0

yoogorcik świetnei sobie to wymyśliłeś. Ale bardzo mi się to podobało!!

:)

0

Także dołączam się do wcześniejszych osób. Wielkie podziękowania dla Ciebie i innych z redakcji, którzy zajmują się przygotowywaniem różnego rodzaju kompilacju jak i też pisaniem fajnych artykułów.

Wesołych świąt.

0

Także dołączam się do wcześniejszych osób. Wielkie podziękowania dla Ciebie i innych z redakcji, którzy zajmują się przygotowywaniem różnego rodzaju kompilacju jak i też pisaniem fajnych artykułów.

Wesołych świąt.

0

Co to ma być do cholery?! Zbanujcie tego debila o nicku dawid 2684. Tylko śmieci naszą stronę i chce wywołać jakąś prowokację?

Ciekawe czy w 4 oczy byłby taki mądry?!

0

Fajny artykuł, pamiętam jak był Laporta w Krakowie i miał jakiś wykład na Uniwersytecie Ekonomicznym.

0

Bardzo go lubiłem z czasów gry w Barcy. Świetny zawodnik, niestety dość wcześnie "podupadł". Jedna z najlepszych 9 w historii Barcy i świata.

Powodzenia.

0

Niezły tekst (felieton). Gołąbka robi coraz wieksze postępy.

0

Konradinho wielkie dzięki za skrócik.

Pozdrowienia.

0

A zapomnieliście jak to Rivaldo strzelał gole (choćby Milanowi). Ten jego charakterystyczny rozkrok. Wielu by się znalazło, świetnych wykonawców, tych stałych fragmentów.

0

Z tym nie zna jezyka, to lekka przesada. W Brazylii urzędowy jest portugalski z tego co pamiętam...

0

Ja tam z tym problemów na szczęście nie mam. Kolejny raz podziękowania za skrócik.

0

21 moja ulubiona liczba. Zresztą Enrique też lubiałem. Po cichu liczyłem, że to ja zagram z tym numerem na plecach...

;)

0

Fajna karykatura.

A ja co roku mam przynajmniej jeden egzamin poprawkowy we wrześniu. W tym jest podobnie...

;)

0

Osobiście też wolę Jefrena. Uważam, że ma większy potencjał. Ale z drugiej strony z lepszej strony na sparingach pokazał się Pedro. Był też jak już ktoś napisał wcześniej "wędrujacym" zawodnikiem w tam tym sezonie. Tymczasem Wenezuelczyk, w tam tym grał w rezerwach. Jednak wierzę, że Pep da mu w tym sezonie pograć, a w przyszłym stanie się pełnoprawnym członkiem pierwszej drużyny.

0

Jestem rozczarowany postępowaniem zarządu jeśli chodzi o tegoroczne transfery. W zasadzie nie wzmocniliśmy się, ale nawet osłabiliśmy. A sezon z pewnością będzie ciężki, bo dużo rozgrywek, a po drugie każdy będzie chciał bić mistrza.

Oby się nie zakończył kompletną klapą...

0

Zgadzam się z poprzednikiem, ze umieszczenie Davidsa czy Savioli na tej liście jest wielkim nieporozumieniem. Mam wrażenie że te osoby nie widziłąy ich w akcji jak grały w Barcelonie.

Ja bym na tej liście umieścił: Motte, Thurama, Christanval, Dutruel, Petit, van Bommela, Rochembacka, Anderson, Geovanni. Wiecej niewypałów nie pamiętam (to nie znaczy ze nie były). A uwzględniam tych co grali od 11 lat (wcześniej nie kibicowałem).

0

Na filmiku prezentuje się nieźle. Ale czy faktycznie jest taki dobry?

Idąc dalej czy Barca go sprowadzi i sprawdzi się?!

0

Zgadzam się z przedmówcami. Świetny zawdnik na boisku, jak również po za nim. A tamta Holandia, Ajax, Barca, to coś pięknego.

Miejmy nadzieję, że wkrótce pojawi się nowa, utalentowana młodzież w Holandii. Bo jednak tym obecnym brakuje do tamtej reprezentacji.

0

Nie jestem fanem Ibry i Forlana. Jestem zdecydownaie za sprowadzeniem Villi. Młody, perspektywiczny, ograny w lidze hiszpańskiej. Zgrany z częścią drużyny. Osobiście jestem za pozostawieniem Eto i sprowadzeniem Villi. Chyba, że pozbędziemy się naszej perły to wtedy któregoś z wcześniej wymienionych. Czeka nas cięzki sezon i wyrównany skład jest nam potrzebny. Bo pod koniec tamtego widać było, że mamy tych kilkunastu silnych, a reszta juz nie łapała się i sporadycznie wchodzili z ławki.

0

Bardzo fajny artykuł. Też mam taka nadzieję, że Henry z tego sezonu będzie imponował formą jeszcze ze 2 lata.

0

Sylwek był solidnym i pewnym punktem naszj drużyny. Byłem jego zwolenikiem.

Dlatego nie rozumiem tekstów F.C Messi. Doprowadził tylko do ostrej debaty na temat jego umiejętności.

Dziękuje Sylvinho za lata spędzone w Barcelonie i powodzenia w dalszej karierze i życiu.

0

Dziwne to zadłużenie Liverpoolu. Całą liga jest zadłuona na kilka mld funtów, a The reds na 42 mln?

Wygląda na to, że tylko real nie ma długów skoro chce kupić takich gwiazdorów?!

0

A będzie skrót meczu Barcy z Osasuną, bo nie zauważyłem jakoś?

0

Może bym nawet przeszedł sie na taki nieoficjalny zlot?

0

Mówcie co chcecie ale wg mnie Szpakowski jest jednym z lepszch komentatorów. Ten jego głos, zaangażowanie. Obojetne czy gra to wielka barca, czy jakiś przeciętniak. Widać że jest pasjonatem sportu.

Fakt, że zdarzaja mu sie pomyłki, ale dla mnie one są śmieszne i nie robię z tego wielkiej tragedii.

Plusem będą 2 mecze w tygodniu.

A że mam polsat cyfrowy, to nie robi większej różnicy czy transmituje polsat, czy tvp.

Jednak uważam, że w przypadku tego typu imprez prawa do transmisji powinna mieć telewizja publiczna.

Ale widac, że są skąpi i dlatego mają stacje komercyjne.

0

Szacun dla Casillasa i Raula. Tylko ich było mi szkoda po tym spotkaniu. Nie mal się popłakali jak barca strzeliła 6 bramkę.

A reszta to "gwiazdeczki", które Barcelona sprowadziła na ziemię.

0

Fantastyczny mecz!!

W zasadzie cała drużyna zagrała świetne zawody. Mistrzostwo jest juz pewne. Teraz Chelsea. Musimy uważać na stałe fragmenty gry... Visca el Barca!!!

0

Chwila prawdy dla trenera, drużyny. By zapisać się w historii muszą zdobyć te trofea. Bo za kilka tylko nieliczni będą pamiętać jaką to piękną piłkę grali. A taką grą sami zawiesii sobie wysoko poprzeczkę.

Nikogo nie będą satysfakcjonowac miejsca na pudle.

Ale damy radę.

0

Chciałbym być na miejscu tego kolesia który dostał koszulkę od Messiego.

Mecz zacięty i zakończył się wg mnie sprawiedliwym rezultatem.

0

W pełni zgodzę się z poprzednimi rozmówcami. Na nasze szczęście najlepsze lata spędził w Barcelonie. A czasy duetu Rivaldo- Klivert, wspieranego przez L. Enrique, to było coś pięknego!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?