0

@AllBundy Bo u nas mało jest topowych trenerów

3

Kazdy gupek strzela w słupek.

0

@Nano22 Tak było nie zmyslam.

0

Depay jesli chce grac wiecej to taki mecz musi wykorzystac. Ferran to samo

0

Kuciaka buraka karma dopadła :)

Dobrze ze Slask utarł temu bucowi nosa

1

@Ojciec5tkidzieci Spacery w taka pogode tez fajna sprawa. Ale wracasz zmeczony wskakujesz pod kołderke z herbatka i ksiazka i mozna umierac.

Zawsze wolałem taka pogode niz to co było w lecie.

0

@bartekvisca Kazda pora jest dobra by narzekac na Ring of power :)

0

@Pawel13sz Krajobraz typowo Jacksonowy z trylogii.

3

Wreszcie pogoda typowo Jesienna. Pizga,ponuro itd idealny czas na ksiazke i ciepła herbatke

0

@jakub1906 Oni nie maja budzetu ani potencjału na bycie MP

3

Tak po 3 odcinkach RoP moge smiało powiedziec ze serial byłby zjadliwy gdyby nie ta nieszczesna Galadriela.

Mam takie wrazenie ze ona jest po prostu zbedna w takiej postaci. Wyrzucajac ja z serialu mozna by wykorzystac potencjał jaki maja w serialu krasnoludy czy nawet ludzie.

Do teraz zastanawiam sie jak mozna było zrobic tak słabego protagoniste majac tak dobry materiał zródłowy.

1

@Uukasz_93 Mam wrazenie ze im dalej tym gorzej z z Ring of power xd

0

@esem91 Wyglada to groznie ale nic jej nie groziło poki jest w odpowiednim miejscu

0

@FC1899Barca Tam sie basem robi przy odpowiednich warunkach. Nic jej nie groziło.

Popularne miejsce na zastrzyk adrenaliny

0

Lasyk miernoto wyrzuc tych rzezników z Cracovii z boiska...

1

Jakim cudem Rakoczy nie wyleciał z boiska za ten brutalny faul na Fabio?

4

@barcelonaLM Do choroszczy.

0

@Vitoo No Aule pod butem Yavanny. Aule był sfrustrowany czekaniem wiec zrobił wbrew Eru krasnoludów.

Eru zlitował sie i dał im zycie ale obudzic sie mogli dopiero po elfach a Entowie sa darem dla Yavanny gdyz obawiała sie ze dzieci Aulego moga wyrzadzic wiele krzywd naturze

1

Zaraz liga dla koneserów topowej połki. Warta vs Lubin :)


Tak btw Szulczyk ładnie sobie radzi i warto tego trenera obserwowac

5

@Kusco15 Bardzo fajny gest

5

Idiokracja to proroczy film :)

30

@TheNekro94 Empatia to dla ludzi obce pojecie

0

Komentarz usunięty

3

@arasz1819 Zgon na pogrzebie wersja brytyjska to złoto xd

1

Wtf co to za gradobicie od czapy :o.

Tak nawala grad i błyskawice ze zasnac nie idzie

0

@DonAndresFCB Swieci sie niebo jak psu jajca

2

@Encore Ale burza w Lublinie :O

0

Znowu to zrobia xD!

Idziemy po 3 tytuł :)

1

A my sie z Drzyzga tyle czasu meczylismy...

3

Lech przegrał ale taka porazka to nie wstyd. Gdzie sa ci co pisali o szybkim wpierdzielu?

Tak Lech nie zdobył punktów ale zagrał bardzo fajne spotkanie i kazdy kibic polskich klubów powinien byc zadowolony.

Jezeli Lech zagra z takim pomysłem i zaangazowaniem z reszta zespołów to moze byc to naprawde fajna przygoda w LK

Wyszydzany Lech ale prawda jest taka ze tylko on awansował i po tych szpilkach ze strony Rakowa mysle ze kibice kolejorza moga byc zadowoleni po tym co zobaczyli. Mamy fajna grupe i trzeba to wykorzystac bo mozna dodatkowe pieniadze zarobic i wypromowac m.in Skórasia czy Ishaka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?