Super mario
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tokarnia
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajny plakat i w dodatku duży.
Wielkie dzięki!!!
0
Może i nie ma nic treściwego w komentarzach fffj (raczej), ale czasem mam wrażenie że robicie na niego nagonkę.
Chyba, że się mylę?
0
Widzę, że pytoneyro robi tu za doradcę klienta itd.
;)
Ale z tego co widzę po postach, to ta pomoc niektórym jest konieczna!
:)
0
A co trzeba zrobić, żeby zostać oficjalnym socios Barcelony?
Bo chyba fan club barca to raczej nie to samo?
Może głupie pytanie, ale zawsze mnie to zastanawiało.
0
Wkurza mnie to, jak przychodzi przykładowo taka Chelsea i wybiera sobie najbardziej obiecujacych wychowanków.
A płacą za to grosze. Z drugiej strony mamy pewnie najlepsze szkółki na świecie, tak więc co roku wychodzi kilka talentów i trudno, żeby wszyscy grali w pierwszym składzie.
Ale pasowałoby, żeby zostało to jakoś uregulowane, niech płacą za tych piłkarzy więcej!
I może jakies klauzule, ze nie zagraja w meczach przeciwko Bracelonie?!
0
Może i nie lubisz Etoo, ale daruj sobie te teksty.
Albo pisz takie rzeczy ale na forum realu itp.
Mowa o podającym sie jako cmp.
0
Nareszcie można odetchnąc z ulgą.
Etoo zostaje i jest to dobra decyzja Guardioli, nie będzie jej żałował.
0
Mam nadzieję, że pozwolą zostać Messiemu na Olipiadzie.
może to była jegoostatnia szansa, a mecze ligi mistrzów jeszcze nie jedne go czekają.
A jeśli barca bez niego boi sie grać w eliminacjach, to jak tu marzyć o wygraniu champions league.
nie przekonuje mnie też, ze może złapąć kontuzję.
Równie dobrze może spaść z łóżka i sie połamać!!
0
Mam nadzieję, że Guardiola wreszcie się opamięta i nie sprzeda Eto'o, bo jest to jeden z najlepszych napastników na świecie (Póki co o wiele gorzej spisuje się Henry, a on zostaje)
Jeśli odejdzie Etoo, to zastąpić mógłby go tylko Adebayor, bo Drogby nie lubię. Innych nie widzę na tej pozycji.
A na lewe skrzydło pasuje Silve i będzie git.