2

@Firestone Kur umniejszanie na siłe Xaviemu to juz nie jest krytyka a hejt. Żenada

0

@tbas To nadal nie bedzie tragedii biorac pod uwage ilosc kontuzji.

1

@gumaz Taka rola magika. Mam troche wolnego wiec korzystam.

@KrwawiaceoczyVEB dokładnie.

12

Poziom głupoty tutaj siega zenitu.

Rozumiem ze Xavi po golu w doliczonym czasie dajacy 3 pkt ma byc oaza spokoju ze skwaszona mina.


Kur ludzie ja wiem ze Xavi popełnił troche błędów ale pozycja w Tabeli ligowej jest dobra i mamy za soba najciezsze mecze wiec pozycja do ataku jest bardzo fajna.

Ten sezon mozna jeszcze uratowac wygrywajac np superpuchar,lige europy lub pk...

11

Buractwo ze strony Valencii to nie pierwszyzna.

Ważne a nawet bardzo wazne 3 pkt bo kalendarz potem mamy prostszy.

1

Najbardziej irytuje brak strzalów z dystansu. Pedri musi wiecej strzelac.

0

@FC1899Barca Spalony to ty chyba jestes. Zwalnianie co chwila trenera nic nie da. Z racji szacunku min ten sezon powinien dograc

8

Komentarz tragedia. Nie gramy tak zle jak komentatorzy sugeruja. Balde in plus.

Po prostu trzeba docisnac Valencie bo okazje na gola byly.

0



Arcydzieło :)


Ps oby nasi wygrali.

1

@Encore Tylko ten żużlowy. Bo piłarskim gardze :)

0

0

Udało sie zobaczyc te czesciowe zacmienie przez płyte ;)

Kolejnego nie dożyje :]

1

@FabianMrozek Gówno nadal jest gównem.

0

@Miracle_aligner Zgadza sie.

2

Finał Ring of Power podsumował cały ten badziewny serial.

Zmarnowany potencjał nijak nie oddaje jaka fabularna patologie zaserwował Amazon.

Żałuje każdej sekundy jaka w wolnych chwilach poswieciłem na ten badziew

4

@arasz1819 W kilku kwestiach tak. Ale jeszcze daleka droga przede mna.

2

@HighestInTheRoom Zgadza sie :)

2

Dzien Dobry panowie galowie.

0

@clyde W tym wypadku nie musiałem bo apteka była obok i lekarz podał mi przed wyjsciem ceny leków i zamienników i doradzała brac te tansze bo przy takiej inflacji nie ma co przepłacac zwłaszcza ze efekty sa takie same praktycznie.

5

Korzystajac z odrobiny swobody pochwale sie czyms.

Jak juz kiedys pisałem o depresji i cenach leków ze sa dosc kosztowne.

Okazuje sie ze gdy znajdzie sie kompetetnego psychiatre to leki które mam brac kosztowały dosłownie 3 zł i nie żartuje.

1 Lek jest w pełni darmowy zas drugi jest zamiennikiem Zotralu i kosztuje 3 zł.

Dla porównania leki które brałem wczesniej kosztowały łacznie ponad 100 zł.

Chore? Tak. Pomijam fakt ze zamienniki które sa tansze o jakies 90% sa w moin przypadku skuteczniejsze ;)

Także wniosek jest taki ze nawet psychiatrom nie do konca ufac można bo potrafia niezle nas "wydoic"

No to tyle ode mnie. @Adios

0

Jako ze korzystam z chwili wolnosci moge powiedziec tylko tyle ze smutne jest to jak nasze legendy rozdrabniaja sie na drobne.

Pique po raz kolejny zawodzi w kluczowyn momencie a Busi jak to Busi zawodzi kiedy zawiódł nie powinien i nie mógł.

Szczerze? @arasz1819 ma racje. Busi out i Frenkie na Pivota. Gorzej nie bedzie bronił od Sergio a kto wie moze bedzie lekiem na całe zło?

Szkoda wielka szkoda. Liga Europy z taka postawa tez nas zweryfikuje.

Czy Xavi powinien odejsc? Nie. Ale musi odstawic amigosów i wyciagac wnioski. Ten Inter był spokojnie do ogrania.

Dobra zwijam sie na kolejne kilkanascie dni. @Adios

3

Jest spora szansa ze znowu z grupy nie wyjdziemy...

Jesli tak sie stanie a Xavi nie wrzuci nic do gabloty może Laporta nie wytrzymac...

1

Komentarz usunięty

0

@DonMatteo901 Po polsku?

0

Lepszy bilans bramek liczy sie w dwumeczu w grupie czy co?

1

Kur nie dosc ze trzeba u siebie ograc Inter to jeszcze pkt z Bayernem trzeba zdobyc...

1

Naprawde myslicie ze ktos im broni uderzac? To wina piłkarzy ze nie próbuja

3

Dembele jak ma strzekac to podaje. Jak ma oodac to strzela

Japier jak zwykle frajerstwo z naszej strony

0

0

Patrzac na Inter to zagrożenie widze tylko ze strony Barelli Lautaro i ew Kaszanoglu i Correi.

Jesli zagramy swoje to powinnismy wygrac a mimo to czuje obawy...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?