18

@Kondziubarca Zwolnic po MS i zapomniec. Gorszy jak Wuja...

1

@Compadre A ja patrze na to z innej perspektywy. Ludzie swoimi wojnami polityka i chciwoscia robia wszystko by sama planeta powiedziała Stop.

1

@Comentateiro To prawda. Ale Ziemie czeka marny los gdy słonce zacznie umierac

4

Ciekawostka

Poza smakiem Słodkim,kwaśnym,gorzkim i słonym istnieje jeszcze smak 5 o nazwie Umami.

Różnie ludzie opisuja ten smak od smaku rosołowego po mięsny.

Jest to w skrócie smak glutaminianu :)

3

@Comentateiro Szczerze? To ludzkosc sama sie prosi o unicestwienie.

Byle szybko i bezbolesnie

2

@Ghostface Co do Sheloby i jej dzieci to były to raczej 100% pajaki.

Ungolianta to raczej zły duch w kształcie pajaka.

Pamietaj ze to fantasy i pajaki moga sie róznic pod wzgledem charakteru morfologii i zwyczaji

12

@Emhyr Kozak stoper i zapewne bedzie kozak trener

12

Ciekawostka

Sheloba jest matka wielkich pajaków z mrocznej puszczy. Sama jest pomiotem Ungolianty wielkiej złej pajęczycy której bał sie nawet Morgoth. Balrogowie musieli mu isc na pomoc. Ungolianta była tak nienasycona ze podobno pożarła sama siebie. To ona zatruła i wyssała Laurelin i Telperion

Ungolianta mogła byc jednym z majarów nalezac zapewne do duchów cienia.

Potomstwo ungolianty w tym sheloba i jej pomiot były na tyle inteligentne ze mogły w prymitywny sposób uzywac westronu czyli wspólnej mowy

@Szreko @Fenyx @Vitoo @masq @budel17 @norbo80 @Kengo @heniusss @arsenallondyn0 @Jakchcesz

3

Komentarz usunięty

10

13 posterunek? Top

0

@Rust_Cohle Zgadza sie. Byle szybko :)

1

Czy Messi powinien wrócic? Moin zdanien tylko w przypadku dostosowania sie do nowych widełek płacowych.

Nie po to Alemany i reszta pracowali nad zmniejszenien płac by Leo znowu je rozdupcył. Kontrakt jak Lewy byłby odpowiedni.

5

Komentarz usunięty

0

@Keson O co chodzi ?

4

Portugalia w dupe? Fajno

0

@takisobiektos Tak bo to sztabu wina... Jakos kuzwa do przerwy na kadre prawie nikt nie wypadł a tylko sie rozjechali i juz jest armageddon

6

Fajnie fajnie a moze by kur wirus fifa zajał sie kur Realem lub PSG a nie kur Barcelona lub Milanem...

0

Polecam obejrzec Komedie pt Niedobrani z Sethem Reganem i Charlize Theron.

Zajefajna komedyjka

3

@DonMatteo901 To ze oprawa jest całkiem dobra nie znaczy ze nie ma za co krytykowac :)

Tak naprawde nie mozna sie doczepic tylko do muzyki

1

0

Lubicie klimat wampirôw w filmach?

Polecam spojrzec na film Boys frome county hell.

0

@masq Wysyłałem ci juz to pod któryms postem w odpowiedzi

1

@FC1899Barca Fakt. Ladowanie na ksiezycu to sciema...

0

Jutro premiera Ksiegi Zagionych opowiesci cz 1.

Niestety z racji wykanczajacych mnie rachunków za leki musze wstrzymac sie z kupnem do 8 xd.

Polecam sie zaopatrzec bo cykl ma 12 pozycji. 27 pazdziernika z kolei polska premiera Natury Srodziemia

2

@Jakchcesz Biada RoP. Gdyby HBO miało prawa to byłby hicior z krwi i kosci a tak dostalismy jeden wielki żenujacy cyrk

9

@kynio302 Lubi meskie dupcie a co nie wolno mu xD?

1

@Pawel13sz Koncówka dramat. 1 czesc taka w miare.

1

@Pawel13sz I oby to była ostatnia powazna kontuzja Araujo

0

Nagrody darwina całkiem fajny film ;)

0

@Miracle_aligner A to prawda. Ludzie cofaja sie w rozwoju

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?