Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Proxi Watpie. Meksyk bedzie grał o zycie
1
Messi dał zycie swoim golem. Goat
10
@Conradxc Chory czy chory?
9
Szczerze styl z Arabia moze spokojnie wystarczyc na taka Argentyne
Nie zdziwie sie jak wyjda Polacy i Arabowie.
0
@macio_944 De paul od dawna gra syf. On jest gorszy w kreacji od krychowiaka
3
@arasz1819 Nie ma co bronic Leo i społki. Fatalnie graja
0
@macio_944 Zobacz pomoc. U nas jest bardziej kreatywna.
Kto to kur jest Guido Mcalister czy De paul?
0
To ile Kotletiko dało za placki z Udinese? Najpierw De paul potem Molina.
Niezle włosi wydymali Simeone xd
0
De paul,Kevin sam w domu i jakis Guido.
Kur z czym do ludzi? Krychowiak jest bardziej kreatywny
0
Patologia ten mecz.
Argentyna straszny tartak w pomocy i człapiacy Messi.
Polska i Arabia luzno wyjda z tej grupy
2
De paul chodzacy placek
Argentyna jest nijaka. Tam poza Messim i Lautaro nie ma kto zrobic akcji bramkowej
11
@PaPo Jak nie? Argentyna 6 pkt polska 4 a Meksyk 4 ale gorszy bilans bramkowy/bezposredni
2
Oby dzis Argentyna pewnie wygrała.
Fajnie by było gdyby ekipa Leo i Lewusa wyszła z grupy
3
Wyjdziemy czy nie ale nie skompromitowalisny sie. 4 pkt to dobry wynik a jeszcze mamy 1 mecz.
Nie lubie Czeska ale ten mundial bedzie udany tak czy siak. O stylu nikt potem pamietac nie bedzie
0
@Emhyr Czuje debila. Za dobrze sie powodzi ostatnio Ousmankowi
8
Polska liderem grupy xD
0
Kaminski super zmiana
3
Komentarz usunięty
1
Żenujacy sedzia.
0
Zmiany gruby zmiany...
0
Skoras na boisko oraz ktos za Casha
0
@DanielVeB Tak. Ale poki co na zero z tyłu xD
8
Nie da sie nie zrzygac jak sie widzi symulki arabow
1
Ha tfu na tych symulantow
1
Karma araby haha
1
Kulesza mam nadzieje ze po 3 meczu zwolni tego parodyste na ławce
1
Za wuja gralismy jak gralismy ale nie było tak zle jak teraz. Za Sousy tez lepiej to wygladało.
0
Jaka technika naszych... Patologia jak my jestesmy prymitywnie wyszkoleni
0
Dalej grajmy Krychowiakiem
1
CzesioOut tak profilaktycznie