12

Pochwale sie czyms bo nie miałem okazji tego zrobic.

Dla mnie jest to najlepszy prezent jaki mogłem dostac pod choinke

https://zapodaj.net/4f7a941bd2111.jpg.html

0

@gumaz 24h bo byłem chory i nawet sił by oczu otworzyc nie miałem

5

Ciekawostki z Ardy

Elfowie składaja sie z 3 czesci.

Hroa(ciało) czyli naczynie na Fea(Dusza)

Fea czyli Dusza

Indo czyli umysł

Dusza bez ciała nadal moze istniec lecz ciało bez duszy juz nie. Elfowie starzeli sie znacznie dłużej niz ludzie az w koncu Fea zdominuje Hroe i wówczas powłoka elfa tak jakby zanika.

Po "smierci" ciała elf może powrócic w nowym ciele ale umysł zostaje ten sam. Elfowie jako pierworodni sa zwiazani bezposrednio z Arda i jako tacy nigdy nie sa zli a moga zostac wykorzystani do złych celów poprze tortury itd.

Gdyby ktos pytał o zródło to jest to zawarte w Naturze Srodziemia.

@TheNekro94 @macio_944 @Jakchcesz @Szreko

0

@panczo Serial syf ale nadal lepszy niz wiesiek.

2 fantastyczne uniwersa i 2 serialowe floppy

2

@LewoSkrzydlowy11 i co jeszcze powrót Neymara xD?

0

@Hosh Naga bron top :)

0

@LionelM95 Dzieki

0

Pany kiedy kevin w nowym jorku w otwartym polsacie?

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

1

@MesQueUnClub_87 Skorzystam :)

0

@Mario96w Wiesz kwestie zapachu tez mozna łatwo rozwiazac

0

@Nozyk Dzieki. W sumie spróbuje taki detoks by sie przydał a przyokazji moze zwalczy przeziebienie

0

@nwchades Polecam poczytac o tym. Pytam z ciekawosci a nóż ktos stosował

https://gurbacka.pl/jak-cebula-potrafi-poradzic-sobie-z-chorobami-w-ciagu-jednej-nocy/

0

Stosował ktos zabieg polegajacy na położeniu na noc cebuli na łukach stóp? Faktycznie to oczyszcza organizm z toksyn?

1

@Ojciec5tkidzieci Ja sie z tym nie kryje. Odkleiło mi sie wtedy mocno :)

2

Za co kochamy LaBambe?

Za teczki i odkopywanie komentarzy zwłaszcza teraz gdy Argentyna dopieła swego

5

@Cotutajsiedzieje O panie ale debil

1

@takisobiektos A co mundial nie był powazny? Wiem ze boli cie wielka Argentyna ale przestan marudzic

7

@Emhyr Sredniak i nic wiecej

1

@Lathspell Szukałem typowego komedio horroru lub zabawnego slashera

0

0

@LewoSkrzydlowy11 Fajnie a gdzie ta prowokacja?

0

@LewoSkrzydlowy11 Ja? No co ty :)

3

@LewoSkrzydlowy11 Słuchaj uchem a nie brzuchem

7

@LewoSkrzydlowy11 Wspomniec o Neymarze musze bo sie udusze co xD

0

@siuuu Nie oceniam charakteru a urode i dla mnie jest brzydka.

To juz ładniejsze były te argentynki co cyckami swieciły.

2

@HighestInTheRoom Nawet gdyby mi płaciła nie tknałbym jej patykiem

@BorzyKrzys zgadzam sie :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?