Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Keson Boniek i tyle w temacie. O ile odmienił oblicze PZPN tak ogólnie troche mu sie odkleiło z czasem.
W ogole nie rozumiem czemu zwolnił go tak pozno.
0
@LS Nie mówie o samych filmach o RoP z którymi sie zgadzam.
Moze to kwestia podobnych pogladów ale mi siadły jego materiały o wiesku czy Got.
3
@Emhyr Pjanic jest jak mleczak. W koncu sam wypadnie. Czas sie zabrac za kontrakty amigos
1
@Hawajczyk O to nie było trudno patrzac cl zrobiono w s2 :D
2
@Emhyr Tak normalnie co? Dawno takiego porzadku z kadra nie było
0
@Hawajczyk Na efekty poszła lwia czesc budzetu. To im wyszło bardzo dobrze trzeba przyznac.
Ale nie podoba mi sie co robia w kwesti Valinoru i samej Galadrieli. Elrond tez wyglada dosc słabo.
Mozeny polemizowac czy to co robia ze zródłem jest okej. Moim zdaniem nie ale to kwestia indywidualna.
Ale stroje czy dialogi potrafia bardzo mocno zirytowac i nie wiem czy wynika to z braku pomysłu czy moze kasy na dopieszczenie nie starczyło.
Na pewno lepszy od Wieska i lepszy niz zakładałem ale dalej jest to sredniak.
1
Nie pamietam kto tutaj polecał kanał Drwala ale serdeczne dzieki.
Lubie jego specyficzne podejscie do różnych tematów i co by nie mówic gosc ma spora wiedze. Poza Imaginarium moje 2 odkrycie na yt w tym roku.
0
Moim zdaniem kluczem do sukcesu w lidze bedzie piekielnie ciezki pazdziernik. Gramy z Villareal Realem Valencia Bilbao Bayernem i bodajze Interem.
Bardzo niefortunnie sie to ułożyło.
0
@MESSIah16 No tylko moze to przypomniec sezon za Mou gdzie Real prawie punktow nie gubił.
Jakby nie patrzec jestesmy 2 pkt w plecy
1
@BorzyKrzys A no bede. Wyjasniłem to pare razy ze ma prawo to odbiegac od pierwowzoru tylko dlaczego zaczeto krecic cos do czego praw sie w sumie nie posiada? Logiki za grosz wiec nie moze dziwic taki odbiór przez ludzi.
Inna kwestia jest taka ze mimo 3x wiekszego budzetu serial wyglada gorzej pod wieloma wzgledami od Hod. Moze to kwestia doswiadczenia albo po prostu braku kompetencji.
1
@Hosh Budzet Amazona poszedł w wiekszosci na efekty wizualne co widac. Niestety olano wyglad,charakter postaci. Fabuła od poczatku nie mogła byc dobra.
700 mln a mimo to sporo bubli. Nie rozumiem na co to poszło.
Ok miasta piekne,krajobrazy tez i muzyka swoje robi a co z reszta? Naprawde nie starczyło na dopieszczenie kostiumôw etc?
0
@DonMatteo901 HoD jest 2x lepszym serialem.
RoP to fabularny frankenstein. Poza widokami,miastami i muzyka ciezko znalezc dla fana cos pozytywnego. Mało to ma wspolnego z tym co przedstawił Tolkien.
Oceny uzytkowników pokazuja co mysla o tym dziele aczkolwiek to bym traktował z przymrozeniem oka bo łatwo to zmanipulowac.
Hitem to nie jest i nie bedzie. Wtopa Amazona jak 150.
Dla mnie max 5/10
0
@reloaded Bo tylko widoki i muzyka tam trzyma poziom. Fabularny potworek. Wyglad i charakter postaci na słabym poziomie.
Galadriela płynaca do Valinoru to kompromitacja bo miała zakaz powrotu
1
@Qba2312 Do przewidzenia niestety
10
Nie wiem czy tylko ja mam takie wrazenie ale nagle tak z dupy jakby sie jesien zrobiła. Mi to oczywiscie pasuje.
Nagle od tak temperatura w dzien i w nocy stała sie typowa dla pazdziernika.
0
@Bobo25 Na to poszło z 500 mln kappa :D
0
@Bobo25 Ja wiem rozumiem. Tylko no boli ze budzet HoD jest 3x mniejszy a wykonanie z 2x lepsze.
Jasne kazdy ma inny gust. Ale ja wychowujac sie na dziełach Tolkiena liczyłem na duzo duzo wiecej. Nie chce tez zebys uznał ze cie atakuje tylko chce zebys zrozumiał moj punkt widzenia
Podniosłem ocene bo miałem czas by na chłodno ocenic. Widoki sa bardzo dobre i muzyka tez. Tylko nie to powinno byc sola tego serialu. W kazdym razie rozumiem ze moze ci sie to podobac bo jest to cos innego.
