0

Znając jego to pewnie zagra, niech w końcu wygra coś z tą Argentyną bo na to zasługuje jak nikt inny :)

0

Na marzeniach się zakończy :v

0

My również dziękujemy, najlepszy PO Barcelony jak i nie na świecie! :)

1

Jakie dziękujemy, on ma zostać na jeszcze jeden sezon!

0

Zakochałem się w nich

4

Szkoda gościa, widać, że mu zależy :/

60

Szkoda, bo Atletico zasłużyło na ten puchar jak nikt inny doszli do finału, wygrywając z nami i Bayernem, a Real od samego początku miał z górki :/

2

Kozak stroje, na pewno zakupie

0

Nagle każdy do Juventusu, oby to były tylko plotki, bo Dani i Masche sie na pewno przydadzą

1

Gdy Alves zaczął śpiewać campeones campeones ole ole ole to ciary na całym ciele

0

Śmiało można go nazwać legendą :)

5

Real najwięcej finałów a dopiero 3 miejsce, coś im nie idzie i oby dalej nie szło. :)

10

Troche dawno tego bólu nie zastał :v

0

Ten Modrić to chyba jakiś troll XD

0

0

Te karne to dzisiaj Perez posmarował

2

Ale dzisiaj Perez posmarował :)

0

Mi też się podoba

0

4 gole i 3 asysty

1

Taką Barce chce widzieć w każdym meczu do końca sezonu!

1

Suarez Hatrick z goli i asyst genialny mecz!

0

Przez dwatygodnie słabszego okresu, przegraliśmy lige mistrzów nie moge tego przeżyć, dobrze, że jeszcze jest liga i puchar

1

Suarez po złotego buta!

1

Bardzo chciałbym go zobaczyć w Barcelonie, świetnie operujący piłką i dobrze wyszkolony technicznie, idealny transfer na ten moment.

0

Bardzo dobra decyzja.

4

Miłą czy niemiłą, na boisku walczy to trzeba przyznać

0

Teraz jedyny który potrafi sie wydrzeć i zmotywować jest nasz szefunio czyli Macherano, uwielbiam gościa

1

Wreszcie coś zagrał przyzwoitego

1

Ja pierdole, była walka :/

0

Kurde nie zasługujemy na porażke ..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?