6

Komentarz usunięty

7

@SeWo77 A po naszemu?

1

@MesQueUnClub96 No jak wygladaja zasady wyscigu,kwalifikacji,rodzaje opon etc. Poki co to ogladam dla samego scigania

@Kondziubarca Dzieki za pomoc xD!

1

Od jakiegos czasu lubie sobie F1 obejrzec. Mam pytanie gdzie moge znalezc info o zasadach itd bo jestem laikiem w tym temacie i chetnie bym sobie troche wiedzy przyswoił.

@mekston @barcelonaLM @Encore @MesQueUnClub96

0

@Exerion Tak sie podoba ze usuwane sa recenzje ponizej 6.

Nievdotyczybto tylko Imdb.

1

Sliwka to ma tasmy na Grbicia czy o co chodzi?

1

@mindbender84 Cos w tym jest xd

0

@Transu96 Zawsze lubie twoje komentarze. Łap herba tylko nie przepij

4

@Essos HBO to umi w seriale. Tez mi sie podoba.

1

@Aragorn33 Tak tak wmawiaj to sobie. Oceniłem przed i po premierze a fakty sa takie ze to mocny sredniak.

@koziar Na pewno nie jest to sukces jaki Amazon sobie zaplanował. Zwróci sie na pewno ale nie bedzie to GoT czy HoD.

6

Tak swoja droga czy naprawde ktos mysli ze usuwanie negatywnych recenzji przez IMDB cos zmieni?

Ring of power hitem nie bedzie i basta. Bezos chciał miec swojego GoT a tu dupa.

Prawda jest taka ze z takim budzetem serial nie powinien miec tak wielu kiepskich rzeczy. Poza widokami,wygladem miast,muzyka to nie ma nic w tym serialu godnego uwagi. Pomijam tez wiele głupot po których pewnie Tolkien sie w grobie przewraca

Dla kogos kto nigdy nie miał stycznosci moze sie spodobac chociaz bardzo w to watpie ale dla fanów jest to po prostu skok na kase.

Czy sie zwróci? Pewnie tak. Ludzie ogladaliby nawet gówno gdyby je dobrze opakowac.

Szkoda ze za to nie zabrało sie HBO bo jesten pewny ze efekt byłby duzo lepszy.

0

@Pawci023x Sredniak i to lekko mówiac

0

2

@koziar Ten serial sam sie ora. Nic nie uratuje tego serialu. Miał byc hit a jest co najwyzej sredniak

0

Przyznaje ze co raz mocniej widac efekty pracy Van der broma

Lech zaczyna przypominac mistrza polski.

Ps Dagerstal fantastycznie sie prezentuje.

0

@Encore Goat polskiej siatkowki

0

@mkord Tak o nia mi chodziło :)

1

Tak swoja droga niezła ta babka z Red Bulla co ja realizator czesto pokazywał :)

5

@msmsms Huberta Verstappena

1

Grande Mercedes. Zamiast podwójnego podium maja tylko Russela i to dzieki jego inteligencji.

Sainz to tez niezły memiarz xD

0

Ferrari ty memie xD

1

Zara Maksipuszkin wygra wyscig o gp Holandii :)

5

@Hubsao A jakis chop bodaj @PatrykBarca twierdzi ze nie robi zagrozenia z akcji czy jakos tak

0

@rayqi Dam rade ogarnac byle nie padła dzis :)

0

@rayqi Samsung galaxy j5 sm-j500fn. Wiem ze staroc ale lubie go i nie zamierzam zmieniac.

15 mam wypłate.

0

@rayqi Ah to moje szczescie. Zaczeła sie psuc w najgorszym mozliwym momencie. Złosliwosc rzeczy martwych.

1

Mam teraz nieciekawy okres wzgledem finansów bo leki mnie wykanczaja i pytanie mam ile wytrzyma bateria lekko wybrzuszona w telefonie? Musze poczekac do wypłaty zeby kupic nowa.

Wytrzyma pare dni normalnego uzytkowania? Ograniczyłem dane tle aplikacji itd.

0

Cieszy mnie to ze Xavi buduje zespół bardzo podobny do Lucho.

Majac tak dobrych i szybkich skrzydłowych az prosi sie by czesciej karac rywali konterka jak za MSN.

2

Jeszcze tylko Lech niech ogra Widzew a Maxi puszka wygra f1 i weekend udany.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?