2

@vangoor Nie dałbym za telefon 500 zł a co dopiero 6.5k xD

1

@QQL5 Gruba impra? Finlandia spoko. W monopolowym dostaniesz

1

@Arnold1234 To lepiej juz piwo przed snem wypic

0

@GeneralXavi Dwubiegunowy Kowal ;)

0

@Uukasz_93 Dalej nie jest lepiej a czasami dobrze wyciszyc bo dialogi to tez xD

0

@Uukasz_93 To sobie sprawdz jak wyglada w jego wykonaniu czysta gra. To co robi na boisku jest skandaliczne i jeszcze zabawniejsze jest to ze uchodzi mu to płazem


34

@Emhyr To nie jest sztuka dla sztuki tylko to faktycznie stwarza sytuacje

9

Podobno Czesio chce do kadry powołac bezmózga Jedrzejczyka...

Brak słów. Chłop to boiskowy bandyta i piłkarski troglodyta...

3

@NaFazieHitman Albo i tych i tych.

Niech se kazdy robi z forsa co chce.

0

Ucieczka w kosmos to naprawde kawał dobrego serialu patrzac na to kiedy został krecony. Uwiebiam sobie wracac do niego chociazby dla samej Aeryn i rewelacyjnego Scorpiusa

0

@TheNekro94 Wiem ale ja wole kupic to na premierze w empiku za miesiac. Troche bieda z kasa u mnie o czym pisałem na discordzie

8

Tol Eressea to samotna wyspa u wybrzeza zatoki Eldamar w Amanie.
Za pomoca tej wyspy Ulmo transportował do Amanu pierworodnych az w koncu wyspa staneła u wybrzeza Eldamaru. Na wyspie mieszkały elfy ze szczepu Telerich. Wiekszosc elfów z czasem przeniosła sie do Alqualonde miejsca gdzie potem doszło do bratobójstwa.

Po pierwszej erze na wyspie zamieszkali elfowie wracajacy ze sródziemia.

Co ciekawe najważniejszy z palantirów znajduje sie na tej wyspie a Mallorny znane z Lorien pochodza z tej wyspy podobnie jak Drzewo Gondoru pochodzi od Nimloth,która rosła ongis w Numenorze a której ojcem był Celeborn z Tol Eressei.

Stolica wyspy było miasto Avallone

@Szreko @Fenyx @Vitoo @masq @norbo80 @budel17 @Kengo @heniusss @arsenallondyn0

1

4

@Kgorecki2500 Na bank maja juz kandydata inaczej nie daliby zgody

1

@Hawajczyk To mozemy zbic piatke. Zarobic im nie dam a na pewno nie bezposrednio

0

@Aragorn33 Żeby byc komikiem trzeba miec dar i umiejetnosci :)

1

@Hawajczyk o 3 czasu polskiego. Polecam z rana obejrzec jak beda linki za darmo :)

0

@Aragorn33 Tak dobry zarcik jak cały serial :)))

6

Cebularz jedna z lepszych przekasek :)

3

@Criss18Barca Obojetnie byle szybko i bez meczarni

26

@PatrykBarca Dla odmiany napisałbys cos z sensem

60

@Vebrol Odklejeniec.

@AllBundy Jaja sobie robisz?

2



Przed smiercia musze to wszamac xD

6

@pt9 Ambicja. Wie ze moze grac lepiej

3

@_catalan Valverde nie lubi tego xd

6

Na cadiz tak

Marc
Bellerin Araujo Eric Balde
Frenkie Busi Gavi
Raphinha Lewy Ferran.

0

Ciekawe ile by teraz kosztowała wersja 2.0 Dembele pewnie grubo ponad 100 baniek.

5

Czy grajac takim tartakiem dziwi kogos wynik Live? Przeciez ta pomoc to zart jakis.

41

Chwila czy Kounde w 2 meczach zaliczył wiecej asyst niz Semedo w kilka sezonów xD?

1

@SelloutCrowd Ty chyba pomyłek nie widziałes. Bardzo dobry mecz zagrał od kiedy wszedł

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?