0

Piłkarz korony który dał karnego stwierdził ze remis byłby fair xDD

17 strzałów i 9 celnych oddał Lech a ten ze remis byłby sprawiedliwy ja pierdziele ale mózg xD

0

@tomek8756 Fajna opcja pod warunkiem ze cena adekwatna do metrazu i jakosci

0

Raków
Legia
Lech
Widzew

Fajnie byłoby taka top 4 zobaczyc.
Widzew fajna druzyna. Lech fajnie by było gdyby załapał sie znowu do LK a Raków i Legia to niemal pewniaki do top 1 i 2

0

Serie c Polski Bramkarz Michał Lewandowski zrobił rywalom kuszczaka xD

7

Koko, koko CHUWDU Spoko, R.K.S. mierzy wysoko, Wszystkim tylko wpierdzieliny, Euro zwyciężymy!

Chodź nie mamy złudzeń, To by było miło, Gdyby na murawie, CHUWDU zaskoczyło! Jakby na murawie, CHUWDU zaskoczyło!

Ref.: Koko, koko CHUWDU Spoko, Piłka leci w uj wysoko, R.K.S. na pałę wali, I tak by przegrali.

Kibole Chuwdu na zawsze w serduszku :)

7

"Potężna wichura,
łamiąc duże drzewa
trzciną zaledwie
tylko kołysze"

Autor: Kutang pan :)

1

@Transu96 Dystans wazna rzecz :)

0

@PatrykBarcelona Biurko if you know what i mean :]

0

@John_Doe A lucyfer w LA

0

Ta nasza liga w tym sezonie wyjatkowo dobra do ogladania. Całkiem przyzwoity poziom jak na nasze standardy i masa cudownych goli :)

8

@kiper09 Dobry wybrałes moment. Akurat na pozegnanie legendy

7

@Emhyr Ale za... o panie :0

1

@barcelonaLM No nie wiem. Mam mieszane odczucia co do transferów z BVB

4

Semedo to dramatycznie słaby piłkarz który nie mysli na boisku. Jakim cudem sprzedalismy go za 30 baniek xD?

0

Kownacki został polskim materazzim. Rywal pociagnał go z dyni i wyleciał :)

0

@FcPortoFan1999 To prawda. Dziwne bo ofensywa wyglada solidnie

1

@Compadre Pirlo na pewno wyzej niz Gerrard i Lampard.

Modric i Iniesta razem na 2 bo doceniam wyczyny Chorwata

Xavi
Iniesta/Modric
Pirlo

Mea culpa

0

@Rust_Cohle To mam nadzieje ze czujesz sie przez to lepiej :)

1

@MESSIah16
Xavi
Iniesta/Modric
Pirlo

Lampard i Gerrard półka niżej.

5

@Rust_Cohle Dobry zart albo za krótko oglądałes Xaviego i Inieste

1

Piast z taka gra bedzie sie bic o utrzymanie z Zagłebiem i Miedzia Legnica

1

@TheNekro94 Ototo podzielam ta opinie.

56

@RobiS Bez dwóch zdan Xavi był lepszy.

0

@ChampionLW Lubin spada z ekstraklapy w tym sezonie. Dramatyczni piłkarze poza Łakomym

0

Hamulic ciekawy grajek. Fajnie by było gdyby Lech po niego ruszył po sezonie

2

Moim zdaniem przy takiej formie Skóras to must have w podstawowej 11 orłów czeska.

Kapitalny chłopak.

25

@barcanawieki Bystry jak woda w klozecie na bernabeu

0

@takisobiektos Czemu ;0

0

@maniak33333 Przypominam Raków nawet tam nie awansował a co dopiero mówic o wyjsciu z grupy.

2

@Kessie Żenade wywaliło poza skale. Człowiek dno.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?