0

@ChampionLW Lubin spada z ekstraklapy w tym sezonie. Dramatyczni piłkarze poza Łakomym

0

Hamulic ciekawy grajek. Fajnie by było gdyby Lech po niego ruszył po sezonie

2

Moim zdaniem przy takiej formie Skóras to must have w podstawowej 11 orłów czeska.

Kapitalny chłopak.

25

@barcanawieki Bystry jak woda w klozecie na bernabeu

0

@takisobiektos Czemu ;0

0

@maniak33333 Przypominam Raków nawet tam nie awansował a co dopiero mówic o wyjsciu z grupy.

2

@Kessie Żenade wywaliło poza skale. Człowiek dno.

1

@Kgorecki2500 No i odpadnie. Różnica jest taka ze Lech chociaz awansował i wyszedł z grupy a o kasie nie wspomne czy promocji Skórasia.

Może Lech nie obrobi mistrza ale uratował honor polskiej piłki klubowej

1

@Kwiatek67 Bo brakuje mu ogłady. Wbija szpilki Lechowi na kazdym kroku. Teraz chetnie bym zobaczył wpis Lecha nawiazujacy do jego wypowiedzi

0

I co panie Papszun nadal pan nie zazdrosci Lechowi?

Po tych szpilkach tego buraka Lech piekne ucisza go :)

Bez obrazy dla Rakowa bo do nich nic nie mam.

7

Lech lech Kolejorz!

Znowu Lech przyzwoicie sie prezentuje w pucharach jak niegdys gdy ogrywał City

0

Komentarz usunięty

42

Mimo tych afer i niekiedy słabej postawy na boisku to zapamietam Pique jako legende tego klubu. Zawsze bede pamietał o jego rece pokazanej po manicie z Realem.

30

Jak sobie poscielisz tak sie wyspisz. Sam sobie niszczy wizerunek.

6

Rolady dwie macie robic co chce

0

@sendesara Tobie to juz widze niezle na dekiel siadło...

1

@MesQueUnClub96 Ah shit...

1

@Isso89 To nie jest takie proste jak ci sie wydaje. Hazard czy alkoholizm to złożony problem podobnie jak depresja i inne schorzenia tego typu

2

@MESSIah16 Prawda jest taka ze łatwiej jest o cos oskarzyc niz przyznac sie do błędu/winy.

Szkoda kobiety bo sam miewałem podobne mysli.

1

@AnnaMarianna Leczył kompleksy zapewne. Krychowiak nigdy za madry nie był

0

Kur serio kto tak nisko ocenia Raphinhe? 4.5? To Fati 0 za ten mecz powinien dostac xd

3

Fati fati fati. Zero błysku,samolubna gra i zero zagrożenia z jego strony...

Martwi mnie jego nastawienie. Oby to nie był 2 bojan...

1

Raphinha ma cechy kapitalnego pomocnika

1

@Coutinho007 Za to rozgrywac potrafi co nie raz pokazał. Moim zdaniem mozna go spróbowac przesunac do pomocy.

Ew jako taki skrzydłowy rozgrywajacy

0

@Rewolucja123 Rapha dzisiaj dobry mecz gra

3

Kessie to zart jest. Ma tyle sytuacji by gre przyspieszyc to cofa albo gra w poprzek. Przez to kazda akcja traci na tempie. Dramatyczny piłkarz

6

Raphinha bardzo dobre piłki dzis posyła.

Kessie to drewno okrutne. Vidal przy nim to wirtuoz

5

@FCB24 Kolejny... Ah shit here we go again

1

@Survier Powtarzasz sie. Tobie tez potrzebny specjalista :)

1

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?