1

@dariooo Jak to jest szmira to Pierscienie władzy to dopiero gniot xD

2

@BoreekxD Ale sie zbłaziłes. To jeden i ten sam obiekt. Poza Derbami Inter i Milan nie graja w ten sam dzien bo współdziela stadion

2

@Kgorecki2500 Gdybym mógł to brałbym z miejsca

1

@DonMatteo901 Hańba mu.

1

Problemem Abde jest to ze kompletnie zawodzi u niego strzał i ostatnie podanie. Ma papiery na dobrego skrzydłowego ale jesli nie poprawi wykonczenia i podan to popadnie w przecietnosc.

0

@Rust_Cohle Kolejny plus łatwo o słodycze ;)

0

Dzwiek deszczu i wiatru to miód na moje uszy :)

M.in za to uwielbiam jesien. Klimat Haloween jest niesamowity a i słoneczna jesien ma wiele uroków.

0

Ciekawostka

Od kilku tygodni badana jest kaldera Hunga Tonga Hunga Hapai przez bezzałogowy statek. Wsród ekipy międzynarodowej zbierajacej informacje o kalderze i erupcji o Sile VEI-6 sa także polscy naukowcy z Gdyni :)

0

@don'T.R.I.P.e W punkt kolego.

3

@HighestInTheRoom To juz nie zalezy od nas.

0

@koksik2700 Ktos mu wybaczył? Nie. A to ze jego ludzie umieli w memy to odrebna kwestia. Mnie bawiły a jakos za Uszatym nie przepadałem.

1

@MesQueUnClub_87 Kwestia gustu

2

Urban to komuch i nie ma co do tego watpliwosci ale jedno trzeba mu oddac. Poczucie humoru miał wybitnie dobre.

Niech spoczywa w pokoju.

2

Co jak co ale Benzyna jest tragiczna w tym sezonie.

4

Komentarz usunięty

0

Oby utrzymali to moze Orłowski przymknie sie na jakis czas

3

@macio_944 A wez nie kracz

0

Czemu LaLiga ma sedziów tak głupich a jednoczesnie sympatyzujacych z Realem.

Nie było mowy o czerwie bo od dawna nie karze sie podwójnie zespołu.

1

Sedzia idiota. Nie ma mowy o podwójnym karaniu zespołu chyba ze w przypadku faulu na 2 żółta

3

Milik jest dwubiegunowy. W Juve Top w Repce Flop :/

3

@AmigoBlancos Tak samo jak przypadkiem nie dyktowane karne Barcelonie?

1

Sedziowie LaLiga to ukryta opcja Madrycka. Nam zabieraja karne a Realowi w taki sposób sie pomaga? Żenada

0

@Criss18Barca Lech pewnie zadowolony

0

@DonMatteo901 Szykuje sie kolejna profanacja. Ah ta zidiociała poprawnosc...

4

@tomek8756 A niech ora to gówno ile w lezie. Konfa to partia która nigdy nie powinna dojsc do władzy.

Serio mogłaby powstac jakas partia godna uwagi bo tak zostaje wybór miedzy dzuma a cholera patrz Po i PiS ew Partia Hołowni

0

@AmigoBlancos Wirus Fifa :]

28

@Freudysta Ah shit here we go again.

5

Komentarz usunięty

0

@Transu96 Zrozumiesz jak pograsz w tego rodzaju gry na telefon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?