Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@okiemtypera_lucaxx95 Uprawianie hazardu to głupota
39
Ahaha pod koniec kariery Krystyna pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Skostniały Narcyz który nie rozumie ze jego czas minał i pluje na klub który go wypromował.
Co za żenujacy typ
4
@Janiama Uuu groznie xD
13
Szymanski spokojnie mógłby grac w takim betisie czy sociedad. Ma chłop talent a @Janiama miał o zgrozo racje ze Szymanski>>Puig
0
@michal26 Nie lubie Papszuna. Wole Legie na tronie niz Rakowa ale szansa na to jest mała
0
Wstyd ze to pisze ale z dwojga złego wole Legie niz Slask. Legia po 3 pkt
0
@ForcaBarca12 Za drągowskiego pojedzie i nie wiem w sumie po co.
0
@Danny Gaucho Ja wiem ze Gikiewicz tez czub ale z dwojga złego wole Gikiewicza
0
Oby kulesza miał jajca i pogoni Czeska po mundialu bo wstyd jak uj powołujac Jedze czy Grabare.
Tobiasz z Legii o wiele bardziej by pasował chociazby ze wzgledu na charaktet.
Juz bym chyba wolał Gikiewicza niz jego.
0
@takisobiektos Chociazby ze wzgledu na jego charakter. Pomijajac juz ze sa lepsi niz on.
Tobiasz czy nawet Gikiewicz
1
@Encore Po co tego bezbeka promuja... On nie powinien grac w młodziezówce a co dopiero dostac powołanie do Kataru...
Byle do mundialu i potem Czesiek out
0
Roma ty memie... By was szlag jasny trafił...
1
@FcPortoFan1999 Dzieki bogu. Z rodzinka za sterami Wisła sie nie podniesie
2
Drugi mecz pod rzad gdy Kuciak wali samobója plecami xD
1
Trup Miedzi Legnica jest reanimowany. Jesli wygraja to jest szansa ze w 2 czesci sezonu utrzmaja sie
3
@DonMatteo901 Kolejny odklejeniec.
20
@lucas/catalan Nie dziwi mnie ze ty takich rzeczy nie rozumiesz. Palenie flag obojetnie jakich jest oznaka małego iq. Narodowcy to jedna z najgłupszych grup społecznych w tym kraju
0
@FcPortoFan1999 Warta zasługiwała na punkt w tym meczu
0
Warta zdominowała Stal. Ale ten Szulczyk to kozak trener. Niby młody ale naprawde robi wrazenie jego praca
13
@cris2706 Top topów
0
@MESSIah16 Ojciec sie w grobie przewraca
0
@Roobo No babeczka niczego sobie
1
https://www.axn.pl/kinomaniak/galleries/20-kapitalnych-easter-eggow-z-harryego-pottera?img=52511&title=photo-52511
Serio u dumbledora wisi obraz z gandalfem w filmie :o
1
@Inko Nawet kur nie chce mi sie tego po raz enty tłumaczyc. Jesli wy nie widzicie w tym nic złego to nie ma sensu ciagnac tego watku dalej.
1
@takisobiektos No tak lepiej dac przyzwolenie na rasizm. Jesli ktos tu pieprzy głupoty to ty ziomus i polecam sie zapoznac z sytuacja
0
@Mario96w No chyba sa granice kur przyzwoitosci. Nie chodzi o wyzwiska a odgłosy jakie te łby wydawali w kierunku piłkarza mimo ze Yeboach tez jest czarnoskóry i gra w slasku. Ja nie jestem fanem szukania wszedzie rasizmu ale nie ma chyba lepszego przykładu jak to co sie tam wydarzyło
1
Piłkarze slaska i ich trener to obrzydliwe kanalie. Mieli szanse zachowac sie fair i zejsc z piłkarzami do szatni a wyszlo na idiotów cieszac sie z wygranej przy kibicach którzy imitowali odgłosy małpy w kierunku piłkarza sandecji mimo ze u nich tez gra czarnoskóry piłkarz.
Dla mnie jest to skandal i slask i piłkarze oraz trener powinni dostac po dupie bo dali przyzwolenie na rasizm.
0
Co tam macie na obiadek?
Ja sobie wcinam spaghetti :)
3
@VegetaPolska Tak tylko ty. Jedza to boiskowy przygłup
2
@krzysiobyczek Łatwiej zapytac kogo z białych nie zbanowali