0

Zgadzam się z autorem. Inny widziałem finał tej sprawy...
Teraz pozostaje życzyć Abidalowi powodzenie gdziekolwiek będzie.

0

Kolejny raz wielkie dzięki za skrócik.

Podobnie wszystkiego najlepszego dla całej redakcji i wszystkich odwiedzających tą stronę

0

Podpisuje się pod słowami Bykuna.

0

A ja bym mimo wszystko przedłużył umowę z Pinto. Jako rezerwowy sprawdza się, a ściągać kogoś jako wiecznego rezerwowego nie ma sensu. Za kilka lat jak już Valdes, będzie u schyłku swojej kariery to można zastanowić się nad jakimś młodym, perspektywicznym bramkarzem.

0

Zgadzam się całkowiecie z Pingwinkiem.

A Guardiola 89; socios to nie zamknięty klan jak rodzina królewska , by do niego się nie załapać!! (chociaż i tam może dojśc do mezaliansu). Tak w ogóle jakoś Cię nie kojarze, a teraz masz tyle do powiedzenia...

0

Mnie osobiście podobał się artykuł. I muszę przyznać dużo racji jego autorowi, o ile nie całkowitą?!

0

To wygląda, że tylko nasi obrońcy są zawsze tymi ostatnimi skoro dostają czerwone kartki. Może i w zapisie tak jest, ale jak to się ma do sędziowania, skoro każdy interpretuje tego typu sytuacje na swój sposób?!

Nie żebym się czepiał, ale takie odnoszę ważenie, że jak nasi już sfaulują w polu karnym, to w ciemno można typować, że oprócz karnego jest czerwona kartka.

Pozdrowienia.

0

Oceny mogą być, ale nie zgadzam sie, ze Puyol faulował.

Ale jeśli nawet już sędzia gwizdnął, to uważam, ze sam rzut karny jest wystarczajacą karą. Inna sprawa gdy faul jest brutalny itd.

Tak więc nie zgadzam się z oceniąjcymi, że decyzja mogła być tylko jedna (czerwona kartka). Chociaż w tym sezonie dość często zauważyłem tą tendencję, ze jak obrońca Barcy fauluje, to od razu czerwona kartka. Co innego gdyby sędziowie byli zawsze tak konsekwentni w każdym meczu.

0

Ładny meczyk. Fajne składy, choć jak już wielu wspomniało, obronę mogliśmy mieć lepszą, chociaż w tym meczu o dziwo Arnau pokazał się z najlepszej strony (może i mecz życia?).

Liczę na powtórkę wyniku.

:)

0

Kolejny raz wielkie dzięki.

0

Zgadzam się, że 2 połowa zdecydowanie lepsza.

Choć w dużej mierze pomogła nam czerwona kartka dla gracza Valencii. Nie wiadomo też, co by było gdyby Zigic strzelił na 1- 1.

Ale to nie umniejsza zasług naszym piłkarzom. Morale z pewnością znacznie wzrosną w kolejnych meczach La liga jak i Champions league.

Pozdrowienia.

0

Też mi sie wydaje, że od długiego czasu kojarze nick "Bykunn", czego nie mogę powiedzieć o innych na tej stronie.

0

Dlatego nie wróżę Brazylii sukcesu na MŚ (chociaż to drużyna typowo mundialowa). I chyba po raz pierwszy nie będe jej kibicował. Daleko jej do druzyny choćby tej z 2002 roku.

0

O co chodzi z tym public sport, bo albo jestem zmęczony albo głupi bo nie wiem w czym jest problem?!

0

Taka afrykańska Lista Schindlera. Z tej tematyki wolałem: Podać rękę diabłu.

0

Na pewno chodzi o Półwysep Apeniński?

Jeśli mówimy o Hiszpanii to w grę wchodzi Iberyjski. No chyba, że Włochy.

0

Czy aż tak Barca przepłaciła za Saviolę? Może i był (jest) jednym z najdroższych zawodników w historii Barcy, ale jednak uważam że spłacił się. Overmars gdyby nie te kontuzje, to też uważałby go za transfer udany. A z całą resztą się zgadzam.

