0

@Survier Na szczescie nie jest to równoznaczne z jakoscia serialu. Takie ocenianie nie ma sensu gdy tak prosto manipulowac wynikami.

Obiektywnie s2 wiedzmin to syf. Ma ocene 8 i według ciebie zasługuje na taka ocene? No nie.

Działa to w obie strony i jak pisałem patrzac jak łatwo idzie manipulowac to nie ma sensu oceniac dzieła na podstawie oceny a tylko na podstawie tego co zobaczysz na ekranie.

Dla mnie Wiedzmin to słaby serial.
Z kolei uwazan ze Ring of power jest sredniakien i wyjasniłem dlaczego. Trzeba powiedziec jasno ze dzieło Amazonu ma tez plusy ale i pokazna liczbe minusów.

Widzisz np mi sie Wiedzmin podobał w sezonie 1 ale 2 do konca nie obejrzałem przez to ile głupot sie tam pojawiło

Nic nie obroni fabuły wiedzmina s2. To była jedna wielka wtopa.

Jako całokształt wiedzmina oceniłem na 4. Pierwszy sezon bardzo fajny ale wszystko zepsuł 2 i sybiektywnie wiecej niz na 4 nie zasługiwał

2

@macio_944 Ale to to tak zawsze jest. Zobacz ocene wiedzmina. Taki pozytywny revie bombing i wiedzmin ktôry jest syfem(s2) ma ocene 8.

To nie ma sensu gdy tak łatwo manipulowac ocenami.

1

@takisobiektos Podobnie jak ludzmi którzy nie maja pojecia o uniwersum i nie rozumia dlaczego jest taka krytyka tego serialu.

1

@takisobiektos Zgadza sie ale to dytyczy wszystkich takich stron.

Gdybym sugerował sie sama ocena to mnostwo perełek bym przegapił

0

@Solmyr No jak sie robi serial o 2 erze bez praw do Silimariliona i niedokonczonych opowiesci to nie ma sie co dziwic.

Aczkolwiek nie polecam sugerowac sie ocena

1

@Commandement To juz w ogole jest absurd xd

0

@Commandement No ale jak sie nie ma praw do ksiazek gdzie jest opisana 2 era to nic dziwnego. Moga bazowac na Lotrze Hobbicie i dodatkach.

1

@Commandement To prawda. Sredni jest i taki pozostanie.

Na plus widoki,muzyka

Na minus fabuła,wyglad i charakter postaci

0

@Jakub1513 Brawo on xD

21

Ale co sie Freixa skompromitował to jego :)

36

Chciec to sobie moga

5

@AllBundy Słaby bait. Wez sie postaraj troche

0

@masq Tak ale nie zagra jutro.

3

@Kessie Wydaje sie byc głupie ale jest całkiem ciekawym rozwiazaniem xd

7

Bellerin 27 lat. O kurde myslałem ze po 30 jest. Idealny wiek dla piłkarza. Moze byc to bardzo fajne wzmocnienie.

0

@SuperPatsonFCB Oby Lech sie zrewanzował. Ale mam obawy ze moga odpuscic Puchar na rzecz ligi i ligi konferencji

0

@Vitoo Ta scena z woda entow jest w dwóch wiezach w rozszerzonej wersji.

15

@musli1989 He he zabawne...

0

@Vitoo A propo Tommy lee. Musze se z nim wulkan odswiezyc albo facetów w czerni

1

@Kgorecki2500 Sezon 7 mi nie siadł. Ale do 6 top animacja.

Podobał mi sie Anakin w tym serialu

7

@Cwaniak4 Poza gargantuiczna pensja sa jeszcze bonusy,prowizje etc. Łacznie z 200 baniek pewnie

2

https://www.transfermarkt.pl/fc-sevilla/kader/verein/368

Tecatito powazna kontuzja
Marcao kontuzja

Bardzo biednie wyglada ta kadra. Monchi sie nie popisał za bardzo.

0

@barteq Oo kurde a czemu to ?

3

@Zoker Pedri Araujo Lewy

0

@Emhyr Ciekawe co z kwestia odroczonych pensji.

0

Tak po prawdzie zostały do uporzadkowania kontrakty weteranow i De jonga. Licze ze uda sie zmniejszyc pensje Pique Alby Busiego i De jonga.

To by pozwoliło na oddech i wieksze pole manewru na nastepne okienka.

1

@arasz1819 A ja Amazonofobem ;D?

0

Btw kiedy i komu Sevilla opyliła Ocamposa?

Andaluzyjczycy kadrowo wygladaja bardzo słabo. Oj chyba top 4 nie bedzie a biorac pod uwage ich ilosc kontuzji to moze byc nieciekawie.

0

@GCBW Mówie o kilku letnim okresie. Ja wiem ze City pod wzgledem sprzedazy etc sie poprawiło.

W ogole cały ten system jest bezsensu. Kary sa i tak mało dotkliwe.

1

@mmaciass Hbo ma House of Dragon. Amazon Ring of power

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?