Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@msmsms Obiecałem przystopowac z hejtem. To ze to marna produkcja wie kazdy :)
0
Poza Realem i Barca do top 4 moim zdaniem wejdzie Kotletiko i Villareal.
Sevilla i Betis mocno odstaja kadrowo od ww zespołów.
4
Sevilla ma tragiczna ta kadre jak juz kilka razy pisałem.
Obrona z Marcao,Rekikiem itd wyglada przecietnie.
Zobaczcie na ten tartak w pomocy. Poza Ivanem i Isco nie ma kto tam kreowac. Skrzydła z Suso/Papu wygladaja bardzo mizernie.
Atak z Dolbergiem,El Nesyrim i Rafa Mirem tez woła o pomste do nieba.
Nie licze kontuzjowanego Tecatito.
Nie rozumien po co oddali Ocamposa.
Monchi sie mówiac delikatnie nie popisał.
1
@kamiVeB Atencjusz straszny. Jako sedzia jest ogolnie spoko ale dzis był słabiutki
8
@Emhyr Sympatyczny grajek ale moze szybko popasc w niełaske jak nie zacznie grac na poziomie a ma ku temu predyspozycje
0
@bartekvisca Niby tak ale zawsze jest podzielony na 2 czesci
0
@thorin A jak mozna zrobic z Hobbita trylogie xd?
15
I pomyslec ze Raphinhe mamy dzieki poczciwemu Deco.
@Deco milordzie szanucek :)
11
Lewy zabrał cudowna asyste Raphinhy po tym ciasteczku :/
Brazol ma ta Joge bonito w sobie i czuc ze to jest po prostu kozak. Te jego wrzutki sa genialne..
27
Kounde za 50 baniek xD to rozboj w biały dzien. Fenomenalny piłkarz
47
Dembele zawalił ale ludzie kochani nie obrazajcie go. To zupełnie inny piłkarz pod wodza Xaviego.
Polubiłem goscia :)
3
Dobrze miec zajebiste skrzydła i piłkarzy jak Gavi :)
6
Kounde i Gavi FENOMENALNI.
Jezu co to sa za piłkarze...
21
Atletiko niech zgnije za tego Griezmanna.
1
@tomek8756 Ujowa ta sprawa
0
Wygrana Barcy,wtopa Realu,wygrana Lecha i weekend udany.
0
@Transu96 Ta Galadriela powinna sie utopic. Pomijam fakt ze nie miała wstepu tam gdzie popłyneła.
Przepłynac Belegaer wpław xDD
0
A podobno Hiszpanscy sedziowie sa uposledzeni...
7
Pique to ostatnia osoba która powinna kogos moralizowac i o kims sie wypowiadac.
Stoper swietny,Biznesmen tez i zapewne bedzie dobrym prezesem w przyszłosci ale jest strasznie oslizgłym typem bez kregosłupa moralnego.
No nie da sie go lubic.
1
@Kengo Ciezko sie z takim stwierdzeniem nie zgodzic.
0
@Emhyr Prostota ma swoj urok
0
@Emhyr https://static.nike.com/a/images/c_limit,w_592,f_auto/t_product_v1/971339fe-e2b9-4ae1-b03e-f51eebec5848/meska-koszulka-pilkarska-z-krotkim-rekawem-polska-nlwTQZ.png
Cudowna :)
3
@Pitinho Wyglada troche jak jakis młody baron narkotykowy ;)
1
@Deviler Odkuje sie
0
@Bobo25 Bo widzac jak słaby jest sezon 2 wieska nie chce by i to uniwersum zostało tak potraktowane a wiele wskazuje na to ze bedzie to kopiuj wklej.
1
Warto by było wykorzystac braki w obronie Sevilli i słabe skrzydła. Takie 2-0 byłoby wporzo.
0
@Ziemny No witam.
2
@mateusz1989VeB Pycha kroczy przed upadkiem
1
@Bobo25 Ten serial moze nie miec nawet 2 i oby sie tak stało.
3
Teraz patrzcie macie prawa do Lotra Hobbita i Dodatków do Lotra.
Az sie prosiło o serial podobny do gry o tron. Okres w Gondorze wojny domowej o władze to kapitalny materiał na serial z intrygami.
Castamir Uzurpator kontra Eldacar...
Do tego starcia z woznikami itd.
No przeciez to jest swietny materiał na kilku sezonowy serial..