3

"Łącznie Sanchís zagrał w jednym El Clásico więcej niż Gento i Xavi." ktoś potrafi mito wytłumaczyc ?? :) pytam na serio



"Leo Messi zdobył już 24 gole w 35 meczach z Realem Madryt"

"Sergio Ramos, Andrés Iniesta i Leo Messi rozegrają w sobotę swoje 37. oficjalne El Clásico, dzięki czemu zrównają się z Fernando Hierro, Raúlem i Ikerem Casillasem."

I tu chyba jakies nieporozumienie, bo tez nie rozumiem .. messi zagral 35 meczow z realem a jutro ma szanse na 37....

0

W jednym z El Clasico podczas przepychanki wykrzykiwał słowa"puta Barca" wiec dziwne byłoby jakby Go kupili...

1

Panowie jakis link ktory sie nie zacina mecz???

0

Pomyliłeś sie..ja chciałem do meczu Barcy a nie realu...

0

Panowie, jakis dobry stream na meczyk?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Panowie jak to jest z tym wotum? Jeśli będzie te niespełna 17 tys podpisów to co wtedy?

1

Czas odebrać mistrzostwo...i złotą piłkę

0

Panowie prosze o jakis dobry link do meczu, moze byc po chinsku tylko zeby nie cięło, dzieki !

0

Jakiś dobry stream na mecz ? moze byc nawet po chisnku tylko zeby nie cieło

0

Mistrz xD..............................................

0

Witam Panowie, gdzie moge obejrzec el clasico ? na tv nie mam co liczyc, chodzi mi o jakies pewne stronki ktore nie tna, lub o wykupienie gdzies transmisji.

1

Dani Alves odchodzi do MANC....ciekawy transfer

1

Panowie, wiecie moze o ktorej sie rozpocznie mecz Lyony i czy wgl sie rozpocznie dzis ?
Edit: nie ma tematu, zaczeli

0

wchodzisz w elevensport.pl klikasz zakup i masz na samym lewym dole wpisz koda i wpisujesz i juz

0

Kto pisałe że spokojnie atletico strzeli ?

0

ma ktoś prócz mnie problem z zalogowaniem sie do eleven ?

0

Macie moze link do meczy real atl ?

0

Siema, ma ktoś moze link do meczu Barcy z PSG ? o cały mecz mi chodzi

0

ja pierdziele no tak...zapomniałem ze jeszcze w nastenym tygodniu graja, ale sie zakreciłem, dzieki ! :)

0

Panowie, kiedy losowanie LM ?

1

Też cieszy fakt ze Messi jako pierwszy moze zdobyc 100 goli w LM i szczerze mowiac chyba na to najbardziej czekałem przed sezonem

0

Jak czytam komentarze to aż boje sie cos napisać, poniewaz prawie wszyscy zwalniają LE i połowe składu chcą sprzedać, styczen zazwyczaj był i jest dla nas ciezki, natomiast w tym rogu ogralismy Atletico i mamy finał PK wiec odziwo styczen mozna zaliczyc do udanych w tym roku. Też jestem zaniepokojony formą Barcy, ale moze dajcie jej troszeczke wiecej zaufania, walczymy dalej, zobaczymy co przyniosą kolejne 2-3 spotkania wtedy mozna oceniać czy ta druzyna jest dobra czy rzeczywiscie potrzebne są interwencje w sztabie czy skladzie. Ku*wa wiem ze ciąży na Barcelonie ogromna presja na wygrywaniu kazdego meczu, ale przecież to juz przesada, jestem bardzo zmeczony i moge pierdzielić od rzeczy, ale ogolnie chodzi mi o to zebyście zawodników i trenera oceniali pod koniec sezonu, ponieważ jeszcze udowodnią wam jak bardzo sie myliliscie i to nie raz ostatni
PS: Gomesa trzeba posadzić narazie na ławce z tym sie zgodze, w pomocy musi być chociaz iniesta albo busi, bo rzeczywiscie pomoc to jest chyba głowny powod braku pomysłu na gre

0

Aż by sie chciało powiedzieć: nie chwal dnia przed zachodem słońca...

1

Bedzie czy nie, za to co odwalił powinien usiać najwyzej na ławce

3

Ja tam sie ciesze, ze Roberto wyleciał, przynajmniej Vidal zagra w finale od początku

0

Wiecie może czy połfinały PK bede losowane czy drabinka turniejowa powstała wraz z cwiercfinałami ?

0

Nigdzie, ale jak ktoś jest w temacie to takie rzeczy wie

0

dla barcelony lub sociedad

0

drabinka tez została wylosowana a real lub atl mozemy trafic ewentualnie w finale

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?