Sylvinho007
Dołączył/a: kwiecień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
teraz zapytam o link na skoki. ktos cos ?:)
8
to chyba dawno tam Cie nie było
0
Pany macie jaką stronke sprawdzona zeby meczu nie cięło ? moze byc nawet po chinsku.. ? :)
0
czy ktos mi powie czemu kutwa nie ma transmisji na sport.tvp.pl ?
0
jakis stream panowie ?:)
1
Ja ogladałem wszytskie czesci po 10 razy i niedawno ogladałem od nowa to sobie razem i hermioą ronem i harrym razem gadałem
0
panowie jakis stream ? plis
0
Hahahahah, dobre! Pojechane :D
2
Chodziło mu o przydomki. ...drink water pić wodę ..pijaca woda, tempa strzała, sokole oko, twardy dąb. .xd wymyśliłem to ale chyba coś w ten deseń ; pp
0
Nie ogląda meczów:p
1
Moim zdaniem nie doczolgaja się. .poza tym jeszcze jest rewanż, półfinał max, czuje w kości ze Barca wygra LM a finał z City.....pomarzyć można ; p
1
Nie czytałem komentarzy po meczu realu z psg, ale chciałbym coś napisać od siebie bo przecież o to w tym chodzi. .MOIM zdaniem Real wygrał zasłużenie. ..oglądam mecze realu i stwierdzam ze w koncu widziałem wczoraj real walczący, z zebem, może nie jakiś super futbol, ale realowi się chciało a Ronaldo walczył o każdą piłkę, chciało im się cholernie, wygrali nie taktyką nie formą bo jej nie mają tylko tym ze po prostu musielii spiac dupska i im się udało. Z dwojga złego cieszy mnie wynik, sorki za brak przecinkow itp. Czekam na komentarze a głównie na hejty, elo ;)
1
mysle za ramos gdzies tu bedzie, chociaz za te czerwone ...mogl troche opuscic ;p
0
dzieki, myslalem nad tym ale jak ogladałem skoki to niebylo transmisji
0
nie wiem czy 24 latek by posłuchał ;p
0
mam ale jestem u dziewczyny a ona w pokoju miala remont i aktualnie nie ma telewizora a z rodzicami nie bede ogl ;)
0
Moze juz tu pisaliscie, ale gdzie wykupie mecz realu z psg ?
2
Osobiście uważam, że nie masz racji...Lewandowski dobrze sobie radzi w każdych rozgrywkach, jeśli potrafił strzelać realowi bramki na wyjeździe, to czemu miałby nie poradzić sobie w realu i hiszpańskiej piłce ?? W PL rozumiem, tam nie wiadomo jakby sobie poradził, ale daję rękę, że Lewy bez problemu poradziłby sobie w realu. Jak juz ktoś wspomniał, gdzie nie poszedł tam walił bramki co sezon, już wielu było co Go skreślało przed Bayernem i co ? Lubi jak grają na niego ?? Ktory zawodnik nie lubi ? Przynajmniej potrafi to wykorzystać, ale też potrafi sobie stworzyć sam okazje bramkowe, ten kto wątpi w umiejętności Polaka, uważam, że ....w sumie nie wiem co napisać...po prostu Lewy obecnie jest jednym z Najlepszych piłkarzy na świecie, i nie ma co do tego wątpliwości i jeszcze raz powtarzam, że taki powód jak to że "lubi jak sie na niego gra" to nie jest to żaden argument.
20
Piłka toczywszy sie po trawie, ominęła jego kończyny dolne, od strony wewnętrznej .
0
czym Cie rytuje ?
0
http://realbarca.pl/fcbarcelona
2
Dobra wiadomość, to dobra wiadomość.
0
Gdy grał razem obserwował Go na żywo, teraz bedzie śledził losy masche w socialmediach ;)
0
drhtv.com lub realbarca.pl
0
Rozumiem radość i zachwyt ze świetnej formy naszej drużyny, ale troche pokory sie przyda i szacunku do rywala, nawet jeśli mielibyśmy grać ze Spójnią Osiek to nie można przypisywać kilka dni przed meczem 3 pkt.
btw. Jasne ze porażka Realu niech przegrywają póki jest okazja ;)
0
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Dobranoc Panowie i Panie ;)
1
Jeżeli rzeczywiście, Antek by do nasz przeszedł, to Ernest miałby w ofensywie z czego wybierać juz konkretnie. ..
0
masz racje znam tez wszystkie na pamiec czesci ;)
0
panowie, jaki polecacie film na dobry sen ?
0
Ufff, dzieki, teraz moge spac spokojnie :D