Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Otamendi i ten 2 powinni lepe na morde dostac po finale
1
Debil kolejny po Otamendim.
Jak tu grac z takimi idiotami?
10
Komentarz usunięty
0
Otamendi kretyn mógł wszystko zaprzepascic...
0
Brawo Scaloni...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Trzeba bedzie powtórke na spokojnie obejrzec
0
@paweldunajecfcb Ta jak w 2 ww?
10
Angel był po urazie. Logiczna zmiana
1
Ale Scaloni stworzył potwora :o
0
@Transu96 Nie wroci :/
2
Scaloni pomnik dostanie jak to wygraja :)
7
Musze przeprosic De Paula.
Kozacki pomocnik. Pasowałby do Pedriego i Gaviego
2
Słychac wycie madryciaki? Znakomicie.
9
@takisobiektos Masc na ból dupy by ci sie przydała
6
@Bobo25 Boli? Słychac wycie? Znakomicie!
8
@Borry Morda tam
0
@talizmo Tepy jestes. Za całokształt
0
@clyde Tak. Nie stac nas xd
17
@Kimirionum I co jeszcze
0
ZP loading he he :)
1
Numernabis? Top xD
5
Messi 2-0 Cr jesli chodzi o finały MS.
Dla mnie nawet bez tytułu bedzie najlepszy w historii. Warto tez zaznaczyc ze kadrowo Portugalia wyglada lepiej wiec szacun ze Leo ciagnie druzyne za uszy ;)
Tak jak spodziewałem sie Messi na starosc wyglada fizycznie i psychicznie lepiej od krystyny ;)
0
@FcPortoFan1999 Jeszcze dopłacimy byle sie go pozbyc
3
@NaFazieHitman Moze i gówno ale dopasowałes sie poziomem idealnie
1
Co się stanie jeśli odpadną ci ręce?
Nie będziesz mógł ich podnieść...
7
@Sewey10 Nie mówimy o Serbii
5
@ranger3120 Ha gay!
4
@Rastafarnianin Oj jak parskłem xD
1
@Ojciec5tkidzieci Miał fajfusa sporego podobno xD