Super mario
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tokarnia
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dziękuje i dołączam się do życzeń redakcji.
By ten rok okazał się jak najbardziej pomyślny dla cules, zarówno w aspekcie sportowym jak i prywatnym.
Wesołych Świąt.
0
Faktycznie w miarę upływu lat, zdarzają mu się co raz częściej pomyłki. Jednak jego głos, wczuwanie się w mecze jest niepowtarzalne. Obecnie nie ma dobrych komentatorów. Do Borka i Kołtonia też można się czepiać, a o reszcie to już nie wspominam!!
0
Najbardziej obawiam się Liverpoolu i Manu. Jeśli Barca ma nie zdobyć w tym roku tego trofeum, to lepiej żeby już odpadła w kolejnej rundzie niż męczyła się np do finału. Bo real w lidze nam depcze po piętach, a oni mają już tylko jeden cel...
0
Nareszcie. Wielkie dzięki!!
0
Komentarz JohnyBoy identyczny tutaj jak w newsie o Riberym. Nie potrzrebnie się powtarzasz.
0
Ja też jestem za osczędzaniem Iniesty, niech wejdzie na ostatnie 20 min meczu. Posadziłbym też na ławce Messiego, Eto, Alvesa a dal szansę rezerwowym. No chyba, że wynik byłby nie korzystny to wtedy ich wprowadzić.
Pytanie po za konkursem, czy będzie skrót meczu z Atletico?
Pozdrowienia.
0
Znowu uczepiliście się Valdesa. Może początki nie były rewelacyjne w jego wykonniu, ale uważam że ostatnie 2 lata już są niezłe w jego wykonaniu. Jak nie puszcza bramek, to mówi się, że to zasługa obrony. Ale czy Barcelona ma rzeczywiście taką fenomenalną obronę? Moim zdaniem większa już zasługa ofensywnych graczy, którzy utrzymują piłke daleko od naszej bramki.
A kiedy puszcza głupie bramki, to nagle debaty czy słusznie należy mu się miejsce w pierwszym składzie?!
Jest to najlepszy bramkarz w Barcelonie od czasów Zubizaretty!!
Ma czasem słabsze dni, ale tych fenomenalnych meczy jest znacznie więcej w jego wykonaniu.
0
Widzę, że jakieś spięcia. czyżby to z powodu przegranej Barcelony?!
Wyluzujcie trochę, ja też wolę w formacie 16:9, ale nie rozpaczam jak jest inny. Jestem wdzięczny, że ktoś w ogóle umieszcza bramki, skróty czy mecze.
Chwała im za to!!
0
Hiena chyba dostala bana..
:)
0
Jestem za pozostaniem Sylvinho w kolejnym sezonie.
Jest to bardzo dobry zmniennik, a poza boiskiem jest dla wielu młodych piłkarzy świetnym autorytetem i "ojcem".
0
Nie lubię Espanyolu, ale mimo wszystko nie życzę im spadku do drugiej ligi. Jednak derby są ważniejsze jak uprzedzenia dla tego klubu. A Tamudo niestety dal nam się we znaki, zresztą już wielokrotnie.
0
Ja trochę później bo w 1998 roku...
0
Wg. mnie środek mamy zbyt mocno obstawiony, tak więc zbyteczny nam jest Fabregas.
Z tymi dożywotnimi banami, to lekka przesada...
:)
0
Kolejny skrócik do kolekcji.
Wielkie dzięki.
0
Kolejny raz podziękowania za skrót. Czekam z niecierpliwością na kolejny...
:)
0
Messi jest fenomenalny. Czasem można mu zarzucić zbytni egoizm.
Jednak to on jest motorem napędowym Barcelony. Chociaż i bez niego Barca też wygrywa i to mnie cieszy.
Moim zdaniem za wcześnie mówić o tej drużynie jako najlepszej w historii. Ale Pep tchnął w nich wolę walki i odzyskali świeżość.
Czego efekty wszyscy widzimy obecnie.
