3

@bartekvisca Pic trzeba z głowa. Dla rozsadnych ludzi wódka to nie trucizna

0

@DonMatteo901 Za to powinni dostac wykluczenie z eliminacji do turnieji.

Ciekawe jak w wyzszych kategoriach i u seniorow

6

Nominuje @Luciano99 za jego złom i wulkanizacje!

A wyrózniłbym jeszcze @macio_944 i @Jakchcesz

1

"Coś ci powiem o zemście. Musisz się czegoś nauczyć zanim nazwiesz się mężczyzną. Zemsta jest wspaniała. Fenomenalna. Tylko ona odróżnia nas od zwierząt. Dlatego jestem z twoją matką. Jeśli masz okazję odpłacić się dziewczynie, zrób to. Zrób to od razu, porządnie i dwa razy. Możesz mieć wiele kobiet w życiu, ale ta na której się zemścisz zawsze będzie najsłodsza."

Cos w tym jest xd

1

Nunez to chodzacy mem. Miał byc drugi Suarez a jest flopp póki co

0

Komentarz usunięty

9

Koncze powoli 2 sezon Bundych.

Co to jest za komediowe złoto. Al nie tylko swoimi przemysleniami bawi ale równiez genialna mimija :)

5

Rafa dzis najlepszy w ataku a Fati niestety dramat

0

@kuz Okej tylko trzeba uwzglednic ze te zawieszenie za ten gest to był jakis zart. Pauzowac powinien tylko za czerwo i nic wiecej. Nic dziwnego ze klub walczy na kazdy mozliwy sposob

0

Komentarz usunięty

1

@kuz Przeciez to jest wszystko legalne. Kazdy klub by z tego skorzystał gdyby mógł

0

Nie pijcie piccolo bo was zmiecie z planszy.

@MesQueUnClub96 do ciebie mówie

0

Ciekawe ile by Messi dostał xD

Nie wierze ze po Mundialu dostałby mniej :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Marciniak dawaj do LaLigi.

Nasi sedziowie lepiej by ta lige ogarneli

0

Czy Nunez to bedzie 2 Andy Carrol?

1

@Rust_Cohle Na jetixplay tez leciało

0

Acunha dzisiaj dobry mecz :)

4

https://memy.jeja.pl/379275,55.html

@Luciano99 to wasza sprawka? Jesli tak to szanuje :]

0

@Colin94 Było xd

0

Porąbani całkiem przyzwoity film

6

@Nano22 Ha Gaaay!

3

@Azacca Ja jestem zaszczepiony ale maseczki wiecej nie założe. Zle sie czułem jak musiałem zakładac.

W kazdym razie niech ludzie sami decyduja czy chca nosic czy nie

6

@Jakchcesz Lec po mem z krzesłami xd

0

@Azacca A po co te szmaty na twarzy. Co do szczepienia sie zgadzam. Mogliby sie ludzie zaszczepic przeciwko grypie

6

Wszyscy umrzemy a kto umarł ten nie żyje!

1

@xvcWinterSoldier Możliwe xd

1

Serio wstrzymali decyzje o zawieszeniu Lewego? Niby spoko i oby udało sie skrócic zawieszenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?