1

@LS A to nie wszystkie głupotki tego serialu. To mozna by jeszcze spokojnie powiekszyc o kilka punktów

1

Lubicie Steva Carella lub Keire Knightley? Jesli tak to polecam film Przyjaciel do konca swiata ;)

0

@KichuBlaugrana Meta czy Tomato tez bo tam cenzury nimo

2

@Jakchcesz Amazon za wszelka cene próbuje zrobic z tego hit. Oni sie nie cofna bo nie moga za duzo do stracenia maja. A to ze serial to co najwyzej sredniak nie ma znaczenia.

Dlatego pluje na to studio.

0

@Jakchcesz Pali sie grunt pod nogami :)

1

@Nihas No z Galadriela to popłynał bo to najgorsza postac w serialu

2

@Kengo Elon z Rigczem. Swój chłop :)

Tylko ta Galadriela to karykatura jej pierwowzoru z ksiazek xD

1

@Kgorecki2500 Kompromitacja xd

1

@Khajio To juz 2 zmiana w Lipsku?

Mocny zjazd zaliczaja.

0

Sevilla to w tym sezonie dosłownie mocny sredniak. Baardzo odstaje od topowych zespołów ale co sie dziwic jak w ataku bieda,w obronie bieda a pomoc tez mocno srednia.

0

@Survier Dopiero wróciłem i patrze ze zszedł

0

Co z Benzema ???

1

3 odcinki Peacemakera za mna i to jest pieprzone złoto xD

1

Ogladał ktos moze Peacemakera od HBOmax? Taka odpowiedz na The Boys.

0

Tak z ciekawosci ile lat minimum trzeba miec by moc zadebiutowac w LaLidze?

Jestem ciekawy czy Yamal pobije Ansu i Gaviego.

0

@Rust_Cohle To ze ty w takich gustujesz nie znaczy ze ja takze ;)

5

36

@Cule1234 Ktos taki jest prezesem La Ligi jprd xD

3

Powien tak inflacja inflacja ale jak patrze na paragony z apteki to mam ochote golnac sobie cos raz a dobrze :/

Serio dramat z tymi cenami.

4

@kamil9040 Ale oznacz ze spoiler bo banicja bedzie ;(

1

@Benz Suits za duzy tasiemiec. Za długi jak dla mnie

@MesQueUnClub_87 Oo film tez jest? Moze sobie odpale. Dzieki

0

@sebasek99 Tak jak ja gardze takimi wpisami. Pozdrawiam :)

0

Czy ogladał ktos Prawnika z Lincolna od Netfliksa? Warto odpalac?

2

@Mario96w Nawet nie przeczytałem tego do konca. Jesli serial uwaza za znosny po przeczytaniu Silimarilionu to nawet nie chce mi sie produkowac.

@nabial W tym serialu wszystko co zwiazane z fabuła,kostiumami,dialogami i rekwizytami moze irytowac.

Rozumiem ze moze ci sie podobac bo to kwestia gustu ale tu wszystko irytuje fanów srodziemia.

2

@takisobiektos Ja płacze ze to sredniak bo tak jest a ty bedziesz płakał ze wyrazam nadwymiar czesto o tym opinie tak?

Nie zwracaj mi uwagi bo sam kur robisz dokładnie to samo. Jesli moje posty uzwazasz za płacz gdzie argumentuje co w nim jest złego to jak nazwac twoje posty gdzie non stop trabisz o tym jak ja płacze.

Nie podoba sie to nie czytaj jesli ktos nie uznaje tego za spam to nie robie nic złego i zalecam opcje ignoruj.

0

@SuperPatsonFCB Czerwo i zawieszenie.

4

@kiper09 Tak. Jest to sredniak majacy niewiele z Tolkienem wspolnego.

1

@Kidd Pewnie wielu osobom z La Bamby xD

A tak serio nie mam prawka bo z moja psycha mija sie to z celem

0

@Ojciec5tkidzieci Siatka szybko ewoluuje. Co raz wiecej ciekawych druzyn

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?