Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Komentarz usunięty
1
@FC1899Barca Uwielbiam jesienna aure 15-20 stopni. Nie lubie skrajnie wysokich temperatur i skrajnie niskich.
2
@Atencjuszek Mea culpa. Dam sobie na wstrzymanie
1
@LS Musza to zrobic bo wyszliby na idiotów i straciliby prace xd
0
@FC1899Barca Niestety fatalna pogoda. Byc moze faktycznie odrobina ruchu by sie przydała.
No ale jak jest potrzeba dobra pogoda to pada. Jak potrzebny deszcz to jest skwar xd
0
Szczerze to prawdy o Ring of Power dowiemy sie dopiero za jakis czas.
Obecnie jest tak jak sadziłem. Co raz wiecej jest postów keytykujacych to dzieło i nie ma sie co dziwic.
Żeby byc jednak fair to nie mozna tego porównac z Wiedzminem. Jestem byc moze hejterem ale Ring of Power moim zdaniem wypada lepiej co nie oznacza ze dobrze.
Patrzac czysto chłodno na 2 odcinki to 5/10 to max co mozna dac.
1
@Kgorecki2500 Wiem. Spodziewałem sie ze bedzie rzeznia. Zgadzam sie z tymi recenzjami aczkolwiek ten serial nie mozna nazwac totalnym gownem
0
@LS Zaraz cie zjedza pewnie. Ale podoba mi sie ten tok myslenia. Za duzo poprawnosci w tym serialu.
Obejrzałem by moc wydac opinie ale zarobic im nie dałem.
0
@LS Te oceny trzeba traktowac z przymrozeniem oka. To jest dla mnie sredniak Nie na 1 czy 2 pkt ale 5-6 ale na wiecej nie zasługuje.
Mimo to rozumiem skad biora sie tak skrajnie niskie oceny. Amazon po prostu olał najwierniejszych fanów Tolkiena i mamy co mamy.
Gdyby to nie była marka Lotr to serial pewnie inaczej by odebrano.
Uniwersum wrecz jest skrojone pod mezczyzn. Kobiet tam mało ale za to sa bardzo dobrymi postaciami. Arwena Galadriela Varda Yavanna Eowina etc
0
@AdiKingu96 Dla jaj.
1
@Dembouz1899 Silva i Foyth
0
@Emhyr Oj to bym chciał zobaczyc. Obaj w pasiaku to cos co chetnie zobacze
0
@Hosh Fanbase tutaj ma znaczenie bo to ogromna baza odbiorców. Jesli ich zadowolisz to potem masz z górki. Jesli ich nie zadowolisz to bedzie krytyka. To nie jest hejt tylko krytykowanie zasadne bo serial w porównaniu do House of Dragon wyglada zle,bardzo zle. Ogólnie Ring of power to po prostu sredniak.
0
@escarabajo Nie no czytam dosc czesto i widac poprawe wzgledem tego co było wczesniej
1
Mam wrazenie ze jakosc artykułow na stronie poszła w góre :)
0
@Kos111 Za darmo to uczciwa cena.
Tak serio to dobry PO za free.
1
@anxted Ty chyba nie rozumiesz o jak duzej widowni tutaj mowa. Fanbase Tolkiena zrzesza miliony ludzi miliony. Najpierw sie celuje w ta grupe odbiorców bo jesli im sie spodoba to potem bardzo łatwo zdobyc kolejna grupe odbiorców i taki był cel Bezosa.
Nie pykło bo nie pomysleli by kupic prawa do wszystkich dzieł Tolkiena. Szczerze to chyba nawet nie byłoby ich stac.
0
@bartekvisca No własnie nie wiem. Obstawiam rodzine lub Warnera
1
@Hosh Masz prawo sie nie zgadzac ale w przypadku RoP cel był jasny. Fanbase Tolkiena. Tutaj nie wyjdzie bo sami sie wkopali kupujac tylko prawa do Lotra i Hobbita i paru innych rzeczy.
Krytyka jest jak najbardziej wskazana bo serial jest sredni i nie czuc ze to srodziemie.
