2

@Medium Biorac pod uwage pecha w tym klubie to tak bierze sie to z przypadku

0

@Medium Do przerwy na kadre tylko Roberto miał uraz. Poszli na LN i towarzyskir i 4 wypadło a jeszcze nie wszyscy grali

3

No kur ile mozna miec pecha.

Araujo Depay Kounde De jong...

Oczywiscie wirus fifa zniwo zbiera w Barcelonie...

1

@Bogan Wypadałoby zeby miał chociaz podstawowe pojecie o rolnictwie jako minister

19

https://mobile.twitter.com/EKOlodziejczak_/status/1573253557973032961

To fajny minister rolnictwa... Kraj z dykty...

Jakim cudem te bezmózgie yeti dalej jest przy korycie?

0

@Khajio Kolejny patus?

0

Kim jest ten Olszanski? Pełno o nim filmików itp.

17

@MesQueUnClub96 Mozna szampana lub piccolo otwierac?

0

@masq No ale sam swoimi postami ich sprowokowałes. Nie twierdze ze to jest mądre

17

@masq Po czym ty wrzucasz posta o tym ze La Bamba próbuje cie zmusic bys mniej pisał o Messim. Ma to sens.

0

Oglądał ktos studio 666 o foo fighters? Warto poswiecic 2h na to?

0

Historia swiata cz 1 to jeden z tych filmów który powinien dostac sequela :(

7

Mówi chłop którego klub jest sponsorowany przes szejków. Gdyby nie to to PSG biłoby sie o gre maksymalnie w LK

1

Dla dobra internetu Najmanowi Borkowi powinni zabrac dostep do Twittera

2

Polska jest zakładnikiem wygranego meczu ze Szwedami.

W tej kadrze nic sie nie zmieni póki bedzie kolesiostwo. Czesiek nie ma pomysłu na ta kadre a tracimy z nim wiecej goli niz za Sousy

1

Marcin odklep mate Najman sugeruje Milikowi prace z psychologiem lub okulista samemu potrzebujac tejze pomocy xD.

Kur Milik to przy tym patocelebrycie Pan Sportowiec.

1

@Kgorecki2500 Widziałem. Mam podobne odczucia wzgledem patologicznej Galadrieli

1

Oczywiscie kontuzji dostaja piłkarze Barcelony...

Czemu zawsze my...

1

@Firestone Jedno nie wyklucza drugiego

5

Jestesmy dziadami.

0

Frankowski to wie ze ma bronic? Co za głupiec...

0

Co z Kounde sie stało?

0

Co robi w tym meczu Frankowski?

3

@arasz1819 A mówisz o Holandii czy Polsce Araszu?

16

@zgiru Styki ci przegrzało? Leo jest był i będzie legenda tego klubu.

14

@ShawnC To czy wróci nie zależy od nas i nie o tym jest ten post a o braku szacunku do najlepszego piłkarza w historii

1

Otwierac półroczny wek z sałatka warzywna do meczu czy nie o to jest pytanie...

0

Komentarz usunięty

75

Piekne czasy nastały gdy kibice Barcelony chca zabrac status legendy Messiemu...

@masq z całym szacunkiem ale wez sie juz utkaj z tym Messim. Przez chwile było to nawet zabawne ale teraz to jest jakas żenada.

Twoja obsesja na tym punkcie jest niezdrowa. Wystarczy spojrzec w profil i wiekszosc komentarzy masz o Leo.

Sam potrafie irytowac np postami o RoP ale ja wiem kiedy powiedziec stop.

1

@lukasbarca86 Opera ma vpn

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?