6

@Proxi Watpie. Meksyk bedzie grał o zycie

1

Messi dał zycie swoim golem. Goat

10

@Conradxc Chory czy chory?

9

Szczerze styl z Arabia moze spokojnie wystarczyc na taka Argentyne

Nie zdziwie sie jak wyjda Polacy i Arabowie.

0

@macio_944 De paul od dawna gra syf. On jest gorszy w kreacji od krychowiaka

3

@arasz1819 Nie ma co bronic Leo i społki. Fatalnie graja

0

@macio_944 Zobacz pomoc. U nas jest bardziej kreatywna.

Kto to kur jest Guido Mcalister czy De paul?

0

To ile Kotletiko dało za placki z Udinese? Najpierw De paul potem Molina.

Niezle włosi wydymali Simeone xd

0

De paul,Kevin sam w domu i jakis Guido.

Kur z czym do ludzi? Krychowiak jest bardziej kreatywny

0

Patologia ten mecz.

Argentyna straszny tartak w pomocy i człapiacy Messi.

Polska i Arabia luzno wyjda z tej grupy

2

De paul chodzacy placek

Argentyna jest nijaka. Tam poza Messim i Lautaro nie ma kto zrobic akcji bramkowej

11

@PaPo Jak nie? Argentyna 6 pkt polska 4 a Meksyk 4 ale gorszy bilans bramkowy/bezposredni

2

Oby dzis Argentyna pewnie wygrała.

Fajnie by było gdyby ekipa Leo i Lewusa wyszła z grupy

3

Wyjdziemy czy nie ale nie skompromitowalisny sie. 4 pkt to dobry wynik a jeszcze mamy 1 mecz.

Nie lubie Czeska ale ten mundial bedzie udany tak czy siak. O stylu nikt potem pamietac nie bedzie

0

@Emhyr Czuje debila. Za dobrze sie powodzi ostatnio Ousmankowi

8

Polska liderem grupy xD

0

Kaminski super zmiana

3

Komentarz usunięty

1

Żenujacy sedzia.

0

Zmiany gruby zmiany...

0

Skoras na boisko oraz ktos za Casha

0

@DanielVeB Tak. Ale poki co na zero z tyłu xD

8

Nie da sie nie zrzygac jak sie widzi symulki arabow

1

Ha tfu na tych symulantow

1

Karma araby haha

1

Kulesza mam nadzieje ze po 3 meczu zwolni tego parodyste na ławce

1

Za wuja gralismy jak gralismy ale nie było tak zle jak teraz. Za Sousy tez lepiej to wygladało.

0

Jaka technika naszych... Patologia jak my jestesmy prymitywnie wyszkoleni

0

Dalej grajmy Krychowiakiem

1

CzesioOut tak profilaktycznie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?