0

Ku*wa 10 minut, dwać pany!

0

Alba strzelać nie umie?

0

Ostatnie dwa mecze w lidze to bramkarze mecze życia grają ...

0

No kurde musiał to obronić! :/

3

Alba psuje każdą wypracowaną akcje przez Messiego

6

Jednak go zostawiacie?

1

Dawać Pany zamknąć kopary wszystkim! :v

0

Nadzieja matką głupich :v

0

Zigi, gdzie ja coś takiego napisałem, że tryplet to minium? Dla mnie ten sezon może być jak najbardziej udany.

48

Uwielbiam tego trenera, mam nadzieje, że zostanie z nami na następny sezon

0

20zł chyba ale nie jestem pewien

1

Ten sezon nie musi być wcale taki zły, mamy dwa puchary do wygrania w tym lige, dawać Pany wierze w was!

1

Jeden plus, mniej sezonowców! VeB!

0

Wierze w to, że wygramy nie ma innej opcji VEB!

1

Porażka na własne żądanie, człapiąc nie da sie wygrać...

1

Druga połowa, całkiem inna Barca to sie podobało, była walka tylko szkoda ze nie ma 3:1 ale i tak brawo Panowie!!

6

Iniesta słabo? To Ty chyba meczu nie oglądasz, iniesta jako jedyny wygląda dobrze

0

Ewidentnie zadyszka, jak sie gra na takim poziomie na 3 frontach to tak jest, szkoda, że na tym etapie sezonu :/

1

No nic, zimny prysznic i jazda bo tryplet jest do wygrania!

0

Najlepsze jest to, że Ramos już powinien wylecieć w pierwszej połowie, no cóż sędziowie w Hiszpanii to poziom ekstraklasy

0

Dajcie jakis dobry link

0

Powinien być Juventus, sędzia im zabrał awans bo powinni wygrywać po pierwszej połowie 0:3 ..

0

Najlepszy napastnik i pomocnik na świecie! :)

1

Ale mu na tym nie zależy, gra pod drużyne :)

1

Bez cienia wątpliwości, najlepszy na świecie :)

0

Nic mu nie idzie ostatnio :/

0

Ale ten Suarez ma pecha, szkoda go bo widać ze chce :/

0

Nieważne kiedy, ważne, że rozstrzygają!

0

Fajnie jego pojedynki z Neymarem wygladały, dwie rakiety *-*

5

Flamini mvp! Wszedł i od razu karnego hahaah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?