cnota polaków.

Zmienianie trenera co sezon do niczego nie doprowadzi. Potrzeba jest Barcelonie stabilizacja.

3

@macio_944 Najgłupszych kibiców w Polsce ma Real MU i Liverpool.

Kafejka? Rynsztok
Devilpage? Jeszcze wiekszy rynsztok
LFC? Bezbeki.

La Bamba ma swoje problemy ale tutaj da sie podyskutowac xd

0

@Rust_Cohle No bede. Bo codziennie pojawia sie tego typu post. I za nim znowu wyciagniesz argument o serialu spójrz na odstep czasu moich narzekan a ilosc głupich lub hejterskich postów ww marudy,które pojawiaja sie niemal codziennie i nie dotyczy to tylko jego. Dla mnie to koniec dyskusji.

1

@Rust_Cohle Oczywiscie ze marudze na temat Ropa bo to zmarnowany potencjał. Ale nie zwracaj mi uwagi bo sam spamisz swoimi bezbekowymi postami do @MesQueUnClub96 lub @Luciano99 ew do @Bocheno1 ew wdajesz sie w dyskusje gdzie @Transu96 robi cie jak chce.

Wiec nie zwracaj mi uwagi na to co robie bo moze nie zauwazyłes ale post o pierscieniach wrzucam dosyc rzadko i zawsze mozesz je zignorowac. Nie kieruje ich do ciebie tylko do waskiej grupy uzytkowników.

0

@tristan87 No to prawda. Wieczna maruda. Blizniak @Survier

1

Lech moze byc zadowolony. Rywal do ogrania. Moze byc to znakomity sezon w pucharach dla polskiej piłki.

1

Komentarz usunięty

0

Po co zrobili R I P D 2 bez Reynoldsa? Kolejny syfiasty sequel nie warty czasu...

0

@Kondziubarca Bayern 2x Inter 2x a zobacz kogo w grupach dostaje city lub real.

0

To nawet zabawne nie jest. Większosc naszych losowan tak wyglada...

Jakies fatum czy o co chodzi?

3

@Rust_Cohle A moze po prostu sa ludzie którzy nie lubia Kloppa lub ogólnie Liverpoolu? Wszystko musi sie sprowadzac do remontady?

Żałosne doprawdy

0

Hahaha jaka rzeznia w GD xD

1

Brakuje tylko mordobicia w GD. Przy takiej grze sa na to spore szanse xD

0

Ma ktos powtórke co Montiel odwalił?

3

Przyznaje ze dzis sedzia pomógł Lechowi. Korona przy 2-2 powinna dostac 3 karnego... Widziałem powtórke i var dał dupy. Sedzia powinien podejsc i zobaczyc to sam.

2

Szymczak daje 3 wazne pkt. Skutecznosc Lecha to jakis ponury zart

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?