Kolejny fajny tekst.

0

bonjaskyboniek

Ta wymiana kilkudziesięciu podań zakończyła się trafieniem Overmarsa. A póścił bramkę nasz Jurek.

;)

0

Fajnybartus, ale pojechałeś Forca 1899.

:)

Ale w sumie masz rację. No może hanc, ma jak już ktos wspomniał pesymistyczne wizje, ale w sumie co do tego postu ma racje. Ciężko mówić o 17 letnim piłkarzu, czy będzie gwiazdą, sprawdzi się itd. Same zadatki nie wystarczają, jak juz to nie jeden raz historia pokazała.

0

Ciekawe, że zdobycie 6 trofeów wystarcza zaledwie na 6 miejsce. Ciekawe ile zdobyli Ci na podium?!

0

Tym razem bez zastrzeżeń co do ocen.

:)

0

No teraz mi się zgadza.

:)

pozdrowienia.

0

A propo Jeffrena, zagrał on tylko 8 minut w grudniu?

Coś mi się nie zgadza...

0

Bliższy jestem przyznaniu racji "sciah'. Jednak nie będe się kłócił o te noty, bo i tak to nic nie da. Chyba, że satysfakcję, że wyszło na "moje"? Zobaczymy jakie dostaną oceny po ostatnim meczu.

A "sciahowi" gratuluje cierpliwości (ściągnięcie i analizowanie meczu od nowa) i wytrwałości w dążeniach do celu.

Pozdrowienia dla wszystkich na tej stronie.

0

Liczę, że jeszcze wszystko dobrze się ułoży.

0

Bartus1015 chyba jeszcze nie ochłonełeś po sylwestrze. Co jak co, ale tamci bramkarze wcale nie są lepsi od Valdesa. Może i media wykreowały ich, ale piłkarsko na ich tle, w chwili obecnej nasz golkiper nie ma czego się wstydzić. Nie mówiąc, że wyciągnięcie ich by nas (klub), drogo kosztowało. Tak więc kasę lepiej zatrzymać na potrzebniejsze wydatki. A argumenty, że ja nie lubię...

To nie plebiscyt na najpopularniejsze sportowca itd.

0

Bartus1015 chyba jeszcze nie ochłonełeś po sylwestrze. Co jak co, ale tamci bramkarze wcale nie są lepsi od Valdesa. Może i media wykreowały ich, ale piłkarsko na ich tle, w chwili obecnej nasz golkiper nie ma czego się wstydzić. Nie mówiąc, że wyciągnięcie ich by nas (klub), drogo kosztowało. Tak więc kasę lepiej zatrzymać na potrzebniejsze wydatki. A argumenty, że ja nie lubię...

To nie plebiscyt na najpopularniejsze sportowca itd.

0

A co Wam się udzieliła taka poprawność językowa. Jakieś postanowienia noworoczne?

;)

0

Wg mnie Valdes dostał za niską note. Owszem niczego wielkiego nie pokazał, ale sugerowanie, że źle się zachował kiedy Puyol wybił piłkę z linii bramkowej? Nie zawsze musi bronić w sytuacji sam na sam.

Ibra też powinien dostać przynajmniej o jeden punkt wyższą notę. Owszem jeden z jego najsłabszych meczów, ale żeby na 3?!

Fakt, że nie strzelił a z tego rozlicza sie napastników. Walczył o piłki, ale że sędzia w większości przypadków gwizdał przeciw niemu (bo niby wysoki i odbijali się od niego jak ściany). Faul w końcówce był brutalny i raczej wynikiem jego złości, flustracji. Nie mniej jednak ocena za niska!! pozostałe oceny mogą być.

0

I dobrze, jestem za pozostaniem Jeffrena w Barcie. Tylko żeby Guardiola częściej go wpuszczał, bo chłopak ma potencjal, tylko musi dużo grać. A Wyspy Brytyjskie z pewnością nie byłyby najlepszym miejscem na rozwinięcie skrzydeł.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?