0
Pershing, co ja bym bez Ciebie zrobił. Chyba ostatnio jestem zbyt zakręcony. Wielkie dzięki.
0
A będzie skrót tego meczu? Tylko mnie nie linczujcie, bo powiecie że są bramki i cały mecz!
Pozdrowienia dla wiernych Blaugranie.
0
Może czasem Rivaldo symulował rózne faule itp, ale według mnie należy mu się wielki szacun. Strzelił mnóstwo bramek dla barcy, czy to z rzutów wolnych, karnych, przewrotek, czy z akcji.
A jak na Brazylijczyka całkiem niezłą miał głowę (chociaż do Jardela mu pod tym względem dużo brakowało).
Bardzo lubiałem tego piłkarza, dalej go szanuje. Szkoda, że Milan mu zniszczył karierę.
0
Świetny komentarz kidza. Nic dodać, nic ujać...
0
Zgadzam się z wypoweiedziami poprzedników.
Mamy najlepszy atak, pomoc, obronę, bramkarz też niczego sobie.
Atutem jest też dośc silna ławka rezerwowych.
Oby kontynuwali tą postawę do końca sezonu i w latach następnych.
Chociaż kryzys zawsze kiedyś musi przyjść.
0
Wybrałem bym się w sume na 29, dawno tam nie byłem (tylko kilka razy po przebudowie, a mój uniwerek naprzeciw), ale pod warunkiem, że będą tam kibice Barcy...
0
Widzę, że ManUfan siedzi cały dzień i prowokuje wszyskich, czy moderatorzy nie mogą go wyrzucić?!
Póki co dostają bany "nasi"?!
0
Lepiej zajeli by się szkolenie młodzieży u siebie, a nie podkupywaniem naszych juniorów. Chociaż Ci co nie mają szans zagrać w pierwszym zespole niech idą do: Chelsea, arsenalu, juve itd.
:)
0
A "ManUfan" darowałbyś sobie te komentarze, bo tylko prowokujesz cules. Po co w ogóle wchodzisz na tę stronę, żeby wkurzać innych?!
0
Może i sportowo Cristiano był lepszy od Messiego w zeszłym sezonie.
Zdobył w końcu Puchar Europy, mistrzostwo i złotego buta.
Ale po za boiskiem nie wzbudza u mnie szacunku. Jest nadęty, zapatrzony w siebie, narcyz. A przyszły rok należeć będzie do Messiego, najlepszym przykładem jest początek sezonu w jego wykonaniu.
0
Z tego co wiem, to Pele i Maradona nie mogli dostać złotej piłki!!
Chociaż może się mylę?
0
Zgadzam sie z Heringiem.
Xavi nie potrzebuje rozgłosu itp. W zespole jest filarem odkąd przebił się do pierwszego składu. Ale poza Hiszpanią był raczej niedoceniany. Dopiero Mistrzostwa Europy przyniosły mu rozgłos.
Ale i tak za całokształt twórczości należy mu sie ta nagroda!!!
0
Może i Cristiano (uważam, że Ronaldo jest zarezerwowane tylko dla Brazylijczyka) jest bardzo dobry ( szybki, świetny technicznie, bramkostrzelny). Jednak w decydujacych momentach siada mu psychika i nie potrafi udźwignąć ciężaru odpowiedzialnosci itp.
A te jego wypowiedzi pełne pychy, dumy, samouwielbienia.
Dlatego bardziej zasłużył na tą nagrodę Xavi, czy Messi.
Ale znając życie to on zgarnie nagrody w tym roku.
0
Xavi średniakiem?!
Od kilku lat należy do najlepszych rozgrywających na świecie, a może jest nawet najlepszym!!
Odkąd nie gra Luis Enrique, to właśnei Xavi jest moim ulubionym piłkarzem Barcelony.
Tak więc "Punk" daruj sobie takie komentarze, że nie zaslużył itd!!!
Pewnie nie słyszałeś, że "milczenie jest złotem".