SveetekVeB
Dołączył/a: luty 2014
Ustka
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ku*wa 10 minut, dwać pany!
0
Alba strzelać nie umie?
0
Ostatnie dwa mecze w lidze to bramkarze mecze życia grają ...
0
No kurde musiał to obronić! :/
3
Alba psuje każdą wypracowaną akcje przez Messiego
6
Jednak go zostawiacie?
1
Dawać Pany zamknąć kopary wszystkim! :v
0
Nadzieja matką głupich :v
0
Zigi, gdzie ja coś takiego napisałem, że tryplet to minium? Dla mnie ten sezon może być jak najbardziej udany.
48
Uwielbiam tego trenera, mam nadzieje, że zostanie z nami na następny sezon
0
20zł chyba ale nie jestem pewien
1
Ten sezon nie musi być wcale taki zły, mamy dwa puchary do wygrania w tym lige, dawać Pany wierze w was!
1
Jeden plus, mniej sezonowców! VeB!
0
Wierze w to, że wygramy nie ma innej opcji VEB!
1
Porażka na własne żądanie, człapiąc nie da sie wygrać...
1
Druga połowa, całkiem inna Barca to sie podobało, była walka tylko szkoda ze nie ma 3:1 ale i tak brawo Panowie!!
6
Iniesta słabo? To Ty chyba meczu nie oglądasz, iniesta jako jedyny wygląda dobrze
0
Ewidentnie zadyszka, jak sie gra na takim poziomie na 3 frontach to tak jest, szkoda, że na tym etapie sezonu :/
1
No nic, zimny prysznic i jazda bo tryplet jest do wygrania!
0
Najlepsze jest to, że Ramos już powinien wylecieć w pierwszej połowie, no cóż sędziowie w Hiszpanii to poziom ekstraklasy
0
Dajcie jakis dobry link
0
Powinien być Juventus, sędzia im zabrał awans bo powinni wygrywać po pierwszej połowie 0:3 ..
0
Najlepszy napastnik i pomocnik na świecie! :)
1
Ale mu na tym nie zależy, gra pod drużyne :)
1
Bez cienia wątpliwości, najlepszy na świecie :)
0
Nic mu nie idzie ostatnio :/
0
Ale ten Suarez ma pecha, szkoda go bo widać ze chce :/
0
Nieważne kiedy, ważne, że rozstrzygają!
0
Fajnie jego pojedynki z Neymarem wygladały, dwie rakiety *-*
5
Flamini mvp! Wszedł i od razu karnego hahaah