Gdyby Ring of Power był robiony na podstawie ww ksiazek to fani przebaczyli by kilka rzeczy a tak rozwscieczyli nas tylko.
Musisz zrozumiec ze ten hejt lub krytyka jest uzasadniona i z dupy sie nie bierze
1
No to szpital niezły maja xD
10
Gra o Tron i House of Dragon były kierowane w konkretna grupe odbiorców. Chodzi o fanów Martina i jego uniwersum a ze przyokazji dobrego serialu zebrali dodatkowa mase innych odbiorców to chwała dla nich.
Tak samo Ring of power był wymierzony w konkretne grono. A ze spieprzyli przy tym mnóstwo rzeczy to inna sprawa. Naprawde dziwi was krytyka tego serialu przez najwierniejszych fanów? Sam sie zaliczam do tego grona.
Pomysł był rewelacyjny ale jesli nie masz prawa do głównego zrodła informacji o tym to nie powinno sie za to zabierac.
Na podstawie Lotra i Hobbita mozna cos sklecic o drugiej erze ale efekt nie bedzie dobry.
Ps Amazon jakby bogaty nie był to nie dostałby praw do Silimariliona itd. Własciwie nie wiem czy tych praw nie posiada rodzina czy moze sa u Warnera. Tak czy siak wiedzieli co kupuja i wiedzieli jakie sa ograniczenia
Bezos chciał miec swoja Gre o tron a majac marke Lotr i jej fanbase byłoby łatwo o hit. Tylko niestety trzeba jeszcze miec prawa do zródeł i odpowiednich ludzi którzy zrobia porzadny serial.
1
@Hosh A do kogo serial był kierowany jak nie do fanów uniwersum? Czy tak ciezko zrozumiec ze celowano nie w randomowych ludzi z neta tylko w rzesze fanów twórczosci Tolkiena.
Wiedzieli na co sie pisza i wiedzieli jaki bedzie odbiór. 2 mln łap w dół pod 1 trailerem.
Nie majac praw do głównego zrodła nie powinni byli tego krecic. Rozumiesz czy dalej nie?
Fanbase Tolkiena jest ogromny i to była kwestia czasy jak zaczna serial mieszac z błotem.
Obiektywnie nie jest to tragiczne ale szału nie ma. Sredniak o którym szybko sie zapomni
2
@KlonaZepan Bo kretyni nie kupili praw do głównego zródła czyli Silimariliona i Niedokonczonych opowiesci
2
@Ojciec5tkidzieci Nie jestem zaskoczony. Serial celował w społecznosc fanów a fabularnie jest to mocny sredniak.
@Hosh Fanów takich jak ja boli to jak oni musza zmieniac fabułe z ksiazek bo praw nie maja.
1
@Bartula Owszem był wart. Takich skrzydłowych jest bardzo mało. Oczywiscie nie grał na miare mozliwosci ale przy odpowiednim trenerze widac w pełni jego potencjał. Na pewno umiejetnosci wieksze niz Sancho i Antony razem
@Danny Gaucho Byc moze ale nadal w tamtym momencie 150 mln to o 50 za duzo. Nie ma dyskusji o tym ze był wtedy na topie ale 150 baniek przy 220 Neymara brzmi tragikomicznie bo Neymar jaki by nie był był i jest 2x lepszy.
3
Z tych wszystki wtop Dembele po 5 latach zaczyna sie zwracac.
Biorac pod uwage same umiejetnosci to tylko on wart był tych 100 mln a ze odpalił po kilku latach to inna sprawa
Cena Coutinho i Griezmanna to niesmieszny zart. Obaj nijacy i obaj nie mieli pozycji na której lubili grac bo u nas był Messi..
Masakra ile my w nich kasy utopilismy..
1
@KrychaFCB Wroci i odejdzie. Klub go nie zostawi. Nie dosc ze nijaki to i absurdalna pensja
0
@koziar Temat rzeka. Nie chce nawet tego ogladac. Miniatura mnie zniecheciła
0
@koziar Bez spiny ale kur co? Wez wyjasnij kto co i dlaczego xd
0
@Bobo25 Mało odklejencow na tym swiecie?