Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
O kurde ale lublin zasypało sniegiem :o
0
@draxidox Paczul to czub. Oni chociaz chcieli i potrafili grac w piłke i tylko nieskutecznosc spowodowała ze mecz ten przegrali
0
@Destroyer_of_Worlds Jaja se robisz? Jest nijaki. Wole Ferrana
0
Tego sedziego powinni odesłac po tym meczu. Dramat.
0
Ile znaczy porzadny trener i taktyka.
1
Carrasco parodia piłkarza w tym meczu
5
Czy Kanada ma lepszych piłkarzy od nas? Nie.
Kanada ma fachowca na ławce który zrobił dobra druzyne a Polacy graja prymitywny football...
3
0.7 chłodz sie xD
2
Balde kozak a gavi bravissimo
0
Brawo za walke dla Ferrana
0
@mextexperu Piłes? Nie pisz.
5
Oby Hiszpania dała rade.
1
Tyle sytuacji i 2-1 w dupe xD
6
@MesQueUnClub96 Oddaj obywatelstwo :]
0
Ilkay mógłby na 2 sezony przyjsc do Barcy. Lubie go od BVB :)
1
@Comfortable_ A po polsku xd?
0
Smierdzi golem dla Niemiec
0
Gvardiol kozak stoper.
0
@Joe_Pesci Nitro to niezły bezbek
0
@Pedri16Future Rozwiniesz?
2
@Deviler Brac i sie nie zastanawiac. Widac ze to facet majacy pojecie o piłce i trenerce
36
Przykre jest to ze majac naprawde solidnych piłkarzy gramy gówno jak Katar.
Nikt mi wmówi ze nie moglibysmy grac jak np Arabia czy Tunezja. U nas nie ma w ogole schematów a wszystko jest improwizowane. Czesiek musi poleciec po Mundialu i trzeba brac trenera Arabii.
Dosc mam ogladania lagi na lewego i meczenia buły z kazdym
1
Nawet na tle Australii wygladamy jak amatorzy... Co za wstyd
2
@IronSanHybrid To jest fakt. Nie ma za co bic braw. Beznadziejny mecz z rownie słabym meksykiem.
4
@Deviler Za bycie beznadziejnym
0
Oczy krwawia. Cudowne "widowisko"
0
@Cotutajsiedzieje Meksyk prôbuje polska dziaduje
2
Za wuja lepiej grali xD
2
Szkoda gadac szkoda strzepic ryja
0
Czesiowi wyszedł tylko baraz ze Szwecja