Sylvinho007
Dołączył/a: kwiecień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
"Łącznie Sanchís zagrał w jednym El Clásico więcej niż Gento i Xavi." ktoś potrafi mito wytłumaczyc ?? :) pytam na serio
"Leo Messi zdobył już 24 gole w 35 meczach z Realem Madryt"
"Sergio Ramos, Andrés Iniesta i Leo Messi rozegrają w sobotę swoje 37. oficjalne El Clásico, dzięki czemu zrównają się z Fernando Hierro, Raúlem i Ikerem Casillasem."
I tu chyba jakies nieporozumienie, bo tez nie rozumiem .. messi zagral 35 meczow z realem a jutro ma szanse na 37....
0
W jednym z El Clasico podczas przepychanki wykrzykiwał słowa"puta Barca" wiec dziwne byłoby jakby Go kupili...
1
Panowie jakis link ktory sie nie zacina mecz???
0
Pomyliłeś sie..ja chciałem do meczu Barcy a nie realu...
0
Panowie, jakis dobry stream na meczyk?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Panowie jak to jest z tym wotum? Jeśli będzie te niespełna 17 tys podpisów to co wtedy?
1
Czas odebrać mistrzostwo...i złotą piłkę
0
Panowie prosze o jakis dobry link do meczu, moze byc po chinsku tylko zeby nie cięło, dzieki !
0
Jakiś dobry stream na mecz ? moze byc nawet po chisnku tylko zeby nie cieło
0
Mistrz xD..............................................
0
Witam Panowie, gdzie moge obejrzec el clasico ? na tv nie mam co liczyc, chodzi mi o jakies pewne stronki ktore nie tna, lub o wykupienie gdzies transmisji.
1
Dani Alves odchodzi do MANC....ciekawy transfer
1
Panowie, wiecie moze o ktorej sie rozpocznie mecz Lyony i czy wgl sie rozpocznie dzis ?
Edit: nie ma tematu, zaczeli
0
wchodzisz w elevensport.pl klikasz zakup i masz na samym lewym dole wpisz koda i wpisujesz i juz
0
Kto pisałe że spokojnie atletico strzeli ?
0
ma ktoś prócz mnie problem z zalogowaniem sie do eleven ?
0
Macie moze link do meczy real atl ?
0
Siema, ma ktoś moze link do meczu Barcy z PSG ? o cały mecz mi chodzi
0
ja pierdziele no tak...zapomniałem ze jeszcze w nastenym tygodniu graja, ale sie zakreciłem, dzieki ! :)
0
Panowie, kiedy losowanie LM ?
1
Też cieszy fakt ze Messi jako pierwszy moze zdobyc 100 goli w LM i szczerze mowiac chyba na to najbardziej czekałem przed sezonem
0
Jak czytam komentarze to aż boje sie cos napisać, poniewaz prawie wszyscy zwalniają LE i połowe składu chcą sprzedać, styczen zazwyczaj był i jest dla nas ciezki, natomiast w tym rogu ogralismy Atletico i mamy finał PK wiec odziwo styczen mozna zaliczyc do udanych w tym roku. Też jestem zaniepokojony formą Barcy, ale moze dajcie jej troszeczke wiecej zaufania, walczymy dalej, zobaczymy co przyniosą kolejne 2-3 spotkania wtedy mozna oceniać czy ta druzyna jest dobra czy rzeczywiscie potrzebne są interwencje w sztabie czy skladzie. Ku*wa wiem ze ciąży na Barcelonie ogromna presja na wygrywaniu kazdego meczu, ale przecież to juz przesada, jestem bardzo zmeczony i moge pierdzielić od rzeczy, ale ogolnie chodzi mi o to zebyście zawodników i trenera oceniali pod koniec sezonu, ponieważ jeszcze udowodnią wam jak bardzo sie myliliscie i to nie raz ostatni
PS: Gomesa trzeba posadzić narazie na ławce z tym sie zgodze, w pomocy musi być chociaz iniesta albo busi, bo rzeczywiscie pomoc to jest chyba głowny powod braku pomysłu na gre
0
Aż by sie chciało powiedzieć: nie chwal dnia przed zachodem słońca...
1
Bedzie czy nie, za to co odwalił powinien usiać najwyzej na ławce
3
Ja tam sie ciesze, ze Roberto wyleciał, przynajmniej Vidal zagra w finale od początku
0
Wiecie może czy połfinały PK bede losowane czy drabinka turniejowa powstała wraz z cwiercfinałami ?
0
Nigdzie, ale jak ktoś jest w temacie to takie rzeczy wie
0
dla barcelony lub sociedad
0
drabinka tez została wylosowana a real lub atl mozemy trafic ewentualnie w finale