0

@msmsms Obiecałem przystopowac z hejtem. To ze to marna produkcja wie kazdy :)

0

Poza Realem i Barca do top 4 moim zdaniem wejdzie Kotletiko i Villareal.

Sevilla i Betis mocno odstaja kadrowo od ww zespołów.

4

Sevilla ma tragiczna ta kadre jak juz kilka razy pisałem.

Obrona z Marcao,Rekikiem itd wyglada przecietnie.

Zobaczcie na ten tartak w pomocy. Poza Ivanem i Isco nie ma kto tam kreowac. Skrzydła z Suso/Papu wygladaja bardzo mizernie.

Atak z Dolbergiem,El Nesyrim i Rafa Mirem tez woła o pomste do nieba.
Nie licze kontuzjowanego Tecatito.

Nie rozumien po co oddali Ocamposa.

Monchi sie mówiac delikatnie nie popisał.

1

@kamiVeB Atencjusz straszny. Jako sedzia jest ogolnie spoko ale dzis był słabiutki

8

@Emhyr Sympatyczny grajek ale moze szybko popasc w niełaske jak nie zacznie grac na poziomie a ma ku temu predyspozycje

0

@bartekvisca Niby tak ale zawsze jest podzielony na 2 czesci

0

@thorin A jak mozna zrobic z Hobbita trylogie xd?

15

I pomyslec ze Raphinhe mamy dzieki poczciwemu Deco.

@Deco milordzie szanucek :)

11

Lewy zabrał cudowna asyste Raphinhy po tym ciasteczku :/

Brazol ma ta Joge bonito w sobie i czuc ze to jest po prostu kozak. Te jego wrzutki sa genialne..

27

Kounde za 50 baniek xD to rozboj w biały dzien. Fenomenalny piłkarz

47

Dembele zawalił ale ludzie kochani nie obrazajcie go. To zupełnie inny piłkarz pod wodza Xaviego.

Polubiłem goscia :)

3

Dobrze miec zajebiste skrzydła i piłkarzy jak Gavi :)

6

Kounde i Gavi FENOMENALNI.

Jezu co to sa za piłkarze...

21

Atletiko niech zgnije za tego Griezmanna.

1

@tomek8756 Ujowa ta sprawa

0

Wygrana Barcy,wtopa Realu,wygrana Lecha i weekend udany.

0

@Transu96 Ta Galadriela powinna sie utopic. Pomijam fakt ze nie miała wstepu tam gdzie popłyneła.

Przepłynac Belegaer wpław xDD

0

A podobno Hiszpanscy sedziowie sa uposledzeni...

7

Pique to ostatnia osoba która powinna kogos moralizowac i o kims sie wypowiadac.

Stoper swietny,Biznesmen tez i zapewne bedzie dobrym prezesem w przyszłosci ale jest strasznie oslizgłym typem bez kregosłupa moralnego.

No nie da sie go lubic.

1

@Kengo Ciezko sie z takim stwierdzeniem nie zgodzic.

0

@Emhyr Prostota ma swoj urok

3

@Pitinho Wyglada troche jak jakis młody baron narkotykowy ;)

1

@Deviler Odkuje sie

0

@Bobo25 Bo widzac jak słaby jest sezon 2 wieska nie chce by i to uniwersum zostało tak potraktowane a wiele wskazuje na to ze bedzie to kopiuj wklej.

1

Warto by było wykorzystac braki w obronie Sevilli i słabe skrzydła. Takie 2-0 byłoby wporzo.

0

@Ziemny No witam.

2

@mateusz1989VeB Pycha kroczy przed upadkiem

1

@Bobo25 Ten serial moze nie miec nawet 2 i oby sie tak stało.

3

Teraz patrzcie macie prawa do Lotra Hobbita i Dodatków do Lotra.

Az sie prosiło o serial podobny do gry o tron. Okres w Gondorze wojny domowej o władze to kapitalny materiał na serial z intrygami.

Castamir Uzurpator kontra Eldacar...

Do tego starcia z woznikami itd.

No przeciez to jest swietny materiał na kilku sezonowy serial..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?