Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 No i odpadnie. Różnica jest taka ze Lech chociaz awansował i wyszedł z grupy a o kasie nie wspomne czy promocji Skórasia.
Może Lech nie obrobi mistrza ale uratował honor polskiej piłki klubowej
1
@Kwiatek67 Bo brakuje mu ogłady. Wbija szpilki Lechowi na kazdym kroku. Teraz chetnie bym zobaczył wpis Lecha nawiazujacy do jego wypowiedzi
0
I co panie Papszun nadal pan nie zazdrosci Lechowi?
Po tych szpilkach tego buraka Lech piekne ucisza go :)
Bez obrazy dla Rakowa bo do nich nic nie mam.
7
Lech lech Kolejorz!
Znowu Lech przyzwoicie sie prezentuje w pucharach jak niegdys gdy ogrywał City
0
Komentarz usunięty
42
Mimo tych afer i niekiedy słabej postawy na boisku to zapamietam Pique jako legende tego klubu. Zawsze bede pamietał o jego rece pokazanej po manicie z Realem.
30
Jak sobie poscielisz tak sie wyspisz. Sam sobie niszczy wizerunek.
6
Rolady dwie macie robic co chce
0
@sendesara Tobie to juz widze niezle na dekiel siadło...
1
@MesQueUnClub96 Ah shit...
1
@Isso89 To nie jest takie proste jak ci sie wydaje. Hazard czy alkoholizm to złożony problem podobnie jak depresja i inne schorzenia tego typu
2
@MESSIah16 Prawda jest taka ze łatwiej jest o cos oskarzyc niz przyznac sie do błędu/winy.
Szkoda kobiety bo sam miewałem podobne mysli.
1
@AnnaMarianna Leczył kompleksy zapewne. Krychowiak nigdy za madry nie był
0
Kur serio kto tak nisko ocenia Raphinhe? 4.5? To Fati 0 za ten mecz powinien dostac xd
3
Fati fati fati. Zero błysku,samolubna gra i zero zagrożenia z jego strony...
Martwi mnie jego nastawienie. Oby to nie był 2 bojan...
1
Raphinha ma cechy kapitalnego pomocnika
1
@Coutinho007 Za to rozgrywac potrafi co nie raz pokazał. Moim zdaniem mozna go spróbowac przesunac do pomocy.
Ew jako taki skrzydłowy rozgrywajacy
0
@Rewolucja123 Rapha dzisiaj dobry mecz gra
3
Kessie to zart jest. Ma tyle sytuacji by gre przyspieszyc to cofa albo gra w poprzek. Przez to kazda akcja traci na tempie. Dramatyczny piłkarz
6
Raphinha bardzo dobre piłki dzis posyła.
Kessie to drewno okrutne. Vidal przy nim to wirtuoz
5
@FCB24 Kolejny... Ah shit here we go again
1
@Survier Powtarzasz sie. Tobie tez potrzebny specjalista :)
1
Komentarz usunięty
0
@Survier A ty długo myslałes nad swoimi wypocinami na temat Xaviego? Nie odpowiadaj.
Zle sie wyraziłem ale wiadomo o co mi chodziło
5
@Encore W życiu. Iniesta moim zdaniem krótsza kariera ale był lepszym piłkarzem no i to był magik. Tak samo Xaviego uwazam za lepszego piłkarza
1
@PatrykBarca Za Bruno mozna pomyslec
1
@Kgorecki2500 Ja tez. Miedzinsky top youtuber. A serial kozak
0
@El dominatore Po prostu zobacz na cda. Taka mroczna animowana komedia
0
Helluva boss bardzo fajny animowany mroczny serial :)
1
@bartas97 Żenujace jak wypowiedzi Papszuna z wyjatkiem tej o bonku.