SveetekVeB
Dołączył/a: luty 2014
Ustka
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wierze XDDDDDD
1
Wygraliśmy :)
0
Wraca po kontuzji, potrzeba mu troche czasu żeby powrócił do swojej formy
0
Fajnie byłoby :D
12
Przecież jest napisane, ze wszystko zależy od meczu z Atletico jak Barcelona sie oddali od mistrzostwa to nie kupi
0
XDDDDDDDD
0
Jakim prawem on w ogóle sędziuje ..
1
Bo pewnie o to go pytają ..
0
No chyba logiczne ..
3
Thiago i własnie Veratti, ale obaj są praktycznie nie do wyciągniecia
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
5
Co ten Cillessen ma spokój to ja nie mam pytań
0
Nie moge się doczekać kiedy on będzie prezydentem! Ale z drugiej strony chce żeby grał wiecznie :/
0
Co on ma z tym wykończeniem w tym sezonie to nie mam pytań ..
0
Jakiś link do meczu? :)
0
Poczuli siłe ..
0
Busquets coś Ty zrobił :O
1
Damy rade, to nasz dzien!
0
#BARCA_MUSISZ
0
#MUSIMY
0
Ma ktoś zdjęcie Suareza co były wyświetlane na ekranie? XDD
0
Da ktoś pierwsz sytuacje gdzie sędzia nie odgwizdał karnego?
0
Szkoda gadać, szkoda strzepić ryja ....
0
Gdzie można meczyk obejrzeć?
2
Wiedział, że PSG bedzie trafiało ciaglę na Barcelone i uciekł przed Suarezem, wszystko jasne XD
1
Chciałbym kiedyś zobaczyć Isco w Barcelonie, on mógłby w jakieś części zastąpić Inieste :)
0
Pique 15 kozak
0
Ma ktoś bramke ze spotkania?
3
Ten napis przy Messim na zdjęciu, kot
1
Widać, że rudy XD