SveetekVeB
Dołączył/a: luty 2014
Ustka
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Znając jego to pewnie zagra, niech w końcu wygra coś z tą Argentyną bo na to zasługuje jak nikt inny :)
0
Na marzeniach się zakończy :v
0
My również dziękujemy, najlepszy PO Barcelony jak i nie na świecie! :)
1
Jakie dziękujemy, on ma zostać na jeszcze jeden sezon!
0
Zakochałem się w nich
4
Szkoda gościa, widać, że mu zależy :/
60
Szkoda, bo Atletico zasłużyło na ten puchar jak nikt inny doszli do finału, wygrywając z nami i Bayernem, a Real od samego początku miał z górki :/
2
Kozak stroje, na pewno zakupie
0
Nagle każdy do Juventusu, oby to były tylko plotki, bo Dani i Masche sie na pewno przydadzą
1
Gdy Alves zaczął śpiewać campeones campeones ole ole ole to ciary na całym ciele
0
Śmiało można go nazwać legendą :)
5
Real najwięcej finałów a dopiero 3 miejsce, coś im nie idzie i oby dalej nie szło. :)
10
Troche dawno tego bólu nie zastał :v
0
Ten Modrić to chyba jakiś troll XD
0
0
Te karne to dzisiaj Perez posmarował
2
Ale dzisiaj Perez posmarował :)
0
Mi też się podoba
0
4 gole i 3 asysty
1
Taką Barce chce widzieć w każdym meczu do końca sezonu!
1
Suarez Hatrick z goli i asyst genialny mecz!
0
Przez dwatygodnie słabszego okresu, przegraliśmy lige mistrzów nie moge tego przeżyć, dobrze, że jeszcze jest liga i puchar
1
Suarez po złotego buta!
1
Bardzo chciałbym go zobaczyć w Barcelonie, świetnie operujący piłką i dobrze wyszkolony technicznie, idealny transfer na ten moment.
0
Bardzo dobra decyzja.
4
Miłą czy niemiłą, na boisku walczy to trzeba przyznać
0
Teraz jedyny który potrafi sie wydrzeć i zmotywować jest nasz szefunio czyli Macherano, uwielbiam gościa
1
Wreszcie coś zagrał przyzwoitego
1
Ja pierdole, była walka :/
0
Kurde nie zasługujemy na porażke ..