Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@89kamil Dziwnie piszesz Vinicius madryciaku
0
Pytanko sprzedaja gdzies jeszcze lifta brzoskwiniowego xd?
0
@TheNekro94 Nie grzesz pan. Wedzone sery to jedyne sery jakie toleruje xd
2
Oscypek gigachad. Nie ma lepszego sera nawet nie ma o czym dyskutowac :]
3
No nic ide ogladac Atletiko do snu. Dobranoc LaBambo
1
@FcPortoFan1999 Moze sie to odbic czkawka jak LM nie bedzie
1
@sendesara Fakt. Lepiej kur sie cofac w rozwoju xD
1
Ile jeszcze Kotletiko wytrzyma nim zwolni Cholo?
0
@Kazragore Filip V bodajze
0
@Encore Mamy 2022 i Kante to nie ten sam piłkarz. Nie dosc ze szklany sie zrobił to i grał słabo.
0
@Encore Kante? Jak niby odczuja jak jak grał to beznadziejnie. Predzej Pogby odczuja bral niz Kante
0
Co to sie stało ze Setien i jego ekipa prowadza? Ruszyła maszyna?
1
Ciekawostka
Piatek 13 czy wiecie czemu uwaza sie ta date za pechowa?
Jedna z teorii mówi o tym ze wywodzi sie to jeszcze z czasów zakonu templariuszy. W piatek 13 kosciół przeprowadził masowa czystke gdyż zakon za bardzo sie wzbogacił i zrobili sie niewygodni dla władców i samego koscioła.
Ostatni wielki mistrz zakonu Jaques de molay przed spaleniem przeklał papieza który po roku wąchał kwiatki od spodu
Data ta w roku wystepuje od 1 do 3 razy :)
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
@BorzyKrzys To chyba najgorszy papiez od dawna. Benedykt miał klase i abdykował. A ten sie kompromituje co chwile
3
Komentarz usunięty
4
Komentarz usunięty
0
@RosjaninBut Nie bez powodu jest to najpotezniejsza i najbardziej rozwinieta technologicznie armia. Kupe szmalu w to pakuja i dobrze
0
Szkoda tej Sevilli. Sociedad obrzydził ten mecz strasznie az szkoda ze el nesiry nie trafił na 2-2
0
Brzeczek to słaby trener bez dwóch zdan. Natomiast nie oznacza to ze bedzie kiepskim ekspertem. Czy wuja podoła? Mysle ze nie bedzie tragicznie. Na pewno ma wieksze kompetencje od "Ekspertów" z polsatu. Tylko pytanie brzmi czy udzwignie ciezar bo z krytyka to sobie za bardzo nie radzi.
0
Sevilla psycha sitting. Byłyby jaja jakby spadli xd
1
@Mario96w W sumie racja
0
Jest jakis PO w La Masii godny uwagi? @ViscaBarca123
17
@Kessie Daleko od noszy rewelka
4
@Firestone Mógłby nagrac o nim odcinek :)
12
@Emhyr Gorzej. To Kamerunski Borek
3
Motor lublin wyeliminował Wisłe xDD
0
Czy waszym zdaniem Balde powinien pojechac do Kataru kosztem Gayi lub Alby? Moim zdaniem zdecydowanie tak.