Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LS A to nie wszystkie głupotki tego serialu. To mozna by jeszcze spokojnie powiekszyc o kilka punktów
1
Lubicie Steva Carella lub Keire Knightley? Jesli tak to polecam film Przyjaciel do konca swiata ;)
0
@KichuBlaugrana Meta czy Tomato tez bo tam cenzury nimo
2
@Jakchcesz Amazon za wszelka cene próbuje zrobic z tego hit. Oni sie nie cofna bo nie moga za duzo do stracenia maja. A to ze serial to co najwyzej sredniak nie ma znaczenia.
Dlatego pluje na to studio.
0
@Jakchcesz Pali sie grunt pod nogami :)
1
@Nihas No z Galadriela to popłynał bo to najgorsza postac w serialu
2
@Kengo Elon z Rigczem. Swój chłop :)
Tylko ta Galadriela to karykatura jej pierwowzoru z ksiazek xD
1
@Kgorecki2500 Kompromitacja xd
1
@Khajio To juz 2 zmiana w Lipsku?
Mocny zjazd zaliczaja.
0
Sevilla to w tym sezonie dosłownie mocny sredniak. Baardzo odstaje od topowych zespołów ale co sie dziwic jak w ataku bieda,w obronie bieda a pomoc tez mocno srednia.
0
@Survier Dopiero wróciłem i patrze ze zszedł
0
Co z Benzema ???
1
3 odcinki Peacemakera za mna i to jest pieprzone złoto xD
1
Ogladał ktos moze Peacemakera od HBOmax? Taka odpowiedz na The Boys.
0
Tak z ciekawosci ile lat minimum trzeba miec by moc zadebiutowac w LaLidze?
Jestem ciekawy czy Yamal pobije Ansu i Gaviego.
0
@Rust_Cohle To ze ty w takich gustujesz nie znaczy ze ja takze ;)
5
https://www.blasty.pl/m/upload/images/large/2017/06/skad-sie-biora-cheetosy_2017-06-24_00-26-20.jpg
Juz nigdy nie spojrze na Cheetosy tak samo xD
36
@Cule1234 Ktos taki jest prezesem La Ligi jprd xD
3
Powien tak inflacja inflacja ale jak patrze na paragony z apteki to mam ochote golnac sobie cos raz a dobrze :/
Serio dramat z tymi cenami.
4
@kamil9040 Ale oznacz ze spoiler bo banicja bedzie ;(
1
https://www.blasty.pl/m/upload/images/large/2022/08/kot-gdy-uslyszysz-ze-zyjesz-w_2022-08-01_03-05-37.jpg
No koty pewnie zadowolone xD
1
@Benz Suits za duzy tasiemiec. Za długi jak dla mnie
@MesQueUnClub_87 Oo film tez jest? Moze sobie odpale. Dzieki
0
@sebasek99 Tak jak ja gardze takimi wpisami. Pozdrawiam :)
0
Czy ogladał ktos Prawnika z Lincolna od Netfliksa? Warto odpalac?
2
@Mario96w Nawet nie przeczytałem tego do konca. Jesli serial uwaza za znosny po przeczytaniu Silimarilionu to nawet nie chce mi sie produkowac.
@nabial W tym serialu wszystko co zwiazane z fabuła,kostiumami,dialogami i rekwizytami moze irytowac.
Rozumiem ze moze ci sie podobac bo to kwestia gustu ale tu wszystko irytuje fanów srodziemia.
2
@takisobiektos Ja płacze ze to sredniak bo tak jest a ty bedziesz płakał ze wyrazam nadwymiar czesto o tym opinie tak?
Nie zwracaj mi uwagi bo sam kur robisz dokładnie to samo. Jesli moje posty uzwazasz za płacz gdzie argumentuje co w nim jest złego to jak nazwac twoje posty gdzie non stop trabisz o tym jak ja płacze.
Nie podoba sie to nie czytaj jesli ktos nie uznaje tego za spam to nie robie nic złego i zalecam opcje ignoruj.
0
@SuperPatsonFCB Czerwo i zawieszenie.
4
@kiper09 Tak. Jest to sredniak majacy niewiele z Tolkienem wspolnego.
1
@Kidd Pewnie wielu osobom z La Bamby xD
A tak serio nie mam prawka bo z moja psycha mija sie to z celem
0
@Ojciec5tkidzieci Siatka szybko ewoluuje. Co raz wiecej ciekawych druzyn