Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AllBundy Bo u nas mało jest topowych trenerów
3
Kazdy gupek strzela w słupek.
0
@Nano22 Tak było nie zmyslam.
0
Depay jesli chce grac wiecej to taki mecz musi wykorzystac. Ferran to samo
0
Kuciaka buraka karma dopadła :)
Dobrze ze Slask utarł temu bucowi nosa
1
@Ojciec5tkidzieci Spacery w taka pogode tez fajna sprawa. Ale wracasz zmeczony wskakujesz pod kołderke z herbatka i ksiazka i mozna umierac.
Zawsze wolałem taka pogode niz to co było w lecie.
0
@bartekvisca Kazda pora jest dobra by narzekac na Ring of power :)
0
@Pawel13sz Krajobraz typowo Jacksonowy z trylogii.
3
Wreszcie pogoda typowo Jesienna. Pizga,ponuro itd idealny czas na ksiazke i ciepła herbatke
0
@jakub1906 Oni nie maja budzetu ani potencjału na bycie MP
3
Tak po 3 odcinkach RoP moge smiało powiedziec ze serial byłby zjadliwy gdyby nie ta nieszczesna Galadriela.
Mam takie wrazenie ze ona jest po prostu zbedna w takiej postaci. Wyrzucajac ja z serialu mozna by wykorzystac potencjał jaki maja w serialu krasnoludy czy nawet ludzie.
Do teraz zastanawiam sie jak mozna było zrobic tak słabego protagoniste majac tak dobry materiał zródłowy.
1
@Uukasz_93 Mam wrazenie ze im dalej tym gorzej z z Ring of power xd
0
@esem91 Wyglada to groznie ale nic jej nie groziło poki jest w odpowiednim miejscu
0
@FC1899Barca Tam sie basem robi przy odpowiednich warunkach. Nic jej nie groziło.
Popularne miejsce na zastrzyk adrenaliny
0
Lasyk miernoto wyrzuc tych rzezników z Cracovii z boiska...
1
Jakim cudem Rakoczy nie wyleciał z boiska za ten brutalny faul na Fabio?
4
@barcelonaLM Do choroszczy.
0
@Vitoo No Aule pod butem Yavanny. Aule był sfrustrowany czekaniem wiec zrobił wbrew Eru krasnoludów.
Eru zlitował sie i dał im zycie ale obudzic sie mogli dopiero po elfach a Entowie sa darem dla Yavanny gdyz obawiała sie ze dzieci Aulego moga wyrzadzic wiele krzywd naturze
1
Zaraz liga dla koneserów topowej połki. Warta vs Lubin :)
Tak btw Szulczyk ładnie sobie radzi i warto tego trenera obserwowac
5
@Kusco15 Bardzo fajny gest
5
Idiokracja to proroczy film :)
30
@TheNekro94 Empatia to dla ludzi obce pojecie
0
Komentarz usunięty
3
@arasz1819 Zgon na pogrzebie wersja brytyjska to złoto xd
1
Wtf co to za gradobicie od czapy :o.
Tak nawala grad i błyskawice ze zasnac nie idzie
0
@DonAndresFCB Swieci sie niebo jak psu jajca
2
@Encore Ale burza w Lublinie :O
0
Znowu to zrobia xD!
Idziemy po 3 tytuł :)
1
A my sie z Drzyzga tyle czasu meczylismy...
3
Lech przegrał ale taka porazka to nie wstyd. Gdzie sa ci co pisali o szybkim wpierdzielu?
Tak Lech nie zdobył punktów ale zagrał bardzo fajne spotkanie i kazdy kibic polskich klubów powinien byc zadowolony.
Jezeli Lech zagra z takim pomysłem i zaangazowaniem z reszta zespołów to moze byc to naprawde fajna przygoda w LK
Wyszydzany Lech ale prawda jest taka ze tylko on awansował i po tych szpilkach ze strony Rakowa mysle ze kibice kolejorza moga byc zadowoleni po tym co zobaczyli. Mamy fajna grupe i trzeba to wykorzystac bo mozna dodatkowe pieniadze zarobic i wypromowac m.in Skórasia czy Ishaka.