Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@vangoor Nie dałbym za telefon 500 zł a co dopiero 6.5k xD
1
@QQL5 Gruba impra? Finlandia spoko. W monopolowym dostaniesz
1
@Arnold1234 To lepiej juz piwo przed snem wypic
0
@GeneralXavi Dwubiegunowy Kowal ;)
0
@Uukasz_93 Dalej nie jest lepiej a czasami dobrze wyciszyc bo dialogi to tez xD
0
@Uukasz_93 To sobie sprawdz jak wyglada w jego wykonaniu czysta gra. To co robi na boisku jest skandaliczne i jeszcze zabawniejsze jest to ze uchodzi mu to płazem
34
@Emhyr To nie jest sztuka dla sztuki tylko to faktycznie stwarza sytuacje
9
Podobno Czesio chce do kadry powołac bezmózga Jedrzejczyka...
Brak słów. Chłop to boiskowy bandyta i piłkarski troglodyta...
3
@NaFazieHitman Albo i tych i tych.
Niech se kazdy robi z forsa co chce.
0
Ucieczka w kosmos to naprawde kawał dobrego serialu patrzac na to kiedy został krecony. Uwiebiam sobie wracac do niego chociazby dla samej Aeryn i rewelacyjnego Scorpiusa
0
@TheNekro94 Wiem ale ja wole kupic to na premierze w empiku za miesiac. Troche bieda z kasa u mnie o czym pisałem na discordzie
8
Tol Eressea to samotna wyspa u wybrzeza zatoki Eldamar w Amanie.
Za pomoca tej wyspy Ulmo transportował do Amanu pierworodnych az w koncu wyspa staneła u wybrzeza Eldamaru. Na wyspie mieszkały elfy ze szczepu Telerich. Wiekszosc elfów z czasem przeniosła sie do Alqualonde miejsca gdzie potem doszło do bratobójstwa.
Po pierwszej erze na wyspie zamieszkali elfowie wracajacy ze sródziemia.
Co ciekawe najważniejszy z palantirów znajduje sie na tej wyspie a Mallorny znane z Lorien pochodza z tej wyspy podobnie jak Drzewo Gondoru pochodzi od Nimloth,która rosła ongis w Numenorze a której ojcem był Celeborn z Tol Eressei.
Stolica wyspy było miasto Avallone
@Szreko @Fenyx @Vitoo @masq @norbo80 @budel17 @Kengo @heniusss @arsenallondyn0
1
@MesQueUnClub96 Znowu?
4
@Kgorecki2500 Na bank maja juz kandydata inaczej nie daliby zgody
1
@Hawajczyk To mozemy zbic piatke. Zarobic im nie dam a na pewno nie bezposrednio
0
@Aragorn33 Żeby byc komikiem trzeba miec dar i umiejetnosci :)
1
@Hawajczyk o 3 czasu polskiego. Polecam z rana obejrzec jak beda linki za darmo :)
0
@Aragorn33 Tak dobry zarcik jak cały serial :)))
6
Cebularz jedna z lepszych przekasek :)
3
@Criss18Barca Obojetnie byle szybko i bez meczarni
26
@PatrykBarca Dla odmiany napisałbys cos z sensem
60
@Vebrol Odklejeniec.
@AllBundy Jaja sobie robisz?
2
Przed smiercia musze to wszamac xD
6
@pt9 Ambicja. Wie ze moze grac lepiej
3
@_catalan Valverde nie lubi tego xd
6
Na cadiz tak
Marc
Bellerin Araujo Eric Balde
Frenkie Busi Gavi
Raphinha Lewy Ferran.
0
Ciekawe ile by teraz kosztowała wersja 2.0 Dembele pewnie grubo ponad 100 baniek.
5
Czy grajac takim tartakiem dziwi kogos wynik Live? Przeciez ta pomoc to zart jakis.
41
Chwila czy Kounde w 2 meczach zaliczył wiecej asyst niz Semedo w kilka sezonów xD?
1
@SelloutCrowd Ty chyba pomyłek nie widziałes. Bardzo dobry mecz zagrał od kiedy wszedł