SveetekVeB
Dołączył/a: luty 2014
Ustka
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Iniesta druga asysta dzisiaj :)
0
Sporty mu sie pomyliły, myślał, że w siatke gra
0
Fernandinho ofiara Messiego hahah
0
Król powrócił!
1
Jakiś LINK prosze
0
Jak to nie wpadło, no jak
?!
24
Co z Suarezem?
0
Najlepsza kadra od lat, brawo Enrique ;)
13
Aaa szkoda gadać, szkoda strzępić ryja .........
1
Zwariowali? To jest złoty talizman drużyny, tak naprawde to wszystko dzieki niemu wygrywamy!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jakie to jest głupie, jakaś drużyna walczy żeby zająć te np 3-4 miejsce w lidze i zagrać w lidze mistrzów, to nie zagra, bo jakiś tam klub ma wiekszą historie ..
Żyje się traźniejszościa, a nie przesłością, może jeszcze zrobią tak żeby ciagle te same drużny ku**** grały .. DEBILIZM
15
Gitara siema
0
Nie ma innej opcji :v
2
Ale ten Dembele z Dortmundu szaleje
6
Niech w końcu odejdzie, bo jego rola w Barcelonie się już skończyła
0
Oby się odblokował chłopaczyna
26
Za 7mln to mogą sobie na niego popatrzeć :v
0
Szkoda
9
Gitara, siema
0
Mimo tej porażki jestem zadowolony, pierwszy raz w historii doszliśmy tak daleko na euro, nie przegraliśmy żadnego meczu w normalnej grze, w każdym meczu pokazywaliśmy walke i zaangażowanie. Brawo Polacy
2
Szkoda, to był dla nas bardzo ważny zawodnik :/
0
Na jakim kanale leci Argentyna-Wenezuela?
2
Te przepisy mają sens.. To ja bym sie przebrał za kibica niemiec i bym sobie wrzucił race na boisko to by zostali zdyskwalifikowani XD
1
Iniesta w tym wieku jaka forma, oby to utrzymał jak najdłużej
0
Oby to była prawda, bo to jest inwestycja w traźniejszość i przyszłość :D
Jeszcze za 30 mln to już w ogóle, promocja jak za takiego piłkarza
0
Gdzie można Niemcy-Ukraina obejrzeć link jakiś?
0
No nie dziwie się mu w ogóle, gdy widzisz swoją drużyne, która sobie nie radzi a nie możesz nic zrobić, nic pomóc. Szkoda go :/
1
Ten człowiek powinien być naszym kapitanem
1
Za dużo pieniędzy zarabiał, trzeby było mu zmniejszyć zarobki