Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Medium Biorac pod uwage pecha w tym klubie to tak bierze sie to z przypadku
0
@Medium Do przerwy na kadre tylko Roberto miał uraz. Poszli na LN i towarzyskir i 4 wypadło a jeszcze nie wszyscy grali
3
No kur ile mozna miec pecha.
Araujo Depay Kounde De jong...
Oczywiscie wirus fifa zniwo zbiera w Barcelonie...
1
@Bogan Wypadałoby zeby miał chociaz podstawowe pojecie o rolnictwie jako minister
19
https://mobile.twitter.com/EKOlodziejczak_/status/1573253557973032961
To fajny minister rolnictwa... Kraj z dykty...
Jakim cudem te bezmózgie yeti dalej jest przy korycie?
0
@Khajio Kolejny patus?
0
Kim jest ten Olszanski? Pełno o nim filmików itp.
17
@MesQueUnClub96 Mozna szampana lub piccolo otwierac?
0
@masq No ale sam swoimi postami ich sprowokowałes. Nie twierdze ze to jest mądre
17
@masq Po czym ty wrzucasz posta o tym ze La Bamba próbuje cie zmusic bys mniej pisał o Messim. Ma to sens.
0
Oglądał ktos studio 666 o foo fighters? Warto poswiecic 2h na to?
0
Historia swiata cz 1 to jeden z tych filmów który powinien dostac sequela :(
7
Mówi chłop którego klub jest sponsorowany przes szejków. Gdyby nie to to PSG biłoby sie o gre maksymalnie w LK
1
Dla dobra internetu Najmanowi Borkowi powinni zabrac dostep do Twittera
2
Polska jest zakładnikiem wygranego meczu ze Szwedami.
W tej kadrze nic sie nie zmieni póki bedzie kolesiostwo. Czesiek nie ma pomysłu na ta kadre a tracimy z nim wiecej goli niz za Sousy
1
Marcin odklep mate Najman sugeruje Milikowi prace z psychologiem lub okulista samemu potrzebujac tejze pomocy xD.
Kur Milik to przy tym patocelebrycie Pan Sportowiec.
1
@Kgorecki2500 Widziałem. Mam podobne odczucia wzgledem patologicznej Galadrieli
1
Oczywiscie kontuzji dostaja piłkarze Barcelony...
Czemu zawsze my...
1
@Firestone Jedno nie wyklucza drugiego
5
Jestesmy dziadami.
0
Frankowski to wie ze ma bronic? Co za głupiec...
0
Co z Kounde sie stało?
0
Co robi w tym meczu Frankowski?
3
@arasz1819 A mówisz o Holandii czy Polsce Araszu?
16
@zgiru Styki ci przegrzało? Leo jest był i będzie legenda tego klubu.
14
@ShawnC To czy wróci nie zależy od nas i nie o tym jest ten post a o braku szacunku do najlepszego piłkarza w historii
1
Otwierac półroczny wek z sałatka warzywna do meczu czy nie o to jest pytanie...
0
Komentarz usunięty
75
Piekne czasy nastały gdy kibice Barcelony chca zabrac status legendy Messiemu...
@masq z całym szacunkiem ale wez sie juz utkaj z tym Messim. Przez chwile było to nawet zabawne ale teraz to jest jakas żenada.
Twoja obsesja na tym punkcie jest niezdrowa. Wystarczy spojrzec w profil i wiekszosc komentarzy masz o Leo.
Sam potrafie irytowac np postami o RoP ale ja wiem kiedy powiedziec stop.
1
@lukasbarca86 Opera ma vpn