0

Iniesta druga asysta dzisiaj :)

0

Sporty mu sie pomyliły, myślał, że w siatke gra

0

Fernandinho ofiara Messiego hahah

0

Król powrócił!

1

Jakiś LINK prosze

0

Jak to nie wpadło, no jak
?!

24

Co z Suarezem?

0

Najlepsza kadra od lat, brawo Enrique ;)

13

Aaa szkoda gadać, szkoda strzępić ryja .........

1

Zwariowali? To jest złoty talizman drużyny, tak naprawde to wszystko dzieki niemu wygrywamy!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jakie to jest głupie, jakaś drużyna walczy żeby zająć te np 3-4 miejsce w lidze i zagrać w lidze mistrzów, to nie zagra, bo jakiś tam klub ma wiekszą historie ..
Żyje się traźniejszościa, a nie przesłością, może jeszcze zrobią tak żeby ciagle te same drużny ku**** grały .. DEBILIZM

15

Gitara siema

0

Nie ma innej opcji :v

2

Ale ten Dembele z Dortmundu szaleje

6

Niech w końcu odejdzie, bo jego rola w Barcelonie się już skończyła

0

Oby się odblokował chłopaczyna

26

Za 7mln to mogą sobie na niego popatrzeć :v

0

Szkoda

9

Gitara, siema

0

Mimo tej porażki jestem zadowolony, pierwszy raz w historii doszliśmy tak daleko na euro, nie przegraliśmy żadnego meczu w normalnej grze, w każdym meczu pokazywaliśmy walke i zaangażowanie. Brawo Polacy

2

Szkoda, to był dla nas bardzo ważny zawodnik :/

0

Na jakim kanale leci Argentyna-Wenezuela?

2

Te przepisy mają sens.. To ja bym sie przebrał za kibica niemiec i bym sobie wrzucił race na boisko to by zostali zdyskwalifikowani XD

1

Iniesta w tym wieku jaka forma, oby to utrzymał jak najdłużej

0

Oby to była prawda, bo to jest inwestycja w traźniejszość i przyszłość :D
Jeszcze za 30 mln to już w ogóle, promocja jak za takiego piłkarza

0

Gdzie można Niemcy-Ukraina obejrzeć link jakiś?

0

No nie dziwie się mu w ogóle, gdy widzisz swoją drużyne, która sobie nie radzi a nie możesz nic zrobić, nic pomóc. Szkoda go :/

1

Ten człowiek powinien być naszym kapitanem

1

Za dużo pieniędzy zarabiał, trzeby było mu zmniejszyć zarobki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?