7

@AlexDark00 Jakie 150 mln xDD.

52mln w kontrakcie na 4 sezony z mozliwoscia rozwiazania. Przypominasz pod tym wzgledem pewnego hejtera.

Niewazne ze Lewy gra swietnie zawsze warto sie do czegos dopieprzyc co?

Idac twoim tokiem rozumowania to Haaland pewnie z 300 baniek kosztował łaczac wszystkie koszty od kontraktu po prowizje

Kontrakt Lewego biorac pod uwage jakosc jest rozsadnie skonstruowany.

Lepiej spójrz na to co dostał Mbappe to jest dopiero chore.

24

@AlexDark00 5 goli wielki wpływ na gre. Cechy przywódcze oraz pomaganie młodszym a dla ciebie to przepłacenie. Lewy nie tylko na boisku daje cos ekstra ale i poza nim. Młodzi maja wzór do nasladowania. Ani Benz ani Mbappe do tego sie nie nadaja przez swoj charakter.


Kur gosciu skoncz sie kompromitowac na temat Lewego

0

@Kgorecki2500 Szkoda go odstawiac. Za duzo daje zespołowi Taki pracus jest niezbedny by Pedri mógł czarowac

0

@FCB24 Xavi,Puyol czy Laporta.

Pytanie tylko po co. Tez mi sie wydaje ze jest to zbedne.

0

@Emhyr No inaczej nie bedzie miejsca dla Leo. Raphinha czy Dembele grac musza bo potrzebujeny skrzydeł a Messi juz skrzydłowym nie jest. Tylko w pomocy ew jest dla niego miejsce

Messi na 1 sezon to ciekawa opcja ale nie wiem czy miejsce jest dla niego.

Dembele Lewy Raphinha
Messi
Gavi Pedri Kessie
Eric Araujo Kounde
Marc

0

Dembele Lewy Raphinha
Pedri Gavi Messi
Balde Araujo Eric Kounde
Ter stegen

Messi mógłby wrócic ale wtedy musi tez bronic bo nie mozemy znowu grac w obronie w 10.

2

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12179858#comment-12179870

Dla niewtajemniczonych. Od tego sie zaczeło :)

0

@Culer_1906 A co zostało burakowi Bartomeu?

2

@DaPidejpi No nie ma to jak zwracac uwage klubowi który marke zbudował bez petrodolarów.

PSG byłoby nikim bez pieniedzy z kataru

0

@mateusz1989VeB Ujowa taktyka

2

@Kessie Co to było wtf xd

2

@Seledynowy Zgadzam sie.

2

@ArterkHD Poszukaj poleasingowego za 3500 znajdziesz potworka w dobrym stanie

0

Budyn,kisiel czy galaretka?

Dla mnie tylko Kisiel :)

4

@Firestone Ale przelicznik 40:300

1

@jeyx77x Zawsze miałes łeb do interesów xD

2

@MesQueUnClub_87 Zombieland top. World war z byłem w kinie i całkiem git.

Z komedi jeszcze wybryk natury,Noc zywych kretynów czy umrzec przed switem.

1

@MesQueUnClub_87 Ja fanem nie jestem ale ten konkretny film jak i ksiazka sa naprawde dobre

0

Lubicie klimat Zombie?

Wiecznie żywy jest całkiem udana ekranizacha powiesci pod tym samym tytułem. Taka troche komedia dla młodzieży aczkolwiek polecam sobie obejrzec bo kazdy znajdzie cos dla siebie.

Warto dodac ze zagrał tam Malkovich oraz Rob Corddry znany z Jutro bedzie futro :)

3

@dziaraka Lotr był całkiem dobrze odwzorowany.

Tak Jackson troche pozmieniał wzgledem ksiazek ale na tyle umiejetnie ze nikomu to nie przeszkadzało a wrecz nawet podobało

Pozbycie sie watku Bombadila było dobra decyzja. Narsil dopiero w 3 czesci tez okej.

Cała filmowa Trylogia bardzo mocno oddała klimat z ksiazek i w wielu aspektach jest wrecz bardzo mocno zgodna.

Jackson zrobił tak dobra robote ze liczba Oskarów była wrecz niesamowita a zagorzali fani jak ja docenili i doceniaja do dzis Władce Pierscieni zwłaszcza wersje rezyserska

2

@KrychaFCB Co sie chop odpalił xD

5

@Lionel_Messi10 Bo w teorii tak to powinno działac.

10

Czy ktos mi wyjasni czemu majac VAR mamy wiecej błedów niz przed Varem?

I czemu ci ludzie nie chca z tej technologii korzystac. Przykład Van Dijka przeciez to z automatu powinno byc czerwo a sedzia dał żółtko a VAR bez reakcji...

Po co w takim razie jest ta technologia jak sie z niej nie chce korzystac? Cucurella tez powinien wyleciec. Pełno fauli kwalifikujacych sie na czerwo uchodzi płazem..


A i jeszcze pytanie czemu w LL nie ma goal line technology?

0

@Hosh Ja wiem ze jest przesmiewczy ale dialogi faktycznie sa bardzo nierówne.

W ogole nie wiem czy ktos zwrócił uwage jak Elfy wyrazały sie o ludziach. Z pogarda godna faszysty :)

0

@Objectivo No skoro nie chce tworzyc osobnego kolejnego posta to odpisuje jesli ktos porusza ten temat.

1

@Kgorecki2500 Ale disney chociaz robi dobre seriale wiec wyjdzie na zero xd

1

@sebasek99 Oj to nie sa jedyne problemy tego serialu.

Ogólnie dialogi sa strasznie nierówne raz sa dobre a raz żenujace. O zgodnosci nie ma co pisac bo z Tolkiena to nazwy zostały i szczatki fabuły.

5

Brzmi jak plan

Laporta: Mateu mam plan
Alemany: Jaki?
Laporta: Kurła sprytny!

0

@VegetaPolska Kolega pyta o link

2

@VegetaPolska Tyle zrozumiałem xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?