Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Barcanajlepszyteam No wkurw mnie to wszystko. Poza frajerstwem w ostatnich latach ten klub co chwile ma rzucane kłody pod nogi.
Tylko przyszła przerwa nikomu nie potrzebna na kadre i w 3 dni wypada 5 piłkarzy.
W pazdzierniku mamy Inter Bayern Villareal Real Bilbao i bodaj Valencie a czesc kadry wysypała sie na miesiac minimum.
Przy odrobinie farta w pazdzierniku mozna sezon przegrac
0
@NaFazieHitman W nosie mam twoja opinie.
0
To jest kur zart. Mamy kur sytuacje niemal identyczna z Umtitim. Tez swietnie zapowiadajacy sie stoper z kontuzja i decyzja jak ma byc leczony...
No kur o co chodzi z tym klubem? Ile jeszcze gówna ma sie na nas wylac?
Odechciewa sie wszystkiego jak sie widzi ile złego spotkało klub w kilka dni i to kur grajac mecze o nic.
2
@Kgorecki2500 Bedziesz spokojny jak wypadnie Pedri Gavi lub Busi majac tak wymagajacy pazdziernik?
5
Pierd żart. Czemu kur my zawsze mamy pod góre? Może by sie to gówno Realu czepiło?
Wypada Kounde Araujo Depay De jong i pewnie Dembele a jeszcze nie grali Hiszpanie...
Federacje powinny płacic klubom za te kontuzje. Barca mize stracic trzon 11 w ciagu kilku dni. W imie czego? W imie pierd meczy towarzyskich.
Zamiast ograniczyc granie majac na uwage terminarz to szmaty z UEFY czy innego gówna kaza grac jakies Ligi Narodów i inne syfy..
0
Jak ktos lubi horrory nietypowe z dobra muzyka to polecam to:
https://www.filmweb.pl/film/Studio+666-2022-10004215
1
@Rust_Cohle Nakarm kota psem he he.
Brytyjski?
2
@Kessie Ale dupek,ale za to kreatywny xD
10
@Emhyr Dobre i to. Araujo zastapi Christensen
1
Oczywiscie kontuzje na minimum miesiac...
Wypada z gry 2 najlepszych obronców +Depay a Frenkie nie wiadomo.
Za to w Madrycie prawie kazdy zdrowy zarówno w Kotletiko jak i w Realu..
Egzorcysta potrzebny od zaraz
1
@FC1899Barca RoP dla ludzi kochajacych Tolkiena to wysokiej klasy scierwo takie sa fakty niestety.
Tylko widoki i muzyka trzyma tam poziom bo aktorzy to tez porazka zwłaszcza aktorka grajaca Galadriele
0
@wasacz I niech zarabia. A to ze Galadriela jest uposledzona w serialu zauwazy nawet laik.
Amazon jest na tyle bogaty ze te prawa spokojnie mógłby kupic :)
Nikt nie oczekiwał 1:1 ale to co robia z fabuła to jedna wielka zenada
1
@wasacz Tak bo nie jest jak w ksiazce. Jesli robi sie serial o 2 erze to warto kupic prawa do głównych zródeł a nie profanowac dzieł Tolkiena
1
@wasacz Hahaha. Własnie trafnie zdiagnozował problemy tego serialu które widzi kazdy odrobine zaznajomiony z tym uniwersum. Zreszta wystarczy spojrzec na recenzje innych na yt nie tylko polakow.
Jesli ktos ma sie czegos wstydzic to Amazon tego potworka i cenzury jaka stosuje by oceny sie zgadzały
1
@Barca1992 Sprawdza sie to ze Amazon zrobi wszystko by sprzedac serial jako hit
2
Piekna cenzura Amazonu xDD.
0
@sokot Araujo dawno urazu nie miał wiec jaka szklanka?
5
@Dembouz1899 I kto ma bronic niby?
0
@barcelonaLM Potencjalnie dobra czy zła wiadomosc?
6
@Oskar00 Jesien? Top
0
@Dembouz1899 Poważna?
0
@masq Przytoczyłbym ci tych "znawców" ale i tak cie nie przekonam ze ten serial to syf wiec se daruje
0
@masq Krytyków. Zobacz na oceny uzytkowników poza imdb bo tam cenzura jest. Do tego recenzje na yt i masz obraz nedzy i rozpaczy.
Pewien krytyk stwierdził ze dobrze ze w serialu opartym na dziele Tolkiena jest mało Tolkiena. Recenzje krytyków to zenada i w wiekszosci dostali w łape za przychylne recenzje
https://www.metacritic.com/tv/the-lord-of-the-rings-the-rings-of-power/season-1
https://www.filmweb.pl/serial/W%C5%82adca+Pier%C5%9Bcieni%3A+Pier%C5%9Bcienie+W%C5%82adzy-2022-835082
https://www.rottentomatoes.com/tv/the_lord_of_the_rings_the_rings_of_power
1
@Jakchcesz A szkoda bo jest odwrotnie do tego co napisał.
Ring of power jest z odcinka na odcinek cringowy i nie trzeba znac kanonu by to zauwazyc
1
@Messibestplayerintheworld Fajnie... Zaczał grac dobrze i cyk kontuzja
5
@PanAgenda2030 Roberto dobrze grał gdy był zdrowy
1
https://www.reuters.com/world/asia-pacific/new-zealand-raises-alert-level-giant-taupo-volcano-2022-09-20/
Obecnie Taupo jest chyba najbardziej niestabilnym superwulkanem. Pierwszy raz od baardzo dawno podniesiono alarm zwiazany z aktywnoscia w kalderze lake Taupo.
Poza rojem trzesien ziemi powstało wybrzuszenie we wschodniej czesci jeziora co oznacza ze magma sie porusza i oby nie szukała ujscia bo bedzie tragedia
@Comentateiro @barcelonaLM
1
Oo jakby mało nieszczesc było to wzrosła aktywnosc superwulkanu Taupo. Niedawno miał miejsce rój trzesien ziemi ;))
Ps jeszcze powstało wybrzuszenie zwiazane z ruchem magmy xD
1
@Kos111 Do przerwy na kadre był top bo tylko Roberto miał uraz. To kwestia pecha a nie sztabu
6
Nic tylko modlic sie by Araujo i Frenkie mieli tylko dyskomfort..
Depaya mamy kim zastapic,za Kounde Bellerin ale jak wypadnie Dembele lub Raphinha to bedzie dramat