Ale ja tyle lat czekałem na kanoniczny serial a tu taki zawód.
0
@koziar Bo zrobiono wszystko by zadowolic pewne konkretne grona odbiorców a nie fanów i widac to gołym okiem. Lotr nie miał duzo kobiet a mimo to pokazał je w swietnym stylu. Nie czuc było ze jest to wymuszane.
0
@Bobo25 To polecam HoD. Ring of power nie zasłuzył na wiecej niz 5 bo to sredni serial na ten moment.
Za to Ród smoka to naprawde dobre fantasy. Mniejszy budzet ale jakos wykonania nieporównywalnie lepsza.
Historia zreszta także niestety :(
0
@koziar No RoP oglada sie dla widoków i muzyki bo fabuła tutaj nie ma znaczenia albo jest drugorzedna
HoD za to jest naprawde dobra produkcja i gdyby Amazon poszedł w podobnym kierunku ale opierajac sie o Silimariliona to byłby hit moim zdaniem.
Uniwersum Tolkiena jest mocno lubiane w gronie mezczyzn bo po prostu meskich postaci które mozna lubic jest duzo wiecej niz kobiecych
0
Była gdzie oficjalka o Alonso?
0
@Aragorn33 Dobrze ze ty betonem nie jestes. Tłumacze enty raz nawet jesli nie jest to adaptacja czy ekranizacja to opierajac to o Marke Lotr wypadałoby oddac charakter głównych postaci.
Galadriela nigdy typowym wojakiem nie była i spłyca to ja jako postac. Tyle ode mnie
Serial obejrze kilka razy ale nie dlatego ze mi sie podoba tylko zeby wydłubac z niego to co moim zdaniem jest w nim dobre.
@semafor Faktycznie Elf ciemny nie przeszkadza tak bardzo jak myslałem ale kostiumy naprawde sa słabe. Hobbici wygladajacy jak hipisi po mecie. Czy nikt w serialu nie zauwazył ze zbroja do Galadrieli nie pasuje?
2
@Kgorecki2500 Stara Republika za Revana I Malaka. Cos w stylu Fallen Order ale o Revanie
1
@Aragorn33 Nie bede tworzyc watku kolejnego. Wazne ze ludzie dostrzegaja z jak miałkim serialem mamy doczynienia. Bardzo duzo ludzi zwraca uwage na nude w tym serialu o kostiumach czy ogolnym wygladzie nie wspomne bo to bije az nadto w oczy.
Polecam sobie Drwala obejrzec. Dobrze punktuje to dzieło
Charakter Galadrieli zawse był nieco tajemniczy.Nigdy nie wychylała sie przed szereg i nigdy nie wojowała w tak otwarty sposób. Nie serial nie oddał zupełnie tego kim Galadriela jest. Zawsze działała z za ukrycia.
Faktycznie serial nie jest totalnym syfem bo widoki czy muzyka sa na bardzo dobrym poziomie tylko nie to powinno byc sola serialu.
Odnosze wrazenie ze Budzet poszedł na widoki a nie na wyglad postaci z wyjatkiem krasnoludów no ci wyszli fajnie nawet na zwiastunach z wyjatkiem ich ksiezniczki bez brody.
1
@Kgorecki2500 Bo tak jest. Robia serial o 2 erzr opierajac sie o informacje z Lotra czy Hobbita.
0
@Aragorn33 Swietne? Wyglad postaci jest tragiczny,fabuła jest jaka jest. Charakteru Galadrieli nie oddano w ogole.
Na razie to muzyka i widoki sa jedyna pozytywna rzecza w serialu
Tak nie jest to ekranizacja ani adaptacja ale wypadałoby chociaz w jakims niewielkim stopniu trzymac sie pierwowzoru.
Nie mozna usprawiedliwiac wszystkiego tym ze nie jest to ekranizacja lub adaptacja. Skoro opieraja sie na historii zawartej w ksiazkach do których prawa maja to powinni charaktery postaci oddac
Wyglad protagonistki jest żenujacy. Nie dosc ze zbroja do niej nijak nie pasuje to nie czuc aury elfa od niej a przypominam to siostra Finroda i córka Finarfina
0
@Cvzx Baran i tyle w temacie.
Trzeba miec ujemne iq by cos takiego wrzucic. Uniwersum Tolkiena kocha sie za rozmiar,rozmach,spójnosc,klimat etc.
Im wiecej Tolkiena w Tolkienie tym lepiej.
0
@agaFCB A to jak zwykle ui mi w dupe. No nic.
0
Ma ktos podobny problem jak jak na FB ze komentarze mi sie nie chca załadowac?
0
@Fenyx Jakos dotrwam xd