Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheNekro94 Cos w tym jest.
0
@Drozdu7 Plata i Preciazo z Ekwadoru
0
@FcPortoFan1999 TeamJankesi
0
Imponuja amerykanie. Jak sie ma trenera z prawdziwego zdarzenia to nawet nie trzeba wybitnych piłkarzy.
A u nas trener co 711 dzwonił do barbera i nie pamieta po kiego grzyba...
3
@Ali3231 Lucho top ;)
2
@LS Wygryw sie odezwał xD
13
Od czasu do czasu mozna se kielona walnac.
Wasze zdrowie byki :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@norbi77 VV sara tyz i Ruuda
3
Warto obserwowac preciado i plate. Mozna by sie pokusic o ktoregos
0
Ale grubas ze Snejdera :D
4
To jest mistrz afryki? Cieniutko wygladaja.
0
Senegal bez mane jest nijaki
0
Oo trafiłem w gierce Czyngis Chana.
Szansa była 1% :)
12
Ale stary piernik
0
Komentarz usunięty
0
Córka lucho jest niczego sobie. Ma dobry gust Ferran :)
https://www.instagram.com/siramartinezc/?utm_source=ig_embed&ig_mid=C4B70C6D-4E41-4276-AC97-3457E40BCA33
1
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRmG8pRcDwN3-Xv6UDYAUzl374E-vGeG_QpFg&usqp=CAU
Ah ten Hajto.
3
@Worny Gigachad
0
Spodziewałem sie lepszej Brazylii
0
@barcelonaLM Szajbusy xD
4
0 celnych strzałów... Gorzej niz Polska Meksyk xD
3
@tomek8756 Szkoda Johny bravo top...
0
Urugwaj celowo gra na kontre. Mysle ze w koncu gola wbija
5
@Kgorecki2500 Mówimy o nastolatku debiutujacym na MS. Bez znaczenia z kim grał
1
Warto dodac ze Balde po wejsciu zaliczył kilka fajnych rajdów a po 1 z nich i dograniu moraty gola strzelił Gavi.
Niesamowity rozwój zalicza Alejandro. Bardzo przypomina Daviesa.
2
https://www.meczyki.pl/newsy/idziemy-rc-chorwacje-to-proste-selekcjoner-kanady-pelny-wiary-w-swoich-pilkarzy-wideo/200832-n
Kawał trenera z jajami. On albo Renard powinni zastapic Czesia
0
@gumaz Masz
https://zapodaj.net/b027cbf5ebd77.jpg.html
A jeszcze zapowiadaja obfite opady siegu xd
1
O kurde ale lublin zasypało sniegiem :o
0
@draxidox Paczul to czub. Oni chociaz chcieli i potrafili grac w piłke i tylko nieskutecznosc spowodowała ze mecz ten przegrali