0

Fajni ci Włosi,tacy nie za mocni :)

Alez oni zjazd zaliczyli od Euro

4

Ooo Arasz chyba przeszedł do TZO. Czyzby powoli robiło sie stare tvgry xD?

2

@Tarins Perpetum mobile

1

@Kozinho. To chyba ta obok Gorylicy

0

@Dembouz1899 No jak na to kto tam gra to nie ma przesady.

1

Ten Katar był tak słaby ze wiekszosc zespołow z 1 ligi by go ograła.

To była kompromitacja. Takiego mułu to nawet San Marino czy Gibraltar nie graja. Oni sie chociaz staraja na miare swoich ograniczonych umiejetnosci.

2

@Rust_Cohle Nie lubie go ale Araujo Suarez mogliby przytulic to trofeum

@koziar +1

3

Poza Brazylia z Vinim bede kibicował zespołom z obu ameryk. Fajnie jakby puchar trafił do Ameryki płd tzn do Messiego i spółki

1

@Toretto Bramkarz stał sie obronca a obronca bramkarzem i dlatego odgwizdano spalonego

1

3

Laskowski: Co ma wisiec nie utonie!

xDD uwielbiam typa

0

Ten mundial powinien byc gwozdziem do trumny Infantima

0

Sprzedawczyli... Ha tfu na Katar i Infantima

0

Jazda z dziadami

0

Mogliby rzucic swinskim łbem Ekwadorczycy xd

6

Oby ekwador zrobił kebsa z kataru :]

2

Mecz otwarcia
Mecz o wszystko
Mecz o honor

Nic sie nie stało Polacy nic sie nie stało!

Polska gurom! Polska Miszczem Polski

5

Komentarz usunięty

1

@draxidox Ks to sciek. Meczyki duzo bardziej merytoryczny kanał.

0

@Szakalaka12369 Angielski Lenglet. Chodzace nieszczescie i chodzacy mem

2

Ah ta zima jak trzeba zeby była lekka to juz pizga od listopada...

Jak była potrzebna to sniegu do stycznia nie było a temperatura była na plusie xD.

Mi to nie przeszkadza ale przy cenach za wungiel etc mozna sie wkurzyc

0

@Kessie Dzieki wielkie

0

Moje dziecko,moje dziecko,mój boże :)

Uwielbiam ta scene w Bundych.
Wie ktos z którego to odcinka?

2

@AllBundy Az sobie odpale xD

2

@Kessie Przykład dlaczego nie warto sie żenic :]

0

Ekonomiczne uproszczone rozgrywki miedzygalaktyczne z RKS Huwdu top.

0

Doczekałem sie filmu Cwiakały o Balde :)


15

@Emhyr Co chłop zrobił xD

Oby jak najszybciej debiut zaliczył w seniorach.

0

@Zoker Miał potencjał ale nie wyszło. Po dobrym sezonie w belgii przepadł

7

@AllBundy Piekny serial. Ponadczasowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?