Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kgorecki2500 Huwdu!
1
Zaraz zaległy mecz eklapy. Ostatni przed mundialem :(
0
Otworzyłem ten link do filmiku co chłop dosłownie głowe stracił i żałuje...
20
Balde zasłużył na wyjazd. Przebojem wszedł do pierwszego zespołu i nawet na PO dawał rade i był lepszy niz Bellerin...
Oby bez kontuzji wrócił ale fajnie ze dostał awaryjne powołanie. To nagroda za jego dobra gre
1
@NaFazieHitman Zabawne. Alkohol jak kazda inna rzecz spozywana z umiarem nie zaszkodzi.
7
@Kgorecki2500 Piwo to boski trunek. Nie grzesz pan
15
https://i1.kwejk.pl/k/obrazki/2018/01/628f97f2f18ce010169f02df459fbbb3.jpg
O kurła xDD
1
@AlexDark00 https://www.meczyki.pl/newsy/szczury-cristiano-ronaldo-uderzyl-w-bylych-kolegow-z-szatni-manchesteru-united-legenda-oberwala/200378-n
4
Nazwanie Rooneya szczurem przez Ronaldo to juz wyzszy poziom zidiocenia Cr. Zero szacunku do klubu i byłych kolegów a przeciez nie obrazali go tylko stwierdzili fakty.
1
Nie jestem wielkim fanem Harrego Pottera ale fajnie po kilku latach wrocic do ksiazek.
Wiezien Azkabanu i Czara ognia najlepsze moim zdaniem.
0
CzesioBall w pełnej krasie. Dramat i wstyd oraz hanba.
0
No powiem ze lekki strach bo ja z Lublina jestem. Oby nie było wiecej takich "niespodzianek"
3
@Kgorecki2500 Najlepszy Assasin obok Ezio :)
1
Ah shit here we go again.
Znowu ceny pojda w góre bo ludzie sie rzuca po srajtasmy makarony cukry etc...
1
@Kgorecki2500 Zbłakane a nie wystrzelone celowo w Polske. Jest to czeste zjawisko na tego typu wojnach niestety
2
Czasem dobrze jest byc czubkiem if you know what i mean ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Raczej na pewno po tym incydencie wsparcie Ukrainy bedzie jeszcze wieksze.
2
Polska miszczem polski
1
@tomek8756 Tylko Jesien i Wiosna
0
@Azrik Podatki :)
9
@Joe_Pesci Nitro to kretyn.
0
@hayek Nie mówiny tu o umiejetnosciach bo ma wielkie tylko o zachowaniu
1
https://www.meczyki.pl/newsy/kylian-mbappe-przekroczyl-granice-wulgarny-gest-gwiazdora-psg-wideo/200134-n
Kto jest wiekszyn pajacem Mapet czy Vini jr?
8
Nieważne jak mówia ważne by mówili. Krystyna chyba to chciał osiagnac bo nie znajduje innego powodu by sie tak skompromitowac.
2
@arasz1819 Piekne podsumowanie xD
2
Niby taki skromny ten Mapet a ciagle jakies z nim problemy sa. Oj charakterkiem pasowałby do Realu.
0
@damianex10 Tam powinno byc wypier... ;)
0
@Katalończyk 99 Zebys sie nie zdziwił. To jest poryta rodzinka
4
Ciekawe jaka głupotke odpali Siostra Crystyny xD
1
@okiemtypera_lucaxx95 Uprawianie hazardu to głupota