2

@msmsms Oh to jest kopalnia złota pod tym wzgledem xd

0

@msmsms Spokojnie to tak zawsze wyglada. Na prawdziwa ocene trzeba chwile poczekac

Ja jestem po i nie jestem niczym zaskoczony.

0

@kamilkrycha Miałem nie płacic i nie zapłaciłem.

2

@iniesta44 Tez polecam. To mozna nazwac dobrym serialem.

0

@reloaded Słabiutko oj słabiutko. Do przewidzenia to było

2

Podsukowujac Ring of power i 2 pierwsze odcinki.

Za co moge pochwalic? Widoki sa ładne ale mówie tu konkretnie o krajobrazie i wygladzie miast.

Muzyka tez daje rade ale to zasługa bodajze Shora.

Niestety to co zrobiono z Galadriela to jest zart. Ta zbroja która widac juz na zwiastunach wyglada tragicznie.
Ogólnie to jak postacie wygladaja a chodzi mi o kostiumy to totalna porazka. Aktorzy którzy pewnie starali sie wyjsc jak najlepiej tez nie dali nic by ich bronic.

Tak jak sie spodziewałem wyglada to słabo lub bardzo słabo. O Fabule nie pisze bo wiadomo ze bedzie dno bo praw do Silimariliona czy Niedokonczonych opowiesci nie maja.
Tylko w takim razie po co robic serial do których wydarzem praw sie nie posiada?

Szkoda ze Galadriele pozbawiono jej charakteru ksiazkowego. Nigdy nie ubierała sie w takie zbroje a o wojowaniu co chwila tez nie było mowy. Ale to dotyczy tez kilku innych postaci.

Za duzo to z twórczoscia Tolkiena wspólnego nie ma.

1

https://www.filmweb.pl/serial/W%C5%82adca+Pier%C5%9Bcieni%3A+Pier%C5%9Bcienie+W%C5%82adzy-2022-835082

Hehe i tak wysoko ocenili. A tak serio to wiadomo ze fani nie zostawia suchej nitki na tym serialu.

0

Trzeba sie mentalnie naszykowac na Ring of power. Pewnie jutro podsumuje to co zobacze bez spoilerowania ale bardzo watpie ze czyms pozytywnym mnie zaskoczy.

20

I co to zmienia w kwestii wiarygodnosci? Nic.

Romero całe okienko był top zrôdłem i ta sytuacja tego nie zmieni. A co zarobił robiac dymy to jego :)

Ja rozumiem gorycz ale pisanie ze sie zbłaznił i to podwaza jego wiarygodnosc jest conajmniej smieszne.

Zobaczcie Romano i innych ile mieli faili i jakos nikt ich nie podwaza.

3

@barcelonaLM Ale to Lapcio godoł o niespodziance. Romero tylko to podał

0

Ide sobie odswiezyc szkołe przetrwania z discovery. Naura :)

1

@Essos Alkohol w pogotowiu i czekam jak janusz na darmowe linki bo płacic nie zamierzam

7

Ciekawostka

Historia Ardy dzieli sie na różne ery.

Pierwsza era jest to Era Latarn i jest to okres kształtowania Ardy i walki z Morgothem. W tym okresie powstała jego twierdza Utimno. Era konczy sie w raz ze zniszczeniem latarni przez Melkora

Druga era jest Era Drzew. To okres między era Latarn i Era Słonca. W tym czasie żyły dwa drzewa Valinoru Laurelin i Telperion. W tym okresie przebudziły sie Elfy nad Cuivienen a Morgoth został pokonany i uwieziony na jakis czas. Era konczy sie gdy nieprzyjaciel z pomoca Ungolianty zatruwa drzewa Valinoru i kradnie Silimarile.


Lata Słonca. Okres po erze drzew. W tym czasie z owoców Laurelinu i Telperiona powstały Słonce i Ksiezyc. Era ta trwac bedzie az do Dagor Dagorath. Okres ten obejmuje 1 2 3 i 4 ere sródziemia. Konczy sie gdy Morgoth powróci z Pustki i wypowie ostatnia bitwe na polach Valinoru gdzie poniesie ostateczna kleske.

@Szreko @Fenyx @Vitoo @masq @norbo80 @budel17 @Kengo @heniusss @arsenallondyn0

0

@FC1899Barca Kawał grajka. Byłby za jesli cena byłaby ok

2

@Survier Miał oferty gdzie klub i on mógł zarobic. Wiec tak był darmozjadem.

Nie pisz mi tylko o Ambicji bo Xavi dał mu jasny sygnał ze grac nie bedzie. Pobierał nalezna mu pensje za nic nie robienie i jeszcze utrudniał zycie klubowi

1

@urbipl Co to jest xD

1

Bednarek w AV :o

4

No to jak to leciało? Nakupowali kurła za miliony piłkarzy ale sprzedac/pozbyc sie to nie ma komu..

Znowu Alemany zaorał.

6

Za tego Brejtmema Bartomeu powinien sam zapłacic i za kontrakt i za jego rozwiazanie.

2

Krzyz na droge.

0

Rok kontraktu dla Bellerina? Nice.

0

@Pewex Podoba mi sie twoj tok myslenia. Nie ma co płacic za to.

3

@Pewex W nocy naszego czasu bodajze. Ja nie dam im zarobic. Poczekam az wrzuca gdzies ;)

1

@Zoker Nawet jesli to jest to solidny obronca. Na pewno lepszy od Desta. Nic nie tracimy a mozeny tylko zyskac

1

@Jonyx Jeden z lepszych PO w lidze w tamtym sezonie. Od Desta na pewno lepszy.

0

@Danny Gaucho Tak odniosłem sie do tego twitta. I wiem ze to fejk ale nawet jesli byłoby cos na rzeczy to zdanie miałbym to samo.

1

W obecnej formie Neymar byłby wzmocnieniem ale ja mimo wszystko go tu nie chce. Dembele Raphinha wystarcza.

2

@macio_944 Ogolnie zarobki amigosow to zart. O ile Busi faktycznie zrobi Adios po sezonie to dalej bedziemy sie meczyc z kontraktami Pique Alby czy De jonga czy potencjalnym Griezmannem..

To mocno ogranicza nas na rynku transferowym.

0

Realnie dobry LO do wyjecia jako uzupełnienie kadry na next sezon to?

Nie mize opierac gry cały sezon na Balde a Alba pewnie zrobi adios po sezonie.

1

@Kondziubarca Po sezonie czuje ze bedzie adios :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?