Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@hayek Tak bedzie napiwno xD
0
https://tiny.pl/w779x
No i taka postac nic tylko zmielic xD
0
@tbas Ma dyskomfort. Mozliwe ze nie zagra
0
Komentarz usunięty
1
@AlexDark00 Przeciez to ironia wali na kilometr
0
@pt9 Bez Lautaro Lukaku i Brozovicia? Kto niby ma gole strzelac? 6 pkt z nimi to obowiazek
2
@AlexDark00 A gdzie on sie cieszy? My tracimy trzon i teraz Inter o Milanie nie wspominajac.
Ta LN to idiotyzm
0
Komentarz usunięty
1
@Messibestplayerintheworld Los sie nad nami lituje? W takiej sytuacji kadrowej Interu 6 pkt w 2 meczach to obowiazek
0
@Survier Balde to kto zbudował? Dest był cienki jak sik pajaka a Pablo jeszcze dostanie swoje szanse
0
@FC1899Barca Twoje kompleksy wzgledem Niemiec sa juz meczace i w sunie UE tez.
Ktos kazał kretynom zalewac te kopalnie? Po 2 typku kopalnie nie były rentowne a wegiel od dawien dawna importujemy z różnych stron
Ale dopiec UE i Niemcom musze bo sie udusze co?
7
Komentarz usunięty
1
@RosjaninBut A moze wynika to kur z faktu ze grali ci mniej ograni? To kwestia zgrania a nie braku umiejetnosci.
Gdy obrona miała trzon w postaci Kounde Araujo i Erica wszystko wygladało bardzo dobrze.
Inna sprawa ze błedy sa czescia piłki i beda sie zdarzac.
14
Jeden z gorszych meczy za Xaviego.
Różnica jest taka ze na zero z tyłu i z 3 pkt. Takie mecze tez sie zdarzac beda.
0
@Pewex Ten serial to mem
9
Lahoz przy tej miernocie to wybitny sedzia.
3
Manzano jak zwykle slepy. Mallorca tez powinna ze 3 żółtka dostac
0
@Rust_Cohle Wolałbym nie.
1
Pamieta ktos czekotubki bodaj od Wedla? Da sie to kupic gdzies?
Chodzi o te stare nie te co teraz sa xd
0
@KidusFCB Ta co zwykle if you know what i mean :]
Jesli chodzi o odtworzenie to nie pomoge
0
@barcelonaLM Wielu piłkarzy Simeone sie marnuje w Atletiko z ich topornym footballem.
5
@MarioVeB! Wiesz ze obrażasz piłkarza klubu któremu kibicujesz podobno?
5
@tristan87 Tu sie zgadzam.
3
@Transu96 To mu nie grozi xd
3
@mkord Nie,po prostu to zwykły bandzior boiskowy i uwiera mnie za kazdym razem jak go widze a ze nie grzeszy rozumem to dzis znowu potwierdził.
Ktos z takim mysleniem i brakiem odpowiednio chłodnej głowy nie ma prawa jechac na MS.
3
@MarioVeB! To ze ty szacunku nie masz do niczego i nikogo wiemy od dawna.
Lech nie zagrał jak na Mistrza przystało ale to Legia moze dziekowac Lechowi i bramkarzowi ze wywiezli 1 pkt z Poznania.
2
Jesli Czesio po dzisiejszym meczu nadal chce Jedze na MS to nie ma dla nas ratunku.
Chłop po raz kolejny odwala przygłupa i w niegroźnej sytuacji osłabił Legie.
1
@BorzyKrzys Wisełka na dnie musi bolec.
1
@Freudysta Nie bede bronic tych dzbanów ale Legia nie była karana za podobne incydenty. Juz nie wspominajac o biciu swoich piłkarzy.
Ci co rzucali z inteligencja nie maja za duzo wspólnego ale kur Walkower to xD. Na innych stadionach czesto widzimy podobne obrazki i nikt o walkowerze nie gada.
4
Balde PO i plan antyWinisjusz? Ciekawe.