Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Pochwale sie czyms bo nie miałem okazji tego zrobic.
Dla mnie jest to najlepszy prezent jaki mogłem dostac pod choinke
https://zapodaj.net/4f7a941bd2111.jpg.html
0
@gumaz 24h bo byłem chory i nawet sił by oczu otworzyc nie miałem
5
Ciekawostki z Ardy
Elfowie składaja sie z 3 czesci.
Hroa(ciało) czyli naczynie na Fea(Dusza)
Fea czyli Dusza
Indo czyli umysł
Dusza bez ciała nadal moze istniec lecz ciało bez duszy juz nie. Elfowie starzeli sie znacznie dłużej niz ludzie az w koncu Fea zdominuje Hroe i wówczas powłoka elfa tak jakby zanika.
Po "smierci" ciała elf może powrócic w nowym ciele ale umysł zostaje ten sam. Elfowie jako pierworodni sa zwiazani bezposrednio z Arda i jako tacy nigdy nie sa zli a moga zostac wykorzystani do złych celów poprze tortury itd.
Gdyby ktos pytał o zródło to jest to zawarte w Naturze Srodziemia.
@TheNekro94 @macio_944 @Jakchcesz @Szreko
0
@panczo Serial syf ale nadal lepszy niz wiesiek.
2 fantastyczne uniwersa i 2 serialowe floppy
2
@LewoSkrzydlowy11 i co jeszcze powrót Neymara xD?
0
@Hosh Naga bron top :)
1
Dziwne nicki
@Szama Barcy1996
@maszeruj_albo_gin
@czysta pupcia
@RydwanFaraona
@PorucznikFrankDrebin
@klataplecybarki91
@serdelektv
@AnalnaGrawitacja
@Moderacjajestspoko
@Pussy Patrol
0
@LionelM95 Dzieki
0
Pany kiedy kevin w nowym jorku w otwartym polsacie?
7
Dziwne nicki LaBamby
@pedzace_kombinerki
@SExpert
@wiedzący coś!!
@Zjarany Warjat
@jezuswskarpetkach
@WaldusWspanialy
@ArgentynskiKaktus
@bobroczochracz
@ktojestojcempablito
@PokazNapleta
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
1
@MesQueUnClub_87 Skorzystam :)
0
@Mario96w Wiesz kwestie zapachu tez mozna łatwo rozwiazac
0
@Nozyk Dzieki. W sumie spróbuje taki detoks by sie przydał a przyokazji moze zwalczy przeziebienie
0
@nwchades Polecam poczytac o tym. Pytam z ciekawosci a nóż ktos stosował
https://gurbacka.pl/jak-cebula-potrafi-poradzic-sobie-z-chorobami-w-ciagu-jednej-nocy/
0
Stosował ktos zabieg polegajacy na położeniu na noc cebuli na łukach stóp? Faktycznie to oczyszcza organizm z toksyn?
1
@Ojciec5tkidzieci Ja sie z tym nie kryje. Odkleiło mi sie wtedy mocno :)
2
Za co kochamy LaBambe?
Za teczki i odkopywanie komentarzy zwłaszcza teraz gdy Argentyna dopieła swego
5
@Cotutajsiedzieje O panie ale debil
0
https://www.meczyki.pl/newsy/reprezentant-francji-podpadl-kolegom-z-kadry-oskarzyli-go-o-wynoszenie-poufnych-informacji-do-mediow/202617-n
Oni sie sami wykoncza xD
1
@takisobiektos A co mundial nie był powazny? Wiem ze boli cie wielka Argentyna ale przestan marudzic
7
@Emhyr Sredniak i nic wiecej
1
@Lathspell Szukałem typowego komedio horroru lub zabawnego slashera
0
https://www.filmweb.pl/film/Grindhouse%3A+Planet+Terror-2007-401060
Warto poswiecic czas?
0
@LewoSkrzydlowy11 Fajnie a gdzie ta prowokacja?
0
@LewoSkrzydlowy11 Ja? No co ty :)
3
@LewoSkrzydlowy11 Słuchaj uchem a nie brzuchem
7
@LewoSkrzydlowy11 Wspomniec o Neymarze musze bo sie udusze co xD
0
@siuuu Nie oceniam charakteru a urode i dla mnie jest brzydka.
To juz ładniejsze były te argentynki co cyckami swieciły.
2
@HighestInTheRoom Nawet gdyby mi płaciła nie tknałbym jej patykiem
@BorzyKrzys zgadzam sie :]