0

Fajny plakat i w dodatku duży.

Wielkie dzięki!!!

0

Może i nie ma nic treściwego w komentarzach fffj (raczej), ale czasem mam wrażenie że robicie na niego nagonkę.

Chyba, że się mylę?

0

Widzę, że pytoneyro robi tu za doradcę klienta itd.

;)

Ale z tego co widzę po postach, to ta pomoc niektórym jest konieczna!

:)

0

A co trzeba zrobić, żeby zostać oficjalnym socios Barcelony?

Bo chyba fan club barca to raczej nie to samo?

Może głupie pytanie, ale zawsze mnie to zastanawiało.

0

Wkurza mnie to, jak przychodzi przykładowo taka Chelsea i wybiera sobie najbardziej obiecujacych wychowanków.

A płacą za to grosze. Z drugiej strony mamy pewnie najlepsze szkółki na świecie, tak więc co roku wychodzi kilka talentów i trudno, żeby wszyscy grali w pierwszym składzie.

Ale pasowałoby, żeby zostało to jakoś uregulowane, niech płacą za tych piłkarzy więcej!

I może jakies klauzule, ze nie zagraja w meczach przeciwko Bracelonie?!

0

Może i nie lubisz Etoo, ale daruj sobie te teksty.

Albo pisz takie rzeczy ale na forum realu itp.

Mowa o podającym sie jako cmp.

0

Nareszcie można odetchnąc z ulgą.

Etoo zostaje i jest to dobra decyzja Guardioli, nie będzie jej żałował.

0

Mam nadzieję, że pozwolą zostać Messiemu na Olipiadzie.

może to była jegoostatnia szansa, a mecze ligi mistrzów jeszcze nie jedne go czekają.

A jeśli barca bez niego boi sie grać w eliminacjach, to jak tu marzyć o wygraniu champions league.

nie przekonuje mnie też, ze może złapąć kontuzję.

Równie dobrze może spaść z łóżka i sie połamać!!

0

Mam nadzieję, że Guardiola wreszcie się opamięta i nie sprzeda Eto'o, bo jest to jeden z najlepszych napastników na świecie (Póki co o wiele gorzej spisuje się Henry, a on zostaje)

Jeśli odejdzie Etoo, to zastąpić mógłby go tylko Adebayor, bo Drogby nie lubię. Innych nie widzę na tej pozycji.

A na lewe skrzydło pasuje Silve i będzie git.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?