Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Marcelinho99 Kur ty jestes głupi czy jak? To wina trenera ze marnowali tyle setek?
7
Naprawde dobry mecz gramy a przy tylu setkach jestesmy bez gola...
5
Komentarz usunięty
3
Na inter bezwzglednie trening strzelecki..
0
@jedrek7000 Jestes jak hajto.
0
Przy takiej grze 1 pkt to minimum. Jesli tak beda grac to Inter nie powinien robic problemów
0
Bójta sie chamy barca krok po kroku wraca tam gdzie jej miejsce
3
Jak zwykle sedzia przeciw nam. Ha tfu
0
@adrian89 Nie zawsze a w ostatnich latach
0
@Nazio87 Casus Neymara
0
Ale nasi dominuja wtf xd
0
Imponuje mi postawa druzyny. Oby tak dalej z lepsza skutecznoscia
1
@Kidd Okłamała wielu ludzi :(
Ps wystarczy top 5 u niej nacisnac
1
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-6875545#comment-6875545
@sidzej hanba ci!
4
@zodiak_10 @sidzej okłamała wielu ludzi m.in @Transu96
10
@Deviler Ponad 10 bodajze xd
4
Parafrazujac klasyka
Nie pytaj kobiety o wiek, @Sulimo o Ring of power i nie ogladac Kwasiora na głodnego...
1
@Kgorecki2500 Tak czy siak naucz ich spaceru na szelkach
0
@Emhyr Czemu niby nie? Tak na zachete 15 min przy dobrym wyniku moze go tylko zmotywowac
1
Barbera kozak. Moze Xavi da mu szanse zagrac w 1 zespole na jakis mniej wymagajacych rywali w koncówce
2
@TheNekro94 Zdrowe w cholere a z cebulka mmm pysznosci no i podroby sa tanie
2
Gulasz z watróbki? Top.
Z cebulka tez top.
1
@Sau_Ron Byłby zjadliwy ale oni zrobili karykaturalna postac z Galadrieli. Kompletnie olano jej charakter ksiazkowy i zrobiono fantasy feministke z okresem.
1
@Kgorecki2500 Fajniutcy. Wiem ze moze to byc z poczatku lekko problematyczne ale naucz ich spacerów na szelkach.
1
@kamilkrycha A dla mnie to swiadczy o odpowiedIalnosci k trosce o zwierzaka
0
@Sau_Ron To ze to sredniak to wiemy od 1 odcinka a ze zmarnowany potencjał to od 1/2 roku.
Serial cierpi przez protagonistke która jest zenujaca
0
@Kgorecki2500 Bo musisz go zachecic np przysmakami. Gdy ktos zobaczy ze spacery sa fajne to bedzie chciał wychodzic.
https://www.koty.pl/artykuly/porady/chodzenie-z-kotem-na-smyczy
Pokaz kitku jakiego masz :)
2
@Kgorecki2500 Naucz kota spaceru na szelkach. Obecnie koty wychodzace samopas sa narazone na sporo niebezpieczenstw a widok kota na smyczy nie jest rzadki a wrecz co raz czesciej mozna to zauwazyc.
Kot na smyczy bedzie bezpieczny i zaspokoisz jego potrzeby.
Szelki dopasujesz u sprzedawcy.
3
Donna mama es uiochita :)
1
@TheNekro94 Top kanał. Jeszcze drwala polecam. Ranczo tez ma swoja topke