Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@bartekvisca Pic trzeba z głowa. Dla rozsadnych ludzi wódka to nie trucizna
0
@DonMatteo901 Za to powinni dostac wykluczenie z eliminacji do turnieji.
Ciekawe jak w wyzszych kategoriach i u seniorow
6
Nominuje @Luciano99 za jego złom i wulkanizacje!
A wyrózniłbym jeszcze @macio_944 i @Jakchcesz
1
"Coś ci powiem o zemście. Musisz się czegoś nauczyć zanim nazwiesz się mężczyzną. Zemsta jest wspaniała. Fenomenalna. Tylko ona odróżnia nas od zwierząt. Dlatego jestem z twoją matką. Jeśli masz okazję odpłacić się dziewczynie, zrób to. Zrób to od razu, porządnie i dwa razy. Możesz mieć wiele kobiet w życiu, ale ta na której się zemścisz zawsze będzie najsłodsza."
Cos w tym jest xd
1
Nunez to chodzacy mem. Miał byc drugi Suarez a jest flopp póki co
0
Komentarz usunięty
9
Koncze powoli 2 sezon Bundych.
Co to jest za komediowe złoto. Al nie tylko swoimi przemysleniami bawi ale równiez genialna mimija :)
5
Rafa dzis najlepszy w ataku a Fati niestety dramat
0
@kuz Okej tylko trzeba uwzglednic ze te zawieszenie za ten gest to był jakis zart. Pauzowac powinien tylko za czerwo i nic wiecej. Nic dziwnego ze klub walczy na kazdy mozliwy sposob
0
Komentarz usunięty
1
@kuz Przeciez to jest wszystko legalne. Kazdy klub by z tego skorzystał gdyby mógł
0
Nie pijcie piccolo bo was zmiecie z planszy.
@MesQueUnClub96 do ciebie mówie
2
Dziwne nicki
@maszTojakWBanku
@kierowcabombowca
@Pierdaldo
@SpoconyJohny
@viscalebek
@kiszona_kapusta
@GOATjestJestJeden
@NieOddamyCesca
@fasolowy_rycerz
@szczawiola
0
Ciekawe ile by Messi dostał xD
Nie wierze ze po Mundialu dostałby mniej :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Marciniak dawaj do LaLigi.
Nasi sedziowie lepiej by ta lige ogarneli
0
Czy Nunez to bedzie 2 Andy Carrol?
1
@Rust_Cohle Na jetixplay tez leciało
0
Acunha dzisiaj dobry mecz :)
4
https://memy.jeja.pl/379275,55.html
@Luciano99 to wasza sprawka? Jesli tak to szanuje :]
0
@Colin94 Było xd
2
Dziwne nicki
@LordWiader
@sHitman
@zwolnicvalverde
@bobroczochracz
@BiałyMurzyn
@PoradnikJakOglądaćTransmisje
@BetonoweSandały
@RozbawionyPepito
@ZaKomunyByloLepiej
@ChoryPastor
0
Porąbani całkiem przyzwoity film
6
@Nano22 Ha Gaaay!
3
@Azacca Ja jestem zaszczepiony ale maseczki wiecej nie założe. Zle sie czułem jak musiałem zakładac.
W kazdym razie niech ludzie sami decyduja czy chca nosic czy nie
6
@Jakchcesz Lec po mem z krzesłami xd
0
@Azacca A po co te szmaty na twarzy. Co do szczepienia sie zgadzam. Mogliby sie ludzie zaszczepic przeciwko grypie
6
Wszyscy umrzemy a kto umarł ten nie żyje!
1
@xvcWinterSoldier Możliwe xd
1
Serio wstrzymali decyzje o zawieszeniu Lewego? Niby spoko i oby udało sie skrócic zawieszenie