Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@msmsms Oh to jest kopalnia złota pod tym wzgledem xd
0
@msmsms Spokojnie to tak zawsze wyglada. Na prawdziwa ocene trzeba chwile poczekac
Ja jestem po i nie jestem niczym zaskoczony.
0
@kamilkrycha Miałem nie płacic i nie zapłaciłem.
2
@iniesta44 Tez polecam. To mozna nazwac dobrym serialem.
0
@reloaded Słabiutko oj słabiutko. Do przewidzenia to było
2
Podsukowujac Ring of power i 2 pierwsze odcinki.
Za co moge pochwalic? Widoki sa ładne ale mówie tu konkretnie o krajobrazie i wygladzie miast.
Muzyka tez daje rade ale to zasługa bodajze Shora.
Niestety to co zrobiono z Galadriela to jest zart. Ta zbroja która widac juz na zwiastunach wyglada tragicznie.
Ogólnie to jak postacie wygladaja a chodzi mi o kostiumy to totalna porazka. Aktorzy którzy pewnie starali sie wyjsc jak najlepiej tez nie dali nic by ich bronic.
Tak jak sie spodziewałem wyglada to słabo lub bardzo słabo. O Fabule nie pisze bo wiadomo ze bedzie dno bo praw do Silimariliona czy Niedokonczonych opowiesci nie maja.
Tylko w takim razie po co robic serial do których wydarzem praw sie nie posiada?
Szkoda ze Galadriele pozbawiono jej charakteru ksiazkowego. Nigdy nie ubierała sie w takie zbroje a o wojowaniu co chwila tez nie było mowy. Ale to dotyczy tez kilku innych postaci.
Za duzo to z twórczoscia Tolkiena wspólnego nie ma.
1
https://www.filmweb.pl/serial/W%C5%82adca+Pier%C5%9Bcieni%3A+Pier%C5%9Bcienie+W%C5%82adzy-2022-835082
Hehe i tak wysoko ocenili. A tak serio to wiadomo ze fani nie zostawia suchej nitki na tym serialu.
0
Trzeba sie mentalnie naszykowac na Ring of power. Pewnie jutro podsumuje to co zobacze bez spoilerowania ale bardzo watpie ze czyms pozytywnym mnie zaskoczy.
20
I co to zmienia w kwestii wiarygodnosci? Nic.
Romero całe okienko był top zrôdłem i ta sytuacja tego nie zmieni. A co zarobił robiac dymy to jego :)
Ja rozumiem gorycz ale pisanie ze sie zbłaznił i to podwaza jego wiarygodnosc jest conajmniej smieszne.
Zobaczcie Romano i innych ile mieli faili i jakos nikt ich nie podwaza.
3
@barcelonaLM Ale to Lapcio godoł o niespodziance. Romero tylko to podał
0
Ide sobie odswiezyc szkołe przetrwania z discovery. Naura :)
1
@Essos Alkohol w pogotowiu i czekam jak janusz na darmowe linki bo płacic nie zamierzam
7
Ciekawostka
Historia Ardy dzieli sie na różne ery.
Pierwsza era jest to Era Latarn i jest to okres kształtowania Ardy i walki z Morgothem. W tym okresie powstała jego twierdza Utimno. Era konczy sie w raz ze zniszczeniem latarni przez Melkora
Druga era jest Era Drzew. To okres między era Latarn i Era Słonca. W tym czasie żyły dwa drzewa Valinoru Laurelin i Telperion. W tym okresie przebudziły sie Elfy nad Cuivienen a Morgoth został pokonany i uwieziony na jakis czas. Era konczy sie gdy nieprzyjaciel z pomoca Ungolianty zatruwa drzewa Valinoru i kradnie Silimarile.
Lata Słonca. Okres po erze drzew. W tym czasie z owoców Laurelinu i Telperiona powstały Słonce i Ksiezyc. Era ta trwac bedzie az do Dagor Dagorath. Okres ten obejmuje 1 2 3 i 4 ere sródziemia. Konczy sie gdy Morgoth powróci z Pustki i wypowie ostatnia bitwe na polach Valinoru gdzie poniesie ostateczna kleske.
@Szreko @Fenyx @Vitoo @masq @norbo80 @budel17 @Kengo @heniusss @arsenallondyn0
0
@FC1899Barca Kawał grajka. Byłby za jesli cena byłaby ok
2
@Survier Miał oferty gdzie klub i on mógł zarobic. Wiec tak był darmozjadem.
Nie pisz mi tylko o Ambicji bo Xavi dał mu jasny sygnał ze grac nie bedzie. Pobierał nalezna mu pensje za nic nie robienie i jeszcze utrudniał zycie klubowi
1
@urbipl Co to jest xD
1
Bednarek w AV :o
4
No to jak to leciało? Nakupowali kurła za miliony piłkarzy ale sprzedac/pozbyc sie to nie ma komu..
Znowu Alemany zaorał.
6
Za tego Brejtmema Bartomeu powinien sam zapłacic i za kontrakt i za jego rozwiazanie.
2
Krzyz na droge.
0
Rok kontraktu dla Bellerina? Nice.
0
@Pewex Podoba mi sie twoj tok myslenia. Nie ma co płacic za to.
3
@Pewex W nocy naszego czasu bodajze. Ja nie dam im zarobic. Poczekam az wrzuca gdzies ;)
1
@Zoker Nawet jesli to jest to solidny obronca. Na pewno lepszy od Desta. Nic nie tracimy a mozeny tylko zyskac
1
@Jonyx Jeden z lepszych PO w lidze w tamtym sezonie. Od Desta na pewno lepszy.
0
@Danny Gaucho Tak odniosłem sie do tego twitta. I wiem ze to fejk ale nawet jesli byłoby cos na rzeczy to zdanie miałbym to samo.
1
W obecnej formie Neymar byłby wzmocnieniem ale ja mimo wszystko go tu nie chce. Dembele Raphinha wystarcza.
2
@macio_944 Ogolnie zarobki amigosow to zart. O ile Busi faktycznie zrobi Adios po sezonie to dalej bedziemy sie meczyc z kontraktami Pique Alby czy De jonga czy potencjalnym Griezmannem..
To mocno ogranicza nas na rynku transferowym.
0
Realnie dobry LO do wyjecia jako uzupełnienie kadry na next sezon to?
Nie mize opierac gry cały sezon na Balde a Alba pewnie zrobi adios po sezonie.
1
@Kondziubarca Po sezonie czuje ze bedzie adios :)